نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خاهش میکنم کمکم کنیدد

4212
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

خاهش میکنم کمکم کنیدد

من جدید مشغول شدم صبحا یکساعت و نیم تا دوساعت دیرتر میرم،بعدازظهرا هم هروقت بخام میتونم برگردم بجز وقتایی ک کار زیاد باشه

کارم از ۸ صبح تا ۵ بعدازظهره،دگ داره اعصابم خورد میشه،یهو ظهر نشده میگن اگه میخای بری برو☹

اینجوری ک میگن معذب میشم،حس میکنم نباید باشم ،اخه ماه دوم هستم ، میگم زورشون میاد هستم و بیکارم یا با حضور من مشکل دارن☹☹☹دگ خیلی اعصابمو خورد کردن😬وقتی خیلی مهربون میگن اگه میخای برو دلم میخاد کلشونو بکنم☹فک میکنن خرم😑دگ دلم نمیخاد برم حس میکنم میخان حقوق درست ندن یا از اینکه تا اخر وقت اداری بمونم ناراضی ان ☹☹☹☹اصا نمیدونم وقتی یجور میگن برو انگار بخاطر خودم میگن باید چکار کنم؟ برم ک از حقوقم کسر بشه یا بمونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46137
    تشکـر
    9
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خاهش میکنم کمکم کنیدد

بنظرم بهترین کار اینه طبق قرارداد کاریت عمل کنی!اینکه کسی چیزی بگه مهم نیست اون تایم مسئولیتته و تو تعهد داری حالا حقوقتم کسر نکنن!ولی باز نظر خودته اگه بمونی و حقوقتو‌کسرم کنن حرفی برا زدن خواهی داشت که اقا من موندم تا پایان وقت و اینا....

3. کاربران زیر از Fadik بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز
    باتوجه به تاپیک هایی که تا به حال درمورد مشکلات شغلی خودتون ایجاد کردید و هربار تقریبا دچار سوء تفاهم هایی شده بودین و رفتار همکار های خودتون رو به اشتباه منظور گزاری میکردن
    بنابراین بهتره مشاوره شناختی حضوری دریافت کنید تا حساسیت های شما دراین باره کم بشه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

[QUOTE=_دکمه;312596]من جدید مشغول شدم صبحا یکساعت و نیم تا دوساعت دیرتر میرم،بعدازظهرا هم هروقت بخام میتونم برگردم بجز وقتایی ک کار زیاد باشه

کارم از ۸ صبح تا ۵ بعدازظهره،دگ داره اعصابم خورد میشه،یهو ظهر نشده میگن اگه میخای بری برو☹

اینجوری ک میگن معذب میشم،حس میکنم نباید باشم ،اخه ماه دوم هستم ، میگم زورشون میاد هستم و بیکارم یا با حضور من مشکل دارن☹☹☹دگ خیلی اعصابمو خورد کردنوقتی خیلی مهربون میگن اگه میخای برو دلم میخاد کلشونو بکنم☹فک میکنن خرمدگ دلم نمیخاد برم حس میکنم میخان حقوق درست ندن یا از اینکه تا اخر وقت اداری بمونم ناراضی ان ☹☹☹☹اصا نمیدونم وقتی یجور میگن برو انگار بخاطر خودم میگن باید چکار کنم؟ برم ک از حقوقم کسر بشه یا بمونم[/QUOTE]

سلام

چرا فکر میکنید چون ناراضی هستن میگن برو؟
    شاید کار اون روز تموم شده و موندن شما لزومی نداره.
    معمولا اینجوریه که وقتی کار تموم شده اکثر افراد تمایل دارن دیگه بقیه وقتو نمونن و برن خونه.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

[QUOTE=_دکمه;312596] من جدید مشغول شدم صبحا یکساعت و نیم تا دوساعت دیرتر میرم،بعدازظهرا هم هروقت بخام میتونم برگردم بجز وقتایی ک کار زیاد باشه

اینجوری ک میگن معذب میشم،حس میکنم نباید باشم ،اخه ماه دوم هستم ، میگم زورشون میاد هستم و بیکارم یا با حضور من مشکل دارن☹☹☹دگ خیلی اعصابمو خورد کردنوقتی خیلی مهربون میگن اگه میخای برو دلم میخاد کلشونو بکنم☹فک میکنن خرمدگ دلم نمیخاد برم حس میکنم میخان حقوق درست ندن یا از اینکه تا اخر وقت اداری بمونم ناراضی ان ☹☹☹☹اصا نمیدونم وقتی یجور میگن برو انگار بخاطر خودم میگن باید چکار کنم؟ برم ک از حقوقم کسر بشه یا بمونم[/QUOTE]

سلام

چرا فکر میکنید چون ناراضی هستن میگن برو؟
    شاید کار اون روز تموم شده و موندن شما لزومی نداره.
    معمولا اینجوریه که وقتی کار تموم شده اکثر افراد تمایل دارن دیگه بقیه وقتو نمونن و برن خونه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

اخه جایی اینطور ندیدم ک بگن هروقت دلت میخاد برو ،بعدم از حقوقم کم میشه
    ته ماه هیچی واسم نمیمونه،اینجوری هم واسم نمیصرفه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

[QUOTE=_دکمه;312619]اخه جایی اینطور ندیدم ک بگن هروقت دلت میخاد برو ،بعدم از حقوقم کم میشه
    ته ماه هیچی واسم نمیمونه،اینجوری هم واسم نمیصرفه[/QUOTE]

پس بهشون بگید نمیرم.
    وقتی پرسیدن چرا؟
    بگید چون نمیخوام از حقوقم کم بشه و تا آخر وقت میمونم حتی اگه کار نباشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد