مشاور
تبلیغات مشاور
فکر بد    فکر بد
فکر بد    فکر بد

فکر بد

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: فکر بد

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

فکر بد

والا من یک سالی هست یکیو میخوام و اینک اون توی فامیل یکم لباساش بده
    بهش میگم چرا جلوی دوماداتون با استین کوتاه میای میگ من از هفت سالگی با اینام بعد من هفته ها اینجا میمونم میام پیششون خدب هم گرمارو بزار هم اینک وقتی با ت میام بیرون دوست ندارم زیاد خودمو جمع ک جور کنم ک دخترای دیگزو ببینی نگا کنی و منو بزاری کنار.
    والا من خیلی مشکل پیدا کردم الان و فکرای بد هعی میاد تو ذهنم الان نکنه مثلا پیش فامیلای دیگشونم اینطوریع یا اینک نکنه گیر بدم بره
    هعی از این نکنه ها
    یکم فکرم شکاکه اعتماد دارم اما بدم میاد از اونجور چیزا و اثلا فکرمو نمیتونم درست کنم لطفا کمکم کنید
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : فکر بد

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedabdolahi نمایش پست ها
    بهش میگم چرا جلوی دوماداتون با استین کوتاه میای میگ من از هفت سالگی با اینام بعد من هفته ها اینجا میمونم میام پیششون خدب هم گرمارو بزار هم اینک وقتی با ت میام بیرون دوست ندارم زیاد خودمو جمع ک جور کنم ک دخترای دیگزو ببینی نگا کنی و منو بزاری کنار.
    والا من خیلی مشکل پیدا کردم الان و فکرای بد هعی میاد تو ذهنم الان نکنه مثلا پیش فامیلای دیگشونم اینطوریع یا اینک نکنه گیر بدم بره
    هعی از این نکنه ها
    یکم فکرم شکاکه اعتماد دارم اما بدم میاد از اونجور چیزا و اثلا فکرمو نمیتونم درست کنم لطفا کمکم کنید
    این مسئله کاملا به طرز فکر و نگرش شما بستگی داره.
    خیلی از مردها این نوع رفتار خانوما رو نشونه به روز بودن روشن فکر بودن (!!!!) میدونن و مشکلی ندارن و خیلیها هم کلا قید اون خانم رو میزنن!
    خوشبختانه شما از دسته دوم و منطقی مردها هستید و اگر کنار نیایید باهاش یا فراموششون نکنید این رفتارشون یک عمر شما رو اذیت میکنه.
    نامحرم نامحرمه کسی که جلو افراد فامیل حیا نداشته باشه بعید نیست در نبود شما چه کارایی که نکنه.
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. کاربران زیر از A-Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

دلنوشته کاربر
    فراموشی وجود نداره فقط میتونی بی خیال باشی
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    226
    تشکر شده 27 بار در 24 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghamgin

نقل قول نوشته اصلی توسط A-Z نمایش پست ها
    این مسئله کاملا به طرز فکر و نگرش شما بستگی داره.
    خیلی از مردها این نوع رفتار خانوما رو نشونه به روز بودن روشن فکر بودن (!!!!) میدونن و مشکلی ندارن و خیلیها هم کلا قید اون خانم رو میزنن!
    خوشبختانه شما از دسته دوم و منطقی مردها هستید و اگر کنار نیایید باهاش یا فراموششون نکنید این رفتارشون یک عمر شما رو اذیت میکنه.
    نامحرم نامحرمه کسی که جلو افراد فامیل حیا نداشته باشه بعید نیست در نبود شما چه کارایی که نکنه.
    ب نظر من حیا به استین بلند و کوتاه نیست

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.49
    تشکـر
    3,164
    تشکر شده 1,588 بار در 1,059 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedabdolahi نمایش پست ها
    هعی از این نکنه ها
    سلام

ببینید ایشون روش زندگیش از قبل همین بوده و اینکه فکر کنید تغییر میکنن بعید به نظر میاد، شما خودتون باید ببینید میتونید اینجوری باهاشون کنار بیاید یا نه.

6. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اخه امروزم من نبودم جلوی کل فامیل مانتو جلو باز پوشیده بود ک من واقعا عذاب میکشم
    خانوادم نشون دادم میگن چیزی نیس اما من واقعا فکرم مشغوله

8. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.83
    تشکـر
    53
    تشکر شده 33 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر

این دخملی که میگی جلو بقیه خیلی راحته و اگه میبینی غیرت داری و نمیتونی این کارشو تحمل کنی کات کن
    هزاران بار دیدم در این دنیای پست
    حرمت مردی به نامردی شکست

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش
    سرگرم خودت عاشق احوالت خودت باش
    یک لحظه مخور حسرت آن را که نداری
    راضی به همین اندک اموال خودت باش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
فکرە,  فکر,  فکر آخرت,  فکرەی بیرکاری,  فکر برتر,  فکر چیست,  فکره,  فکره مشروع,  فکرونی ام کلثوم,  فکر تو محسن یگانه,  فکر بد درباره خدا,  فکر بد در مورد دیگران,  فکر بد گناه دارد,  فکر بدنامی مکن,  فکر برتر,  فکر بد نکن فیلم,  فکر بد گناه,  فکر بد نکن,  فکر بد,  چگونه فکر بد نکنیم,  فکرە,  فکر,  فکر آخرت,  فکرەی بیرکاری,  فکر برتر,  فکر چیست,  فکره,  فکره مشروع,  فکرونی ام کلثوم,  فکر تو محسن یگانه,  فکر بد درباره خدا,  فکر بد در مورد دیگران,  فکر بد گناه دارد,  فکر بدنامی مکن,  فکر برتر,  فکر بد نکن فیلم,  فکر بد گناه,  فکر بد نکن,  فکر بد,  چگونه فکر بد نکنیم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)