مشاور
تبلیغات مشاور
نگاه های خیره ی پسران    نگاه های خیره ی پسران
نگاه های خیره ی پسران    نگاه های خیره ی پسران

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 38 از 38

موضوع: نگاه های خیره ی پسران

1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    عشق فقط یک کلام حسین (ع)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    105
    تشکر شده 167 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

پاسخ : نگاه های خیره ی پسران

نقل قول نوشته اصلی توسط arezooy نمایش پست ها
    با توجه به اینکه شما همچنان در موضع خودتون هستید ، پس نداشتن حجاب رو نکته ی اصلی نگاه هایی میدونید که گاهی خیلی اذیت کننده میشن . من حجاب نرمال جامعه رو دارم، اگه به من میخان اینقد خیره نگاه کنند پس به دختر خانم هایی که شاید حجاب کمتر ویا اصلا براشون مهم نباشه چطوری نگاه میکنند؟؟
    بهت خوبی کردن تو هم خوبی کن
    بهت بدی کردن خوبی کن
    باهات کاری نداشتن خوبی کن
    اینا آدمن تو فرشته باش

حجاب کمتر ویا اصلا براشون مهم نباشه چطوری نگاه میکنند؟؟
    اون ها که اصلا حرفش و نزن
    همون ها بلاهایی سرشون میاد که نمیتونن جمعشون کنن
    تو فرشته بمان و به این پرده ی محکم که باعث خودت رو در اون امان بداری حفظ کن
    و بهش بی توجهی کن
    هر کاری هم قرار است انجام بشود چه ازدواج و ... همه چیز باید زیر نظر خانواده انجام شود تا شما که دختر هستید کمترین ضربه را بخورید ...
    هیچ واکنشی نشان ندهید چون کوچترین واکنش شما باعث میشه که کوزه بشکند ( در حقیقت چه سنگ به کوزه بزنی چه کوزه به سنگ شکست با کوزه است )
    این مسایل برایت مهم نباشد
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

2. Top | #22

دلنوشته کاربر
    عشق فقط یک کلام حسین (ع)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    105
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

**ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    ای بابا ببیند ایشون به خودش اجازه میده که به حریم شخصی شما تجاوز کنه (مزاحمت چشمی یک نوع آزار هست) اما شما میگید به خودم اجازه نمیدم همچین کاری کنم؟؟!! طرف باید حساب کار دستش بیاد که با زل زدن یکی رو معذب نکنه و اگر حرفی داره بیاد جلو
    اره واقعا یه نوع مزاحمته ولی فک کنید که مثلا یکی از اون ادم ها استاد یکی از دانشگاه های خوبه ، برم بهش چی بگم؟؟؟؟شدنی نیست و یا یکی دیگه از آشناهای دور خانوادگیه؟یا یکیش همسایست و یا ی سری از اون ها از بچه های دانشگاه بودن (البته ک الان نیستن)و کسایی هم ک توی کوچه و خیابون این کار رو انجام میدن ک اصلا مهم نیستن.

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    میترسم فردا بره پیشش بگه که ببخشید خانم میتونم چند لحظه وقتتون و بگیرم و بالاخره مخش و بزنه

متوجه نشدم کی بره مخ کی رو بزنه؛)

5. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

[b]بهت خوبی کردن تو هم خوبی کن
    بهت بدی کردن خوبی کن
    باهات کاری نداشتن خوبی کن
    اینا آدمن تو فرشته باش

اون ها که اصلا حرفش و نزن
    همون ها بلاهایی سرشون میاد که نمیتونن جمعشون کنن
    تو فرشته بمان و به این پرده ی محکم که باعث خودت رو در اون امان بداری حفظ کن
    و بهش بی توجهی کن
    هر کاری هم قرار است انجام بشود چه ازدواج و ... همه چیز باید زیر نظر خانواده انجام شود تا شما که دختر هستید کمترین ضربه را بخورید ...
    هیچ واکنشی نشان ندهید چون کوچترین واکنش شما باعث میشه که کوزه بشکند ( در حقیقت چه سنگ به کوزه بزنی چه کوزه به سنگ شکست با کوزه است )
    این مسایل برایت مهم نباشد
    واقعیتش اینه که من هم تلاشم رو کردم که خوب بمونم همیشه و خداروشکر تا حد زیادی هم موفق بودم ولی نکته ای که پیش میاد اینه که اون هایی که اصلا ب چیزهایی که خدا از ادم میخاد توجه ندارن بهترین موقعیت ها براشون پیش اومده، نمیخام بطن زندگی خودم رو با ظاهر زندگی اونا مقایسه کنم ولی منی ک نماز میخونم ، روزه میگیرم ، تا حالا با کسی دوست نبودم ،حداقل معیاری ک برای همسر آینده ام از خدا میخام اینه ک طرف مقابل من هم به اینها اعتقاد داشته باشه(سوتفاهم برای کسی پیش نیاد ، اینها برای شخص من مهمه و نمیخام تعمیمش بدم برای بقیه)
    ولی انگار کسی که معیار های من رو داشته باشه اصلا تو جامعه نیست ولی از طرفی دخترهایی رو میبینیم که باری ب هرجهت دارن میرن و ملاک هایی ک خیلی از نظر من مهمه و بدون اینکه خودشون بهش توجه داشته باشن در طرف مقابلشون وجود داره. تا یه مدت میگی خدا میفرسته، خدا حواسش هست و ..... ولی بعد از یه مدت حس میکنی ک خدا هم فراموش کرده

6. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.64
    تشکـر
    167
    تشکر شده 271 بار در 194 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اره واقعا یه نوع مزاحمته ولی فک کنید که مثلا یکی از اون ادم ها استاد یکی از دانشگاه های خوبه ، برم بهش چی بگم؟؟؟؟شدنی نیست و یا یکی دیگه از آشناهای دور خانوادگیه؟یا یکیش همسایست و یا ی سری از اون ها از بچه های دانشگاه بودن (البته ک الان نیستن)و کسایی هم ک توی کوچه و خیابون این کار رو انجام میدن ک اصلا مهم نیستن.
    البته دیگه الان گستره مشکل رو فراتر بردین و دارین به یک معضل اجتماعی اشاره میکنین که ناشی از سیاست های غلط هست و ....

الان فک نکنم زنی باشه که از زل زدن بعضی مردا دلگیر نباشه (متاهل...مجرد...پیر...جوون) باید با این جو مملکت کنار بیاین خب...متاسفانه تو ایران این مشکل هست

(حتی من از الان هم بهتون آمادگی بدم که فردا پس فردا اگر ازدواج هم کردین و با همسرتونم تو کوچه و خیابون بگردین باز هم افرادی پیدا خواهند شد که حتی در کنار همسرتون بهتون زل بزنن)

7. 2 کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #27

دلنوشته کاربر
    عشق فقط یک کلام حسین (ع)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    105
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

واقعیتش اینه که من هم تلاشم رو کردم که خوب بمونم همیشه و خداروشکر تا حد زیادی هم موفق بودم ولی نکته ای که پیش میاد اینه که اون هایی که اصلا ب چیزهایی که خدا از ادم میخاد توجه ندارن بهترین موقعیت ها براشون پیش اومده، نمیخام بطن زندگی خودم رو با ظاهر زندگی اونا مقایسه کنم ولی منی ک نماز میخونم ، روزه میگیرم ، تا حالا با کسی دوست نبودم ،حداقل معیاری ک برای همسر آینده ام از خدا میخام اینه ک طرف مقابل من هم به اینها اعتقاد داشته باشه(سوتفاهم برای کسی پیش نیاد ، اینها برای شخص من مهمه و نمیخام تعمیمش بدم برای بقیه)
    ولی انگار کسی که معیار های من رو داشته باشه اصلا تو جامعه نیست ولی از طرفی دخترهایی رو میبینیم که باری ب هرجهت دارن میرن و ملاک هایی ک خیلی از نظر من مهمه و بدون اینکه خودشون بهش توجه داشته باشن در طرف مقابلشون وجود داره. تا یه مدت میگی خدا میفرسته، خدا حواسش هست و ..... ولی بعد از یه مدت حس میکنی ک خدا هم فراموش کرده
    ولی انگار کسی که معیار های من رو داشته باشه اصلا تو جامعه نیست
    من با کسی دوست نبودم اما واقعا خوشحالم که قلبتون و سالم نگه داشتین و نزاشتین کسی گرده سیاهی روش بریزه ...
    شرایط ازدواج خیلی خراب شده و خیلی چیزا هست که باعث میشه جونا برن پای دوستی های نامشروع
    همینجوری با همین فرمون برید جلو انشاا... که خدا براتون بهترین ها رو سر راهتون قرار بده و خوشبخت شین
    اگر هم که قسمت ما شد و همچنان زنده بودیم که تشکیل خانواده میدیم اگه نه که جوان ناکام از دنیا میرویم با کوله باری خاطره

