نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج مهاجرت

10994
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40584
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج مهاجرت

سلام.پسري ٢٤ ساله دانشجوي كارشناسي ارشد هستم كه تا ماه ديگه از رساله خود دفاع ميكنم. با توجه به سعي و تلاش كه از اواسط دوره ليسانس داشتم سعي بر گرفتن بورس در دوره دكتراي مهندسي مكانيك از كشور امريكا رو داشتم. با مرور زمان رزومه خودمو قوي كردم. با توجه به شرايط نامناسب مالي خانواده من توان مالي اين رو ندارن كه تنها در ايران من رو ساپورت كنن كه كارهاي اداري مهاجرت از طريق تحصيلي رو انجام بدم و به من ميگن كه برو سربازي تا ببينم بعدش چي ميشه. لازم به ذكر است كه بعد از مهاجرت نياز به كمك مالي ندارم و خرج تحصيل توسط دانشگاه پرداخت خواهد شد. ٣ ماهي هست كه با دختر خانومي ٣٢ ساله اشنا شدم. ايشون تا پارسال با اقايي در ارتباط بود كه ايشون رو رها كرد و به كانادا مهاجرت كرد. با توجه به وضع مالي خوب ايشون خودش ميگه كه من ساپورت ميكنم ولي باهم بريم خارج از ايران. لازم به ذكر است كه با گزاشتن وثيقه ٢٢ ميليون از طريق تحصيلي ميتونم از كشىور خارج شم بدون اينكه سربازي برم.
    ازطرفي خانواده اصرار بر رفتن سربازي من دارن ازطرفي اون خانوم ميگن كه سربازي نرو و بيوفت دنبال كارهاي اداري مهاجرت. از طرفي من تا ماه اينده از رساله خود دفاع ميكنم و وقت زيادي جهت اتلاف وقت ندارم. من اگه بخوام كارهاي مهاجرت رو شروع كنم بايد از اول خرداد اين روند رو پيگيري كنم.
    من واقعا سردرگمم و خيلي نياز به مشاوره دارم. ممنون ميشم اگه كمكم كنين😞

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,487 بار در 1,290 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : ازدواج مهاجرت

به نظرم هر کسی باید بسته به شرایط و وضعیتی که دراون قرار داره، برای ایندش تصمیم بگیره .
    خب باتوجه به اینکه هزینه این سفرو ندارید به نظرم بهتره تا زمانی که موقعیتش پیش نیومده اقدام نکنید
    خب این خانم ناشناس که قراره هزینه شما رو بده، چه توقع و انتظاری از شما داره؟ مطمنن هر مقداری که بخات بهتون پول بده چندیدن برابرشو باید پس بدین
    نظر شخصیم اینه که برای تحصیل در خارج در رابطه با شما که نمیخاین هزینه ای کنید بهترین راه اینه که دکتراتونو تو ایران بگیرید اون زمان که فرصت مطالعاتی میزارید شما اقدام کنید. اینجوری همه هزینه ها رو خوده دولت میپردازه. و حتی برای پست دکترا هم میتونید با هزینه دانشگاه در یک کشور دیگه تحصیل کنید .
    اما با توجه به اینکه خارج مدرک ایران رو قبول نداره مطمنن برای اینکه بخای دکتراتو خارج بگیری مجبوری دوباره از صفر شروع کنی و درعین حال سختی زیادی هم متحمل میشی
    درنهاین سعی کن تمام جوانب و اینده رو در نظر بگیری و مسیری که پیش رو داری رو تجسم کنی و صددرصد با افرادی که در خارج تحصیل کردن مشورت کنی
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مهندس. به نظر من فعلا تمامی مواردی که باعث عدم تمرکز رو دفاعتون هس رو بذارید کنار و اولویت اولتون برا دفاع رو تزتون باشه که خودتونم فرمودید تا یه ماه اینده وقت دارین ...
    همچنین مهندس باید ببینید اون خانمی که وعده یا قول حمایت مالی یا ... میدن چه تضمینی دارن؟ هدفشون چیه ؟!
    در ضمن هنوز تا یه سال بعد زمان دفاع از پایان نامه وقت دارید برا خدمت سربازی اینم در نظر بگیرید یه فرصت مفیدی هس و...
    ویرایش توسط Hamid70 : 05-07-2019 در ساعت 11:12 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

ب بابات بگو برات وام بگیره قسط هاشو خودت میدی
    بعدش بزن به چاک
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdimiri نمایش پست ها
    سلام.پسري ٢٤ ساله دانشجوي كارشناسي ارشد هستم كه تا ماه ديگه از رساله خود دفاع ميكنم. با توجه به سعي و تلاش كه از اواسط دوره ليسانس داشتم سعي بر گرفتن بورس در دوره دكتراي مهندسي مكانيك از كشور امريكا رو داشتم. با مرور زمان رزومه خودمو قوي كردم. با توجه به شرايط نامناسب مالي خانواده من توان مالي اين رو ندارن كه تنها در ايران من رو ساپورت كنن كه كارهاي اداري مهاجرت از طريق تحصيلي رو انجام بدم و به من ميگن كه برو سربازي تا ببينم بعدش چي ميشه. لازم به ذكر است كه بعد از مهاجرت نياز به كمك مالي ندارم و خرج تحصيل توسط دانشگاه پرداخت خواهد شد. ٣ ماهي هست كه با دختر خانومي ٣٢ ساله اشنا شدم. ايشون تا پارسال با اقايي در ارتباط بود كه ايشون رو رها كرد و به كانادا مهاجرت كرد. با توجه به وضع مالي خوب ايشون خودش ميگه كه من ساپورت ميكنم ولي باهم بريم خارج از ايران. لازم به ذكر است كه با گزاشتن وثيقه ٢٢ ميليون از طريق تحصيلي ميتونم از كشىور خارج شم بدون اينكه سربازي برم.
    ازطرفي خانواده اصرار بر رفتن سربازي من دارن ازطرفي اون خانوم ميگن كه سربازي نرو و بيوفت دنبال كارهاي اداري مهاجرت. از طرفي من تا ماه اينده از رساله خود دفاع ميكنم و وقت زيادي جهت اتلاف وقت ندارم. من اگه بخوام كارهاي مهاجرت رو شروع كنم بايد از اول خرداد اين روند رو پيگيري كنم.
    من واقعا سردرگمم و خيلي نياز به مشاوره دارم. ممنون ميشم اگه كمكم كنين

سلام
    من مشاور نیستم
    ولی به نظرم کار بهتر این هست که شما خودتون سعی کنید این هزینه رو جور کنین، چون ممکنه بعدا تبعات ناخوشایند و مسئولیت های سختی رو براتون داشته باشه.
    امکانش نیست یه مدت مهاجرت رو عقب بندازید و خودتون کار کنین که این مبلغ تامین بشه؟
    یا از طریق خونواده یا دوستانتون وام بگیرید یا راهی رو پیدا کنین یا از کسی قرض بگیرین؟
    امضای ایشان

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده
    واژه ی "زن" در ادبیات کوردی، نه خانم است
    نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن
    اور را"آفرت" می نامند، به معنای آفریننده!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد