مشاور
تبلیغات مشاور
گودی کمر و درد آن به علت بزرگی شکم!    گودی کمر و درد آن به علت بزرگی شکم!
گودی کمر و درد آن به علت بزرگی شکم!    گودی کمر و درد آن به علت بزرگی شکم!

گودی کمر و درد آن به علت بزرگی شکم!

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: گودی کمر و درد آن به علت بزرگی شکم!

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.97
    تشکـر
    12
    تشکر شده 312 بار در 221 پست
    سیستم عامل و مرورگر

گودی کمر و درد آن به علت بزرگی شکم!

افزایش گودی کمر در افرادی که دارای شکم‌های بزرگ هستند، مانند افراد چاق، زنان باردار یا افرادی که تجمع مایع در داخل شکم دارند، بیشتر دیده می‌شود.

محمد مهدی امام، فوق تخصص روماتولوژی گفت: افزایش گودی کمر در افرادی که دارای شکم‌های بزرگ هستند، مانند افراد چاق، زنان باردار یا افرادی که تجمع مایع در داخل شکم دارند، بیشتر دیده می‌شود.

وی، اظهار داشت: به طور طبیعی همه افراد در ناحیه کمر دارای گودی هستند و این تصور جامعه که فردی دارای گودی کمر است،تصور غلطی است.

فوق تخصص روماتولوژی گفت:‌ در صورتی که گودی کمر افزایش یا کاهش پیدا کند، در این صورت گودی کمر مضر است.
    عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد:‌ افزایش گودی کمر در افرادی که دارای شکم‌های بزرگ هستند، مانند افراد چاق، زنان باردار یا افرادی که تجمع مایع در داخل شکم دارند، بیشتر دیده می‌شود.

امام افزود: لیز خوردگی مهره و ضعف عضلات ستون مهره نیز می‌تواند به افزایش گودی کمر منجر شود. این افزایش به واسطه افزایش فشار بر روی مهره‌های خاص که معمولاً مهره 4 یا 5 کمر هستند، به بیرون زدگی تدریجی دیسک کمر و کشیدگی تاندون‌های آن ناحیه منجر می‌شود.
    فوق تخصص روماتولوژی ادامه داد: این مسئله به مرور زمان می‌تواند به ایجاد کمردرد مزمن در فرد منجر شود.
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    این روزها
    خدا هم از حرفای تکراری من خسته است
    چه حس مشترکی داریم من و خدا ...
    او از حرفای تکراری من خسته است ...
    و من ...
    از تکرار غم انگیز روزهایم

2. کاربران زیر از Artin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

دلنوشته کاربر
    خدایا تنهام نذار.........
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    15
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

پاسخ : گودی کمر و درد آن به علت بزرگی شکم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin نمایش پست ها

محمد مهدی امام، فوق تخصص روماتولوژی گفت: افزایش گودی کمر در افرادی که دارای شکم‌های بزرگ هستند، مانند افراد چاق، زنان باردار یا افرادی که تجمع مایع در داخل شکم دارند، بیشتر دیده می‌شود.

وی، اظهار داشت: به طور طبیعی همه افراد در ناحیه کمر دارای گودی هستند و این تصور جامعه که فردی دارای گودی کمر است،تصور غلطی است.

فوق تخصص روماتولوژی گفت:‌ در صورتی که گودی کمر افزایش یا کاهش پیدا کند، در این صورت گودی کمر مضر است.
    عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد:‌ افزایش گودی کمر در افرادی که دارای شکم‌های بزرگ هستند، مانند افراد چاق، زنان باردار یا افرادی که تجمع مایع در داخل شکم دارند، بیشتر دیده می‌شود.

امام افزود: لیز خوردگی مهره و ضعف عضلات ستون مهره نیز می‌تواند به افزایش گودی کمر منجر شود. این افزایش به واسطه افزایش فشار بر روی مهره‌های خاص که معمولاً مهره 4 یا 5 کمر هستند، به بیرون زدگی تدریجی دیسک کمر و کشیدگی تاندون‌های آن ناحیه منجر می‌شود.
    فوق تخصص روماتولوژی ادامه داد: این مسئله به مرور زمان می‌تواند به ایجاد کمردرد مزمن در فرد منجر شود.
    Hala rahe darmanesh chie?
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.97
    تشکـر
    12
    تشکر شده 312 بار در 221 پست
    سیستم عامل و مرورگر

فکر کنم لاغر شدن راه درمان دیگه ای به ذهنتون می رسه؟
    این روزها
    خدا هم از حرفای تکراری من خسته است
    چه حس مشترکی داریم من و خدا ...
    او از حرفای تکراری من خسته است ...
    و من ...
    از تکرار غم انگیز روزهایم

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من به خاطر همین مشکل به متخصص ارتوپدی مراجعه کردم در ضمن لاغر هم هستم یک سری ورزش های خاص بهم آموزش داد در ضمن صاف راه رفتن پرهیز از نشستن های ناصحیح ، نپوشیدن کفش پاشنه یلند و خوابیدن به پشت در شب موثر است

6. کاربران زیر از twinklingstar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

دلنوشته کاربر
    خدایا تنهام نذار.........
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    15
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

ممنون
    twinklingstarاز راهنماییت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

گودی کمر و راه درمان ان شكم به علت گودي كمردرد و بزرگی شکم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
گودی کمر,  گودی زیر چشم,  گودی,  گودین,  گودین تپه,  گودی کمر چیست,  گودی در جدول,  گودیسون پارک,  گودی بغل ران,  گودینی,  گودی کمر,  گودی کمر چیست,  گودی کمر نی نی سایت,  گودی کمر بعد از زایمان,  گودی کمر ویکی پدیا,  گودي كمر و درمان آن,  گودی کمر از چیست,  گودی کمر ورزش,  گودی کمر نشانه چیست,  گودی کمر کودکان,  کاهش وزن,  کاهش قیمت خودرو,  کاهش استرس,  کاهش درد پریود,  کاهش پینگ,  کاهش سریع چربی خون,  کاهش حجم عکس,  کاهش سریع درد پریود,  کاهش قند خون,  کاهش قیمت گوشی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)