خدا حواسش هست و ..... ولی بعد از یه مدت حس میکنی ک خدا هم فراموش کرده
    خدا فراموش نمیکند
    هر چیزی زمانی دارد و حکایت ها
    همانا خداوند بر همه چیز آگاه است

9. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من با کسی دوست نبودم اما واقعا خوشحالم که قلبتون و سالم نگه داشتین و نزاشتین کسی گرده سیاهی روش بریزه ...
    شرایط ازدواج خیلی خراب شده و خیلی چیزا هست که باعث میشه جونا برن پای دوستی های نامشروع
    همینجوری با همین فرمون برید جلو انشاا... که خدا براتون بهترین ها رو سر راهتون قرار بده و خوشبخت شین
    اگر هم که قسمت ما شد و همچنان زنده بودیم که تشکیل خانواده میدیم اگه نه که جوان ناکام از دنیا میرویم با کوله باری خاطره

خدا فراموش نمیکند
    هر چیزی زمانی دارد و حکایت ها
    همانا خداوند بر همه چیز آگاه است
    امیدوارم. من که در همه ی زمینه ها توکلم به خداست.
    ممنون از راهنماییهاتون

10. کاربران زیر از arezooy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #29

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.75
    تشکـر
    1,939
    تشکر شده 1,452 بار در 825 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

امیدوارم. من که در همه ی زمینه ها توکلم به خداست.
    ممنون از راهنماییهاتون
    سلام
    خوب زیاد توجه نکن بی اعتنا باش کار خودت بکن اتفاقا بی اعتنایی آنها را بیشتر میسوزاند زندگیت را بکن اصلا انگار نه انگار آنها به شما زل زدند یا نه.

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

12. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خوب زیاد توجه نکن بی اعتنا باش کار خودت بکن اتفاقا بی اعتنایی آنها را بیشتر میسوزاند زندگیت را بکن اصلا انگار نه انگار آنها به شما زل زدند یا نه.
    من دقیقا دارم همین کار رو انجام میدم ، برای همین احتمالا فکر میکنند که اگه پا پیش بذارند و صحبت کنند احتمالا جواب من منفیه.یعنی هم از طرفی خوبه و از طرفی هم خوب نیست

14. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    963
    تشکر شده 510 بار در 240 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ضمن عرض سلام و احترام
    اگر بخوام صادقانه و صریح بگم خیلی دارید میپیچونیدش...خیلی بیش از حد دارید لقمه رو دور سرتون میپیچونید...مشکل شما از همون اول هم کاملا مشخص بود و خودتونم گفتید اونرو در صحبتهاتون...
    اینکه یک یا چند نفر هستند که به شما نگاه میکنن اما در جواب شما تمام مدت سرتون یا پایینه یا جای دیگه رو نگاه میکنید و به زبون ساده تر به عمد خودتون رو میزنید به اون راه به طرف بی توجهی میکنید...اونهم در شرایطی که شما با زبان خودتون گفتید : (( که چرا طرف پا پیش نمیزاره ؟ ))...خب ببینید....وقتی یه دخترخانوم همچین حرفی میزنه یعنی از طرف خوشش میاد حتی اگه فرض کنیم فقط یه ذره خوشش میاد اما این یعنی ممکنه به طرف به قصد جددی و یه کیس ازدواج فکر کنه...اما خودش با دست خودش داره جلوی پای خودش سنگ میندازه...
    چند روز پیش هم با کس دیگه ای در مورد این موضوع صحبتی کردم در همین انجمن و دوباره هم میگم...متاسفانه دختران جامعه ی ایران مخصوصا اونهایی که برای اعتقادات خودشون ارزش زیادی قائلن از طرف دیگه با معیارهای سختگیرانه و مشکلاتی که خودشون برای خودشون ایجاد کردن بیخود و بی جهت لگد به بخت خودشون میزنن...شما فرضا الان یکی از همونهایی که میگین نگاه میکنه ولی پا پیش نمیزاره رو تو ذهنتون یه لحظه بهش فکر کنین...خب وقتی میگین پاپیش نمیزاره خب ما فرض رو بر این میگیریم که شما تا اینجا از ظاهر طرف خوشتون اومده و باهاش کنار اومدین و مشکلی نیست...میمونه بقیه ی ویژگیهاش...که فرض میگیریم از نظر اقتصادی و فرضا شغل و درآمد و خونه و ماشین و کلا شروع زندگیه مشترک هیچ مشکلی نداره و کاملا آماده ی ازدواج هست...
    خب حالا با این توصیفات شما یه سوال از خودتون بپرسین...برای یک لحظه با خودتون فکر کنین و این سوال رو از خودتون مطرح کنید که : چرا همچین کسی باید برای دختری که حتی بهش نگاه هم نمیکنه پا پیش بزاره ؟ یا دقیقتر بگم : چرا وقتی همچین کسی که یه کیس تقریبا فوق العاده ی ازدواج هست اونم توی مملکتی که خیلی از جوونای دیگش هنوز بیکار و از نظر اقتصادی و اجتماعی ضعیفن...و خودش هم میدونه که بخاطر ویژگیهاش دخترهای زیادی حتی دنبالشن و براش سر و دست میشکنن...باید برای کسی که نه نگاش میکنه و نه حتی یه چراغ سبز کوچیک بهش میده پا پیش میزاره ؟ رو چه حسابی دقیقا ؟
    در حالیکه خودتونم میدونید که همون دخترهایی که گفتید همیشه چیزای خوب گیرشون میاد اکثرا بخاطره اینه که زرنگ هستند و طرف رو میپرن و روی هوا میقاپنش ...

15. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام
    اگر بخوام صادقانه و صریح بگم خیلی دارید میپیچونیدش...خیلی بیش از حد دارید لقمه رو دور سرتون میپیچونید...مشکل شما از همون اول هم کاملا مشخص بود و خودتونم گفتید اونرو در صحبتهاتون...
    اینکه یک یا چند نفر هستند که به شما نگاه میکنن اما در جواب شما تمام مدت سرتون یا پایینه یا جای دیگه رو نگاه میکنید و به زبون ساده تر به عمد خودتون رو میزنید به اون راه به طرف بی توجهی میکنید...اونهم در شرایطی که شما با زبان خودتون گفتید : (( که چرا طرف پا پیش نمیزاره ؟ ))...خب ببینید....وقتی یه دخترخانوم همچین حرفی میزنه یعنی از طرف خوشش میاد حتی اگه فرض کنیم فقط یه ذره خوشش میاد اما این یعنی ممکنه به طرف به قصد جددی و یه کیس ازدواج فکر کنه...اما خودش با دست خودش داره جلوی پای خودش سنگ میندازه...
    چند روز پیش هم با کس دیگه ای در مورد این موضوع صحبتی کردم در همین انجمن و دوباره هم میگم...متاسفانه دختران جامعه ی ایران مخصوصا اونهایی که برای اعتقادات خودشون ارزش زیادی قائلن از طرف دیگه با معیارهای سختگیرانه و مشکلاتی که خودشون برای خودشون ایجاد کردن بیخود و بی جهت لگد به بخت خودشون میزنن...شما فرضا الان یکی از همونهایی که میگین نگاه میکنه ولی پا پیش نمیزاره رو تو ذهنتون یه لحظه بهش فکر کنین...خب وقتی میگین پاپیش نمیزاره خب ما فرض رو بر این میگیریم که شما تا اینجا از ظاهر طرف خوشتون اومده و باهاش کنار اومدین و مشکلی نیست...میمونه بقیه ی ویژگیهاش...که فرض میگیریم از نظر اقتصادی و فرضا شغل و درآمد و خونه و ماشین و کلا شروع زندگیه مشترک هیچ مشکلی نداره و کاملا آماده ی ازدواج هست...
    خب حالا با این توصیفات شما یه سوال از خودتون بپرسین...برای یک لحظه با خودتون فکر کنین و این سوال رو از خودتون مطرح کنید که : چرا همچین کسی باید برای دختری که حتی بهش نگاه هم نمیکنه پا پیش بزاره ؟ یا دقیقتر بگم : چرا وقتی همچین کسی که یه کیس تقریبا فوق العاده ی ازدواج هست اونم توی مملکتی که خیلی از جوونای دیگش هنوز بیکار و از نظر اقتصادی و اجتماعی ضعیفن...و خودش هم میدونه که بخاطر ویژگیهاش دخترهای زیادی حتی دنبالشن و براش سر و دست میشکنن...باید برای کسی که نه نگاش میکنه و نه حتی یه چراغ سبز کوچیک بهش میده پا پیش میزاره ؟ رو چه حسابی دقیقا ؟
    در حالیکه خودتونم میدونید که همون دخترهایی که گفتید همیشه چیزای خوب گیرشون میاد اکثرا بخاطره اینه که زرنگ هستند و طرف رو میپرن و روی هوا میقاپنش ...
    ممنون از اینکه اینقدر راحت حرفتون رو زدید. شاید خیلی از صحبت هاتون درست باشه ولی واقعیتش اینه که من چراغ سبز نشون دادن رو بلد نیستم. راستش همیشه میترسیدم از اینکه چراغ سبزم با چراغ قرمز اون ادم مواجه بشه و من فردی باشم ک شکست خوردم(یعنی عملا ضایع شدم). برای همین حتی از فکر کردن به نشون دادن چراغ سبز میترسیدم. میگفتم بذار حداقل اگه اون ادم نیومد هم من فکر نکنم ک کوچیک شدم.

17. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    963
    تشکر شده 510 بار در 240 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون از اینکه اینقدر راحت حرفتون رو زدید. شاید خیلی از صحبت هاتون درست باشه ولی واقعیتش اینه که من چراغ سبز نشون دادن رو بلد نیستم. راستش همیشه میترسیدم از اینکه چراغ سبزم با چراغ قرمز اون ادم مواجه بشه و من فردی باشم ک شکست خوردم(یعنی عملا ضایع شدم). برای همین حتی از فکر کردن به نشون دادن چراغ سبز میترسیدم. میگفتم بذار حداقل اگه اون ادم نیومد هم من فکر نکنم ک کوچیک شدم.
    خب البته که شما در این راه و نوع تفکر تنها نیستید و دختران زیادی در جامعه ی ایران و حتی در این انجمن دقیقا با همین نوع تفکرات خودشون رو آزار میدن...
    و حالا اگر بنده بخوام بحث رو کوتاه کنم و به یک جمع بندی برسیم برای آخرین سوال این رو میپرسم ؟ دقیقا تا کِی قراره این وضع ادامه داشته باشه ؟ تا چند ماه؟ تا چند سال ؟ چنتا 20 ساله قراره بشن 25 ساله ؟ چرا 25 ساله ها تبدیل بشن به 30 ساله ؟ و بعد 30 ساله ها به 35 ساله ی مجرد و افسرده و دارای هزارو یک مشکل دیگه...و هی خودشون رو عذاب بدن و هر روز بگن چرا نشد؟چرا نمیاد؟ چرا برا فلانی اومد برا من نیومد ؟ چرا اگه یکیم اومد اینجاش خوب بود اونجاش کج بود یا کم بود ؟ و یا هی به خودش تلقین و دلگرمی بده که آره مثلا دخترخالم براش تو 32 سالگی اومد ایشاالله برا منم همون موقعها میاد...
    و عمر و جوونی و فکر و ذهن و بدن و بهترین سالهای زندیگشون رو از دست بدن فقط و فقط بخاطر اینکه کمی تغییر عقیده ندادن و کمی تلاش نکردن برای مهمترین تصمیم زندگیشون...جوایز بزرگ بدونِ تلاش و از خودگذشتگی بدست نمیان...فقط با شما صحبت نمیکنم...اینو خطاب به همه ی بانوان میگم...تا کِی با چنین ذهنیتی خودتون رو گول میزنید و عمر و فرصتهارو از دست میدید ؟
    فکر میکنید در خارج و یا غرب هم مردمش اینجوری فکر میکنن در بحث روابط ؟ گذشته از اینکه دینشون و مذهبشون چی هست...آیا فکر میکنید اونها هم با این محدودیتهای الکی دست و پای خودشون رو میبندن؟ که چرا اون نیاد چرا من برم ؟
    به عنوان آخرین سوالها اینارو نه به بنده بلکه به خودتون پاسخ بدید...صادقانه و منطقی...مثل یک بزرگسال نه مثل یک نوجوانه احساساتی...تصمیم بگیرید که بالاخره قراره چی بشه؟؟؟
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 10-13-2018 در ساعت 01:42 AM

18. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    خب البته که شما در این راه و نوع تفکر تنها نیستید و دختران زیادی در جامعه ی ایران و حتی در این انجمن دقیقا با همین نوع تفکرات خودشون رو آزار میدن...
    و حالا اگر بنده بخوام بحث رو کوتاه کنم و به یک جمع بندی برسیم برای آخرین سوال این رو میپرسم ؟ دقیقا تا کِی قراره این وضع ادامه داشته باشه ؟ تا چند ماه؟ تا چند سال ؟ چنتا 20 ساله قراره بشن 25 ساله ؟ چرا 25 ساله ها تبدیل بشن به 30 ساله ؟ و بعد 30 ساله ها به 35 ساله ی مجرد و افسرده و دارای هزارو یک مشکل دیگه...و هی خودشون رو عذاب بدن و هر روز بگن چرا نشد؟چرا نمیاد؟ چرا برا فلانی اومد برا من نیومد ؟ چرا اگه یکیم اومد اینجاش خوب بود اونجاش کج بود یا کم بود ؟ و یا هی به خودش تلقین و دلگرمی بده که آره مثلا دخترخالم براش تو 32 سالگی اومد ایشاالله برا منم همون موقعها میاد...
    و عمر و جوونی و فکر و ذهن و بدن و بهترین سالهای زندیگشون رو از دست بدن فقط و فقط بخاطر اینکه کمی تغییر عقیده ندادن و کمی تلاش نکردن برای مهمترین تصمیم زندگیشون...جوایز بزرگ بدونِ تلاش و از خودگذشتگی بدست نمیان...فقط با شما صحبت نمیکنم...اینو خطاب به همه ی بانوان میگم...تا کِی با چنین ذهنیتی خودتون رو گول میزنید و عمر و فرصتهارو از دست میدید ؟
    فکر میکنید در خارج و یا غرب هم مردمش اینجوری فکر میکنن در بحث روابط ؟ گذشته از اینکه دینشون و مذهبشون چی هست...آیا فکر میکنید اونها هم با این محدودیتهای الکی دست و پای خودشون رو میبندن؟ که چرا اون نیاد چرا من برم ؟
    به عنوان آخرین سوالها اینارو نه به بنده بلکه به خودتون پاسخ بدید...صادقانه و منطقی...مثل یک بزرگسال نه مثل یک نوجوانه احساساتی...تصمیم بگیرید که بالاخره قراره چی بشه؟؟؟
    تشکر فراوان.

20. کاربران زیر از arezooy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.91
    تشکـر
    27
    تشکر شده 21 بار در 18 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پسر ها و مرد ها هیز نیستند فقط یکم با دقت نگاه میکنن
    همین
    هزاران بار دیدم در این دنیای پست
    حرمت مردی به نامردی شکست

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش
    سرگرم خودت عاشق احوالت خودت باش
    یک لحظه مخور حسرت آن را که نداری
    راضی به همین اندک اموال خودت باش

22. Top | #36

دلنوشته کاربر
    خدایا یارو یاورم تو باش
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.08
    تشکـر
    161
    تشکر شده 94 بار در 77 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    همین
    کاش یکی بود مارم با دقت نگا میکرد

23. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    همین
    دقتشون زیادی بالاست. کاش از این دقت توی زندگی هم استفاده کنند؛)

24. کاربران زیر از arezooy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #38

دلنوشته کاربر
    عشق فقط یک کلام حسین (ع)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    105
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

دقتشون زیادی بالاست. کاش از این دقت توی زندگی هم استفاده کنند؛)
    هر چیزی در این دنیا یک پایه و اساس و ریشه ای دارد یا بهتر بگویم یک تفسیر بزرگی پشت پرده برایش وجود دارد یا باز هم ساده تر بیان کنم هیچ گاه اتفاقی بدون پشتوانه ( هدف ) اتفاق نمیافتد
    دیدن ویدیو زیر شما را با چشم چرانی بهتر آشنا میکند

https://www.aparat.com/v/vHWoh

باز هم میگویم
    شما به نگاه ها توجه نکن و همچنان فرشته بمان

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)