صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 30383940
نمایش نتایج: از 781 به 788 از 788

موضوع: آلبوم عکس کاربران مشاور

45292 بازدید
  1. بالا | پست 781

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,730
    تشکر شده 13,479 بار در 6,868 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : آلبوم عکس کاربران مشاور

منم عکسم که رو پرفایلم

2. بالا | پست 782

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,730
    تشکر شده 13,479 بار در 6,868 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    استارتر محترم یه تابلو تاپیک سزکاریه همون اولین پست بزارین لطفا
    به اعصاب خودت مثلث باش
    اکثر کاربرای قدیمی اینجا عکس های همو دیدن

قدیم عشق بود اعتماد بود الان هیچ

3. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 783

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,004
    تشکر شده 553 بار در 264 پست
    میزان امتیاز
    5

چه تاپیک جالب و چه عکسهای بسیار بسیار زیبا و محسور کننده ای واقعا...اگر با چشم غیر مسلح ببینید کور کننده است عکسها...پیشنهاد میکنم از میکروسکوپی چیزی استفاده کنن عزیزان...و باید به قوانین فیزیک کوانتومی هم وارد و مسلط باشید حتما...ممکنه وارد قلمروی کوانتومی (زیر اتمی) بشید برای دیدن عکسهای قدیمیه تاپیک...
    [center]بنده دیدم خبری نیست خواستم بالاخره افتتاحش کنم به نحوی تا شاید عزیزان هم اومدن وسط...هرچند این عکسها مال سالها پیش و متعلق به دوران نوجوانیِ بنده هست...

43.jpgg.jpgv.jpg

5. بالا | پست 784

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,398
    تشکر شده 2,062 بار در 1,082 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    چه تاپیک جالب و چه عکسهای بسیار بسیار زیبا و محسور کننده ای واقعا...اگر با چشم غیر مسلح ببینید کور کننده است عکسها...پیشنهاد میکنم از میکروسکوپی چیزی استفاده کنن عزیزان...و باید به قوانین فیزیک کوانتومی هم وارد و مسلط باشید حتما...ممکنه وارد قلمروی کوانتومی (زیر اتمی) بشید برای دیدن عکسهای قدیمیه تاپیک...
    [center]بنده دیدم خبری نیست خواستم بالاخره افتتاحش کنم به نحوی تا شاید عزیزان هم اومدن وسط...هرچند این عکسها مال سالها پیش و متعلق به دوران نوجوانیِ بنده هست...
    بابا خوشتیپ باکلاس خخخخخ واسه همین بود میگفتی دخترا باید از مردا خاستگاری کنن خخخخخخخخخ
    ولی مشخصه موهاتو رنگ کردیا
    ویرایش توسط eli2 : 06-05-2019 در ساعت 07:03 AM
    امضای ایشان
    " هر انسانی دارنده ی آن سرزمینی است که با چشمِ رویا می بیند "

6. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 785

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,004
    میزان امتیاز
    5

Cool پاسخ : آلبوم عکس کاربران مشاور

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    بابا خوشتیپ باکلاس خخخخخ واسه همین بود میگفتی دخترا باید از مردا خاستگاری کنن خخخخخخخخخ
    ولی مشخصه موهاتو رنگ کردیا
    من کِی همچین حرفی زدم تا حالا ؟ ...ققققققق ... آخه این حرفا چیه تو دهن آدم میزارین ؟؟؟!!! قققققق (این ققق همون خخخ شماست منتها فرض کنید طرف یه ذره دماغش و گلوش گرفته صداش یکم تو دماغی تره)

درضمن.بنده در تمام عمرم یادم نمیاد به مو یا جای دیگم رنگی و چیزی زده باشم.رنگ طبیعیه خود موها هست که در نوجوانی تقریبا خرمایی و قهوه ای بود.منتها هرچقدر زمان گذشت کم کم بورتر شد یه ذره.این عکسها هم مال حدودا 12 سال پیش هستند.دیگه قرار نشد از این ایرادا بگیریدا..تو سرِ مال نزنید...تا اینجاشم بنده استارت کارو زدم...پس اینجاست که باید در مقام تشکر و سپاسگذاری همه باهم بلند بگید : واسه همه عکس دادنات مرسی
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 06-05-2019 در ساعت 05:32 AM

8. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 786

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,398
    میزان امتیاز
    6

من کِی همچین حرفی زدم تا حالا ؟ ...ققققققق ... آخه این حرفا چیه تو دهن آدم میزارین ؟؟؟!!! قققققق (این ققق همون خخخ شماست منتها فرض کنید طرف یه ذره دماغش و گلوش گرفته صداش یکم تو دماغی تره)

درضمن.بنده در تمام عمرم یادم نمیاد به مو یا جای دیگم رنگی و چیزی زده باشم.رنگ طبیعیه خود موها هست که در نوجوانی تقریبا خرمایی و قهوه ای بود.منتها هرچقدر زمان گذشت کم کم بورتر شد یه ذره.این عکسها هم مال حدودا 12 سال پیش هستند.دیگه قرار نشد از این ایرادا بگیریدا..تو سرِ مال نزنید...تا اینجاشم بنده استارت کارو زدم...پس اینجاست که باید در مقام تشکر و سپاسگذاری همه باهم بلند بگید : واسه همه عکس دادنات مرسی

مرسیییییی
    یادش به خیر جوونی که پیر شدیم رفت اینقدر اقا یاشین به خاطرات گذشته فکر نکنید خخخخخخخ ( خ قشنگه ق که گفتین یاده یه چیز دیگه افتادم )
    شوخی میکنم دیگه انتظار میرفت وقتی گفتین یه رگ روسی دارید موهاتون بور باشه.. ولی جدی باید میرفتین بازیگر میشدین
    ویرایش توسط eli2 : 06-05-2019 در ساعت 07:14 AM
    امضای ایشان

10. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 787

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,004
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    مرسیییییی
    یادش به خیر جوونی که پیر شدیم رفت... اینقدر اقا یاشین به خاطرات گذشته فکر نکنید خخخخخخخ ( خ قشنگه ق که گفتین یاد یه چیز دیگه افتادم )
    شوخی میکنم...دیگه انتظار میرفت وقتی گفتین یه رگِ روسی دارید موهاتون بور باشه.. ولی جدی باید میرفتین بازیگر میشدین...

حالا چرا بازیگر بشم ؟؟؟!!! راستی جای تعجب داره که هنوز انجمن قابلیت شکلکهارو اضافه نکرده برای پستها...الان متوجه شدم...بگذریم...
    خب اون رگِ روسیِ بنده کامل که نیست.بالاخره دورگه هستم.اما دلیل نمیشه حتما طرف کاملا بور باشه.ضمن اینکه گفتم عکسها قدیمی هستن و به مرور زمان بنده خیلی تغییر کردم در کل.نه فقط موها.حالا هی سعی کنین ایراد بگیرین (ققق).حالا مادمازِل خانوم برای اینکه خیالتون راحت شه و اثبات حرفم.اینا چندین سال به نسبت اون عکسهای قبلی میرن جلوتر.حالا بازم هنوز فکر میکنین موهای مدّ نظرِ شخص شخیص شما حداقل یکم پیدا نشدن ؟

3.jpg2.jpg24.jpg
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 06-05-2019 در ساعت 11:14 AM

12. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 788

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,398
    میزان امتیاز
    6

حالا چرا بازیگر بشم ؟؟؟!!! راستی جای تعجب داره که هنوز انجمن قابلیت شکلکهارو اضافه نکرده برای پستها...الان متوجه شدم...بگذریم...
    خب اون رگِ روسیِ بنده کامل که نیست.بالاخره دورگه هستم.اما دلیل نمیشه حتما طرف کاملا بور باشه.ضمن اینکه گفتم عکسها قدیمی هستن و به مرور زمان بنده خیلی تغییر کردم در کل.نه فقط موها.حالا هی سعی کنین ایراد بگیرین (ققق).حالا مادمازِل خانوم برای اینکه خیالتون راحت شه و اثبات حرفم.اینا چندین سال به نسبت اون عکسهای قبلی میرن جلوتر.حالا بازم هنوز فکر میکنین موهای مدّ نظرِ شخص شخیص شما حداقل یکم پیدا نشدن ؟
    آخه ژستو تیپی که زدین شبیه شخصیت هنرپیشه ها رفتار کردین .
    آره دیگه متوجه ام چون میدونید نژاد آریایی اصیل مو و چشم مشکی هستن واسه همین شما موهاتون و چشماتون رنگی شده .
    امضای ایشان

14. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 30383940

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد