نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ازشوهرم متنفرم

1080
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39625
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازشوهرم متنفرم

سلام ۴ساله ازدواج کردم سنم خیلی کم بود۱۷ساله بودم بچه بودم فک میکردم ازدواج کردن خیلی خوبه کم کم مشکلاتمون شروع شد من فهمیدم شوهرم روانیه سرهرچیزکوچیکی منوکتک میزدوبه خونوادم بی احترامی میکردهرسری گذشت کردم همیشه باعث پیشرفتش شدم الان ۴ماهه خونه خریدم امشب پدربزرگم وعموهام اومدن خونمون وبرامون کادوپول اوردن بعداینکه رفتن من باذوق بهش گفتم وای اولین مهمونامون برامون کادوپول اوردن بهم گفت اره عوضش منم اندازه همون پول امشب بهشون خرج کردم شام ومیوه خریدم هزارتاقسط وقرضم مونده منم حرصم دراومدوگفتم داری منت میزاری مگه یدونه میوه چقدشدپولش پولوگذاشتم رومیزوگفتم بیامال تو حرصش دراومدوکل پولاروپاره پاره کردمنم خیلی ناراحت شدم من پدربزرگموخیلی دوس دارم وواقعاپول زیادی برام اورده بوداخه من خیلی براش عزیزم الان خیلی حالم بده توروخداکمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : ازشوهرم متنفرم

نقل قول نوشته اصلی توسط شادی4142 نمایش پست ها
    سلام ۴ساله ازدواج کردم سنم خیلی کم بود۱۷ساله بودم بچه بودم فک میکردم ازدواج کردن خیلی خوبه کم کم مشکلاتمون شروع شد من فهمیدم شوهرم روانیه سرهرچیزکوچیکی منوکتک میزدوبه خونوادم بی احترامی میکردهرسری گذشت کردم همیشه باعث پیشرفتش شدم الان ۴ماهه خونه خریدم امشب پدربزرگم وعموهام اومدن خونمون وبرامون کادوپول اوردن بعداینکه رفتن من باذوق بهش گفتم وای اولین مهمونامون برامون کادوپول اوردن بهم گفت اره عوضش منم اندازه همون پول امشب بهشون خرج کردم شام ومیوه خریدم هزارتاقسط وقرضم مونده منم حرصم دراومدوگفتم داری منت میزاری مگه یدونه میوه چقدشدپولش پولوگذاشتم رومیزوگفتم بیامال تو حرصش دراومدوکل پولاروپاره پاره کردمنم خیلی ناراحت شدم من پدربزرگموخیلی دوس دارم وواقعاپول زیادی برام اورده بوداخه من خیلی براش عزیزم الان خیلی حالم بده توروخداکمکم کنین

سلام

به شوهرتون بگید خودشو درگیر وام و قسط و قرض نکنه، به درامد خودش راضی باشه اینجوری اعصابش خراب نمیشه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازشوهرم متنفرم

سلام.حتما پیش یه مشاور برین و به هیچ وجه فعلا بچه دار نشید.شاید لازم باشه جدا بشید و به هر حال شما هم کوه صبر نیسین که بخوایین رفتارهای اون رو هر روز تحمل کنید.شاید نیاز باشه ایشون بستری بشه.و دیگه اقایونی که اینقدر قوانین اسلام رو خوب بلدن اینم باید بدونن نفقه وظیفه هست منت نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد