مشاور
تبلیغات مشاور
مشاوره درمورد جراحی فک و دندان    مشاوره درمورد جراحی فک و دندان
مشاوره درمورد جراحی فک و دندان    مشاوره درمورد جراحی فک و دندان

مشاوره درمورد جراحی فک و دندان

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشاوره درمورد جراحی فک و دندان

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    33
    تشکر شده 27 بار در 12 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مشاوره درمورد جراحی فک و دندان

سلام به همه ی خانومها و آقایون محترم سایت مشاوره
    یه سوالی داشتم من باید جراحی انجام بدم برای کشیدن دندان عقلم
    که بصورت افقی دراومده و چسبیده به استخون فکم
    عکس گرفتم و پیش دندان پزشک که رفتم گفتن جراحی سختیه
    و حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ تومان هزینش میشه
    وقتی گفتم نمیتونم از پس هزینه بر بیام
    گفتن برم دانشگاه تهران چون اونجا رایگان انجام میدن
    جراحی رو دانشجوها انجام میدن زیر نظر پزشکها
    خیلی ترسیدم آخه همینجوری دکترا کلی خطا میکنن چه برسه دانشجو تازه کار
    می خواستم از شما کمک بگیرم ایا تاحالا جراحی تو دانشگاه تهران داشتید؟
    ویا چیزی در این مورد شنیدید ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.26
    تشکـر
    1,429
    تشکر شده 1,403 بار در 760 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

پاسخ : مشاوره درمورد جراحی فک و دندان

به نظرم چند جای دیگه سوال کن شاید با هزینه کمتر انجام بدن. اگه پیدا نکردی اونوقت واسه دانشگاه تصمیم بگیر.

پرسیدن از هزینه ها اکثرا به مراجعه حضوری نیاز نداره٬ به ۱۱۸ زنگ بزن شماره چنتا کلینیک دندونپزشکی محدوده خودتو بگیر بپرس.
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    33
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    به نظرم چند جای دیگه سوال کن شاید با هزینه کمتر انجام بدن. اگه پیدا نکردی اونوقت واسه دانشگاه تصمیم بگیر.

پرسیدن از هزینه ها اکثرا به مراجعه حضوری نیاز نداره٬ به ۱۱۸ زنگ بزن شماره چنتا کلینیک دندونپزشکی محدوده خودتو بگیر بپرس.
    همینجوری که قمیت نمیدن باید عکس او پی جی دندونو ببینن که من رفتم چندتا متخصص جراحی همشون بین ۷۰۰ تا هشتصد گفتن بهم شما اطلاعاتی دارین درمورد دانشگا؟یعنی میگید خوب نیست دانشگاه وقت بگیرم؟

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    33
    سیستم عامل و مرورگر

اخه میدونید فقط این جراحی نیست که سه تا از دندونهام باید عصب کشی بشه
    که هرکودوم با روکشش حدود ۷۰۰ تومن میشه!!دوتاش باید پر بشه یکی از دندان عقلام باید کشیده بشه از پسشون برنمیایم لطفا اگر کسی میدونه دانشگا خوبه یا نه کمک کنه بهم

6. Top | #5

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.26
    تشکـر
    1,429
    تشکر شده 1,403 بار در 760 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط آزرده نمایش پست ها
    همینجوری که قمیت نمیدن باید عکس او پی جی دندونو ببینن که من رفتم چندتا متخصص جراحی همشون بین ۷۰۰ تا هشتصد گفتن بهم شما اطلاعاتی دارین درمورد دانشگا؟یعنی میگید خوب نیست دانشگاه وقت بگیرم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط آزرده نمایش پست ها
    اخه میدونید فقط این جراحی نیست که سه تا از دندونهام باید عصب کشی بشه
    که هرکودوم با روکشش حدود ۷۰۰ تومن میشه!!دوتاش باید پر بشه یکی از دندان عقلام باید کشیده بشه از پسشون برنمیایم لطفا اگر کسی میدونه دانشگا خوبه یا نه کمک کنه بهم
    عزیزم من منظورم این نیست که طبق تشخیص اشتباه هزینه رو گفتن که اگه جای دیگه بری با یه تشخیص دیگه هزینه کمتری داشته باشه.

توی کار دندونپزشکی متاسفانه همه جا طبق تعرفه از مراجعین هزینه نمیگیرن و یه جاهایی گرونتره یه جاهاییم ارزونتر!
    من منظورم این بود ٬ که شما هم گفتی چند جا پرسیدی همین حدود گفتن!

خوب همینطور که خودتم گفتی توی دانشگاه دانشجوها کارو انجام میدن اما استادشونم حضور داره که کار درست انجام بشه.

من تجربه ای در این مورد ندارم اما منطقی که فک کنی اون استادی که اونجاس برای حفظ آبرو و موقعیتش باید حواسش به کار دانشجوهاش باشه تا خطایی صورت نگیره پس احتمال اینکه مشکلی پیش بیاد میتونه کم باشه.

اما از این نظر که اونا دانشجو و تازه کار هستن دستشون کنده و کارو آروم انجام میدن و ممکنه خسته بشی.

7. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    14
    تشکر شده 23 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دانشگاه تهران دکترای خوبی داره

دانشجونیستن تازه فارغ التحصیلند کارشون خوبه چون دانشگاه خوب تدریس شدن

9. کاربران زیر از فروزنده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    33
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    عزیزم من منظورم این نیست که طبق تشخیص اشتباه هزینه رو گفتن که اگه جای دیگه بری با یه تشخیص دیگه هزینه کمتری داشته باشه.

توی کار دندونپزشکی متاسفانه همه جا طبق تعرفه از مراجعین هزینه نمیگیرن و یه جاهایی گرونتره یه جاهاییم ارزونتر!
    من منظورم این بود ٬ که شما هم گفتی چند جا پرسیدی همین حدود گفتن!

خوب همینطور که خودتم گفتی توی دانشگاه دانشجوها کارو انجام میدن اما استادشونم حضور داره که کار درست انجام بشه.

من تجربه ای در این مورد ندارم اما منطقی که فک کنی اون استادی که اونجاس برای حفظ آبرو و موقعیتش باید حواسش به کار دانشجوهاش باشه تا خطایی صورت نگیره پس احتمال اینکه مشکلی پیش بیاد میتونه کم باشه.

اما از این نظر که اونا دانشجو و تازه کار هستن دستشون کنده و کارو آروم انجام میدن و ممکنه خسته بشی.
    اره سخت میشه ولی واقعا هزینشو ندارم و مجبورم یا قرض کنم یا برم دانشگاه
    ممنون

11. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    33
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط فروزنده نمایش پست ها
    دانشگاه تهران دکترای خوبی داره

دانشجونیستن تازه فارغ التحصیلند کارشون خوبه چون دانشگاه خوب تدریس شدن
    راست میگیت ؟شما اشنایی دارید؟یعنی من با خیال راحت برم زیر دستشون؟
    جراحیم سخته و جراحی فکه
    اونجوریه که ۱۰ نفر بیان بالاسرمو کلافم کنن ؟یا تو محیط اروم انجام میشه؟

12. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.14
    تشکـر
    608
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

سلام تا اونجا که من میدونم رایگان نیست اگه دانشجوها بخوان جراحیت کنن هزینه دولتی میگیرن اگه جراح متخصص باشه که هزینه ی عادی
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

13. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    33
    سیستم عامل و مرورگر

بچه ها دانشگاه زنگ زدم
    اگر دانشجو جراحی کنه نرخ دولتی میگیرن اگراساتید جراحی کنن نرخ معمول! بنظرشما بیمارستان میلاد انجام میدن جراحی رو رایگان ؟؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مشاورة,  مشاوره خانواده,  مشاوره آنلاین,  مشاوره ازدواج,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره آنلاین رایگان,  مشاوره رایگان,  مشاوره حقوقی رایگان,  مشاوره کنکور,  مشاوره حقوقی,  مشاوره در مورد ازدواج,  مشاوره در مورد کنکور,  مشاوره در مورد طلاق,  مشاوره در مورد زناشویی,  مشاوره در مورد دوستی,  مشاوره در مورد خیانت,  مشاوره در مورد نوجوانان,  مشاوره در مورد افسردگی,  مشاوره در مورد زندگی زناشویی,  مقاله در مورد مشاوره خانواده,  من ما كنتي تكوني,  منى فاروق,  من و تو,  من فضلك,  منبج,  من سيربح المليون,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  من دول البلقان,  منتدى الجلفة,  مشاورة,  مشاوره خانواده,  مشاوره آنلاین,  مشاوره ازدواج,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره آنلاین رایگان,  مشاوره رایگان,  مشاوره حقوقی رایگان,  مشاوره کنکور,  مشاوره حقوقی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)