نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اشتباه در ذکر نام واقعی شرکت

934
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26664
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباه در ذکر نام واقعی شرکت

نسبت به شرکتی که کار میکردم مبنی بر حق و حقوق وعیدی و سنوات شکایت کرده و شرکت محکوم به پرداخت مطالبات شد است.
    اما در ذکر نام شرکت دچار اشتباه شده و نام مستعار شرکت را ارائه کرده ام. (این نام، نام تجاری شرکت است.)
    شرکت از این نام در تمامی قراردادهای خود در امورات خود استفاده میکند ولی این نام، نام ثبتی آن در اداره ثبت شرکتها و روزنامه رسمی نیست. البته در یک روزنامه دیگری این نام (مستعار تجاری) را در انحصار خود درآورده است. و تابلوی سر در شرکت با نام مستعار است.
    در جلسه هیات تشخیص اداره کار، شرکت (خوانده) وکیل خود را معرفی کرده است و وکیل نیز نام مستعار شرکت را به عنوان موکل ارائه داده است.
    در قرارداد بسته شده با من، نام واقعی شرکت و شماره ثبت شرکت وجود دارد.

حال رای اداره کار به اجرای احکام رفته و از اداره کار خارج شده است و مدت اعتراض دیوان عالی هم گذشته است. اما اجرای احکام تنها نام مستعار ثبت شده در حکم را میشناسد و اطلاعی از شماره ثبت شرکت ندارد.

ناگفته نماند شرکت دارای 3 عدد مهر با محتوای زیر دارد که تصویر اصل 2 تای آخر را در اختیار دارم. (1-نام وقعی شرکت و شماره ثبت 2-نام مستعار و بدون شماره ثبت، که پای تمامی قراردادهامیزند 3-نام مستعار به همراه شماره ثبت)

اکنون قادر نیستم نسبت به توقیف پروانه کار شرکت اقدام کنم. و یا اقدام به شناسایی اموال کنم
    آیا میتوانم نسبت به اصلاح نام اقدام کنم؟ چگونه؟

با تشکر از همه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اشتباه در ذکر نام واقعی شرکت

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash1 نمایش پست ها
    نسبت به شرکتی که کار میکردم مبنی بر حق و حقوق وعیدی و سنوات شکایت کرده و شرکت محکوم به پرداخت مطالبات شد است.
    اما در ذکر نام شرکت دچار اشتباه شده و نام مستعار شرکت را ارائه کرده ام. (این نام، نام تجاری شرکت است.)
    شرکت از این نام در تمامی قراردادهای خود در امورات خود استفاده میکند ولی این نام، نام ثبتی آن در اداره ثبت شرکتها و روزنامه رسمی نیست. البته در یک روزنامه دیگری این نام (مستعار تجاری) را در انحصار خود درآورده است. و تابلوی سر در شرکت با نام مستعار است.
    در جلسه هیات تشخیص اداره کار، شرکت (خوانده) وکیل خود را معرفی کرده است و وکیل نیز نام مستعار شرکت را به عنوان موکل ارائه داده است.
    در قرارداد بسته شده با من، نام واقعی شرکت و شماره ثبت شرکت وجود دارد.

حال رای اداره کار به اجرای احکام رفته و از اداره کار خارج شده است و مدت اعتراض دیوان عالی هم گذشته است. اما اجرای احکام تنها نام مستعار ثبت شده در حکم را میشناسد و اطلاعی از شماره ثبت شرکت ندارد.

ناگفته نماند شرکت دارای 3 عدد مهر با محتوای زیر دارد که تصویر اصل 2 تای آخر را در اختیار دارم. (1-نام وقعی شرکت و شماره ثبت 2-نام مستعار و بدون شماره ثبت، که پای تمامی قراردادهامیزند 3-نام مستعار به همراه شماره ثبت)

اکنون قادر نیستم نسبت به توقیف پروانه کار شرکت اقدام کنم. و یا اقدام به شناسایی اموال کنم
    آیا میتوانم نسبت به اصلاح نام اقدام کنم؟ چگونه؟

با تشکر از همه

در این مورد میتونید با مشاوران حقوقی کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)