نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: خانوادم بابت مشکلم درکم نمیکنن

89
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41891
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوادم بابت مشکلم درکم نمیکنن

سلام.امیدوارم با مطرح کردن مشکلم به نتیجه خوبی برسم🙏
    من دوساله عقدم.قبل از سال اول تصمیم به طلاق گرفتم.چون جونم و تمام زندگیم بعد از سر خونه زندگی رفتن به خطر میفتاد.
    الان یکسالو خورده ایه که توی دادگاهم.همسرم ادم درستی نیست.هر دادگاه هر لایحش پر از تهمت توهین و تو جلسه دادگاه و بیرونش جنگ روانی به وجود میاره.جوریکه معذرت میخوام من هروقت لایحشو میخونم یا تو راه دادگاهم دستشویی لازم میشم.و بعدشم یک روز تمام خوابم چون به شدت بهم فشار میاد
    تو این مدت از شدت استرس دادگاه فشار پدرم بابت پیروز شدنم تو دادگاه.استرس هایی که مادرم به جونم میندازه موهای سرم نصف شده.
    پدرم هر وقت اینجوریم میگه خجالت بکش چقدر ضعیفی بعد یه سال دادگاه رفتن بازم از استرس دستشویی لازم میشی.
    مدام میگه ممکنه چندسال دیگم تو دادگاه باشی.
    مدام میگن میخوایی چندسال دیگه که تونستی طلاق بگیری یه بیکاره بدبخت باشی که هیچکاری نکرده?
    تو این یکسال سعی کردم تو زمینه هنری که دوست دارم فعالیت کنم.میرم تو اتاقم میشینم و کارمو میکنم ارومم.هر وقت کارم تموم میشه ذوق میکنم.ولی هر دفعه خانوادم مخصوصا پدر و خواهرم میگن این چیزا نونو اب نمیشه برو سرکار.
    پدرم مدام میگه برو سرکار.یه بار از بس گفت اقدام کردم ولی جلسه دوم مصاحبه افتاد توی نوبت دادگاهم و ردم کردن و من واقعا سرخورده شدم.
    به پدرم میگه اخه کی میاد به منی که از این شهر به اون شهر درگیر دادگاهم.تو ماه چندبار باید برم بابت کارهام دادگاه کار میده???کی اینقدر مرخصی میده??وکیل که ندارم اون بره ک
    ولی گوش نمیکنه.همینجوریشم به بدبختی تو این شرایط درسمو تموم کردم
    میرم دنبال زبان چیزی که علاقه دارم.میخوام تو اون زمینه کار کنم پدرم میگه نه الان نرو ممکنه بهت بگن فردا بیایی تو نمیتونی بری چون چند وقت دیگه دادگاه داری.ولی برو دنبال ازمون استخدامی این چیزا فایده نداره.
    با هیشکی که نمبتونم حرف بزنم.فوقشم بتونم مجازیه کلی باید تحقیق کنم که نکنه به گوش شوهرم برسه.از بس منو ترسوندن.مشاوره بخوام برم مادرم منو میترسونه.اگه اشنا در بیاد چی?نمیخواد بری

میدونم کار واسم خوبه.درامد داشته باشم عالیه سرخودمم گرمه.ولی خب افسرده شدم.توان بلند شدن ندارم.میترسم برم دنبال کار نوبت دادگاه داشته باشم کلی غصه بخورم.
    واقعا نمیدونم چیکار کنم?
    ممنون میشم کمک کنید🙏

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    415
    تشکر شده 288 بار در 233 پست
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : خانوادم بابت مشکلم درکم نمیکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط در جستجوی راه حل❔ نمایش پست ها
    سلام.امیدوارم با مطرح کردن مشکلم به نتیجه خوبی برسم
    من دوساله عقدم.قبل از سال اول تصمیم به طلاق گرفتم.چون جونم و تمام زندگیم بعد از سر خونه زندگی رفتن به خطر میفتاد.
    الان یکسالو خورده ایه که توی دادگاهم.همسرم ادم درستی نیست.هر دادگاه هر لایحش پر از تهمت توهین و تو جلسه دادگاه و بیرونش جنگ روانی به وجود میاره.جوریکه معذرت میخوام من هروقت لایحشو میخونم یا تو راه دادگاهم دستشویی لازم میشم.و بعدشم یک روز تمام خوابم چون به شدت بهم فشار میاد
    تو این مدت از شدت استرس دادگاه فشار پدرم بابت پیروز شدنم تو دادگاه.استرس هایی که مادرم به جونم میندازه موهای سرم نصف شده.
    پدرم هر وقت اینجوریم میگه خجالت بکش چقدر ضعیفی بعد یه سال دادگاه رفتن بازم از استرس دستشویی لازم میشی.
    مدام میگه ممکنه چندسال دیگم تو دادگاه باشی.
    مدام میگن میخوایی چندسال دیگه که تونستی طلاق بگیری یه بیکاره بدبخت باشی که هیچکاری نکرده?
    تو این یکسال سعی کردم تو زمینه هنری که دوست دارم فعالیت کنم.میرم تو اتاقم میشینم و کارمو میکنم ارومم.هر وقت کارم تموم میشه ذوق میکنم.ولی هر دفعه خانوادم مخصوصا پدر و خواهرم میگن این چیزا نونو اب نمیشه برو سرکار.
    پدرم مدام میگه برو سرکار.یه بار از بس گفت اقدام کردم ولی جلسه دوم مصاحبه افتاد توی نوبت دادگاهم و ردم کردن و من واقعا سرخورده شدم.
    به پدرم میگه اخه کی میاد به منی که از این شهر به اون شهر درگیر دادگاهم.تو ماه چندبار باید برم بابت کارهام دادگاه کار میده???کی اینقدر مرخصی میده??وکیل که ندارم اون بره ک
    ولی گوش نمیکنه.همینجوریشم به بدبختی تو این شرایط درسمو تموم کردم
    میرم دنبال زبان چیزی که علاقه دارم.میخوام تو اون زمینه کار کنم پدرم میگه نه الان نرو ممکنه بهت بگن فردا بیایی تو نمیتونی بری چون چند وقت دیگه دادگاه داری.ولی برو دنبال ازمون استخدامی این چیزا فایده نداره.
    با هیشکی که نمبتونم حرف بزنم.فوقشم بتونم مجازیه کلی باید تحقیق کنم که نکنه به گوش شوهرم برسه.از بس منو ترسوندن.مشاوره بخوام برم مادرم منو میترسونه.اگه اشنا در بیاد چی?نمیخواد بری

میدونم کار واسم خوبه.درامد داشته باشم عالیه سرخودمم گرمه.ولی خب افسرده شدم.توان بلند شدن ندارم.میترسم برم دنبال کار نوبت دادگاه داشته باشم کلی غصه بخورم.
    واقعا نمیدونم چیکار کنم?
    ممنون میشم کمک کنید
    سلام عزیزم
    قبل از هرچیزی لازمه نکته ای رو بتون یاداوری کنم اونم اینکه دین شما حق طلاق رو به مرد داده و علت اینهمه استرس و فشاری که بابت دادگاه متحمل میشین و اون فرصت شغلی که از دست دادین و اونهمه حالت تهوع و دستشویی رفتنا و رنج و اذیتهایی که به ناروا متحمل میشین بخاطر دین شماست که شما رو جنس دوم میدونه و حق تصمیمگیری واسه خاتمه دادن به زندگی مشترکی که مطلوب و موردتاییدتون نیستش رو از شما گرفته

شما واسه ازدواجتون بایستی از پدرتون اجازه میگرفتین و برا طلاقتون هم شوهر شما صاحب اجازس!

فقط خواستم تو جریان باشین که در حقیقت از کجا دارین ضربه میخورین

و حالا بریم سراغ مسایلی که مطرح کردین

تاکید پدرتون بر ازمون استخدامی و پیدا کردن یه کار دائم و استقلال اقتصادی شما تاکید خوب و بجاییه
    فقط اشکال کار پدرتون اینه که اولا شرایط فعلی شما رو درک نمیکنن
    و دوما ایشون با حالت دستوری و بیش از حد تاکید میکنن که بدتر باعث استرس شما میشه

درستش اینه که ایشون پیشنهادشو بده و بعدش سکوت کنه و بزاره شما خودتون به فراخور احوالاتتون در هر زمانی که صلاح میدونین ازمون استخدامی بدین یا هرکار دیگه ای که شخصا صلاح میدونین انجام بدین

ضمن اینکه فعالیتهای هنری شما و یادگیری زبان انگلیسی هم خیلی کمک کننده و حتی زمینه ساز یه شغل مناسب و استقلال اقتصادی شماست

ببخشین میتونم بپرسم وضع مالی پدرتون چطوره؟

ایا ایشون توان تامین مخارج شما رو واقعا ندارن که اینهمه به شما فشار میارن زودتر یه شغلی پیدا کنین و دست به جیب بشین؟

اگه وضع مالیشون ضعیف باشه بایستی ایشون رو درک کرد
    اما اگه بالای متوسط باشن اینهمه فشار بر شما در موقعیت فعلی که به حد کافی تحت استرس و فشار هستین اصلا توجیه پذیر نیست
    امضای ایشان
    I’m a happy little blob of custard and you can’t nail me to any wall
    In fact I’d pull those nails out and aim them at you
    Tell me how negative I am
    tell me how I’m filled with hate
    You’re not just stupid you’re wrong

3. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41891
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنونم از اینکه برام وقت گذاشتین.
    من کار کردن با این سایت رو بلد نیستم امیدوارم در جواب شما رو ریپلای کنم.
    وضع مالی پدرم الحمدلله خوبه و من از لحاظ خورد و پوشاک و مسافرت کمبودی ندارم.
    خواهرم رفت سر یه کار خیلی خوب و الان دستش توی جیب خودشه.پدرم مدام میگه ببین اون رفته سرکار.ببین حالش چقدر خوبه.تو باید آیندت تامین بشه.من خیالم راحت بشه.علاوه بر پدرم خواهرم هم به من کمک میکنن مادرمم همینطور.من دوتا شرط ضمن عقد داشتم پدرم نصف اصرارش بابت این هست که همسرم مخالف صد درصد سرکار رفتن منه.و میگه به عنوان ابزار جنسی ازت استفاده میشه ولی پدرم میگه یک زن باید مستقل باشه.برو سرکار تا بفهمه دنیا دسته کیه.بفهمه باید رو امضای محضری که کرده بمونه.اینجوری میفهمه تو حالت خوبه.
    من خیلی ضعیف شدم میدونم.اون نامرد تمام اعتماد به نفسمو گرفت

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,494
    تشکر شده 1,891 بار در 1,267 پست
    میزان امتیاز
    7

خواهرم رفت سر یه کار خیلی خوب و الان دستش توی جیب خودشه.پدرم مدام میگه ببین اون رفته سرکار.ببین حالش چقدر خوبه.تو باید آیندت تامین بشه.من خیالم راحت بشه.علاوه بر پدرم خواهرم هم به من کمک میکنن مادرمم همینطور.من دوتا شرط ضمن عقد داشتم پدرم نصف اصرارش بابت این هست که همسرم مخالف صد درصد سرکار رفتن منه.و میگه به عنوان ابزار جنسی ازت استفاده میشه ولی پدرم میگه یک زن باید مستقل باشه.برو سرکار تا بفهمه دنیا دسته کیه.بفهمه باید رو امضای محضری که کرده بمونه.اینجوری میفهمه تو حالت خوبه.
    من خیلی ضعیف شدم میدونم.اون نامرد تمام اعتماد به نفسمو گرفت������
    سلام

دلیل طلاق گرفتنتون چیه؟
    امضای ایشان

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    415
    میزان امتیاز
    1

من خیلی ضعیف شدم میدونم.اون نامرد تمام اعتماد به نفسمو گرفت������
    خواهش عزیزم
    نه ریپلای نکردین و اشکالی هم نداره
    البته اگه یکمی به اپشنها دقت کنین یاد میگیرین

با توجه به اوضاع مالی خوب ایشون دلیلی نداره بااینهمه قاطعیت درین شرایط به شما فشار بیارن که استخدام بشین
    اگرچه دلایل ایشون کاملا موجه و به نفع شماست

اما بایستی شرایط فعلی شما رو درک کنن و مقایسه بین شما و خواهرتون درین مقطع مقایسه صحیحی نیست

شما فعلا نیاز به حمایت عاطفی از سمت خانوادتون دارین که بتونین بر مساله دادگاه تمرکز کنین و این مقطع رو به خوبی سپری کنین

درین تایم بهترین کاری که میتونین انجام بدین همین کارهای ذوقی هنری و کسب مهارتهای اموزشیه که به زودی بتونین شاغل بشین و از مهارتهاتون به صورت مطلوب استفاده کنین

استخدام شدن فعلا با توجه به رفت و امدهای مداوم شما به دادگاه کار منطقی و معقولی نیست

همینا که من واستون نوشتم رو میتونین خیلی با ارامش و محبت به پدرتون بگین و از ایشون بخواین نسخه متناسب با شرایط شما تجویز کنن و شما رو با وضع و حال الانتون بسنجن
    خواهرتون قاعدتا درگیری دادگاهی نداره و شرایطش متفاوت از شماست

درمورد اعتماد به نفستونم مرور زمان کمک کننده خواهد بود و هرچی بیشتر به خودتون و اینده ای که پیش رو دارین فکر کنین و همسرتونو به عنوان یه موجود خبیث و بیمار جنسی در ذهنتون تجسم کنین که مثل ویروس به زندگی شما ورود کرده بوده و شما بالاخره موفق شدین درین مملکت بی قانون ،با ممارستهای خودتون موفق بشین ازش جدا شین همین افکار به شما کمک میکنن اعتماد به نفستون برگرده و بتونین برنامه های ایندتونو به شکل دلخواه خودتون جلو ببرین
    امضای ایشان

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,073
    تشکر شده 8,529 بار در 3,908 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام دوست عزیز
    به سایت مشاور خوش اومدین
    شما و همسرتون چند سالتونه؟
    میزان تحصیلاتتون چقدر هس؟ (هر دو)
    نحوه آشناییتون به چه صورت بوده؟
    و اینکه برای ما توضیح ندادین علت اصلی جدایی شما چی هست؟
    فقط نوشتین که همسرتون آدم درستی نیست، میشه بگید از چه لحاظ درست نیست؟
    شما چه موقع اینو فهمیدین که آدم درستی نیست؟
    اگه پاسخ بدید شاید بتونیم بهتر راهنمایی کنیم
    امضای ایشان
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41891
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

دلیل طلاق گرفتنتون چیه؟
    فکر نکنم بتونم تو یه جمله خلاصه کنم.این همه بدی طرفمو فقط میتونم بگم که دوستش ندارم.نمیتونستم تحملش کنم.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41891
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به سایت مشاور خوش اومدین
    شما و همسرتون چند سالتونه؟
    میزان تحصیلاتتون چقدر هس؟ (هر دو)
    نحوه آشناییتون به چه صورت بوده؟
    و اینکه برای ما توضیح ندادین علت اصلی جدایی شما چی هست؟
    فقط نوشتین که همسرتون آدم درستی نیست، میشه بگید از چه لحاظ درست نیست؟
    شما چه موقع اینو فهمیدین که آدم درستی نیست؟
    اگه پاسخ بدید شاید بتونیم بهتر راهنمایی کنیم
    سلام .خیلی ممنونم
    من فکر میکنم جواب به این سوال ها هیچ فایده ایی نداشته باشه تو حل مشکلم.و از موضوع اصلی دور بشیم .من صرفا گفتم که دارم طلاق میگیرم تا وضعیتم شفاف بشه.و هیچ تصمیمی برای برگشت ندارم.
    فقط میخوام از وضعیت فعلیم خلاص بشم.
    ولی سوالی که پرسیدین چندسال دارم25سالمه.
    و لیسانس دارم.

10. کاربران زیر از در جستجوی راه حل❔ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41891
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    خواهش عزیزم
    نه ریپلای نکردین و اشکالی هم نداره
    البته اگه یکمی به اپشنها دقت کنین یاد میگیرین

با توجه به اوضاع مالی خوب ایشون دلیلی نداره بااینهمه قاطعیت درین شرایط به شما فشار بیارن که استخدام بشین
    اگرچه دلایل ایشون کاملا موجه و به نفع شماست

اما بایستی شرایط فعلی شما رو درک کنن و مقایسه بین شما و خواهرتون درین مقطع مقایسه صحیحی نیست

شما فعلا نیاز به حمایت عاطفی از سمت خانوادتون دارین که بتونین بر مساله دادگاه تمرکز کنین و این مقطع رو به خوبی سپری کنین

درین تایم بهترین کاری که میتونین انجام بدین همین کارهای ذوقی هنری و کسب مهارتهای اموزشیه که به زودی بتونین شاغل بشین و از مهارتهاتون به صورت مطلوب استفاده کنین

استخدام شدن فعلا با توجه به رفت و امدهای مداوم شما به دادگاه کار منطقی و معقولی نیست

همینا که من واستون نوشتم رو میتونین خیلی با ارامش و محبت به پدرتون بگین و از ایشون بخواین نسخه متناسب با شرایط شما تجویز کنن و شما رو با وضع و حال الانتون بسنجن
    خواهرتون قاعدتا درگیری دادگاهی نداره و شرایطش متفاوت از شماست

درمورد اعتماد به نفستونم مرور زمان کمک کننده خواهد بود و هرچی بیشتر به خودتون و اینده ای که پیش رو دارین فکر کنین و همسرتونو به عنوان یه موجود خبیث و بیمار جنسی در ذهنتون تجسم کنین که مثل ویروس به زندگی شما ورود کرده بوده و شما بالاخره موفق شدین درین مملکت بی قانون ،با ممارستهای خودتون موفق بشین ازش جدا شین همین افکار به شما کمک میکنن اعتماد به نفستون برگرده و بتونین برنامه های ایندتونو به شکل دلخواه خودتون جلو ببرین
    نه خواهرم اصلا درگیری دادگاهی نداشته.ولی خب شانس خیلی خوبی هم داره خیلی چیزها که همه رو به تلاش نسبت میده.
    و مدام فشار میاره به من.مثل اینکه میگه خداروشکر سربار خانواده نیستم.و مستقیما به من اشاره داره.اونم فشار میاره که برم سرکار.
    با پدرم بازهم صحبت میکنم همینجور که شما گفتین باهاش صحبت میکنم.امیدوارم قبول کنه

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    415
    میزان امتیاز
    1

نه خواهرم اصلا درگیری دادگاهی نداشته.ولی خب شانس خیلی خوبی هم داره خیلی چیزها که همه رو به تلاش نسبت میده.
    و مدام فشار میاره به من.مثل اینکه میگه خداروشکر سربار خانواده نیستم.و مستقیما به من اشاره داره.اونم فشار میاره که برم سرکار.
    با پدرم بازهم صحبت میکنم همینجور که شما گفتین باهاش صحبت میکنم.امیدوارم قبول کنه������
    عزیزم مشکل از ناحیه شما نیست
    مشکل از نحوه برخورد غلط خواهرتونو پدرتونه
    بهترین کار اینه که هیچ حساسیتی رو حرفاشون نداشته باشین و این جمله ها خصوصا از سمت خواهرتونو به حساب ناپختگیش بزارین و اصلا جدی نگیرین

اینم مطمئن باشین اگه خواهرتون شرایط شما رو داشت نه تنها توان سرکار رفتن نداشت بلکه شاید به علت از هم گسیختگی فکرش حتی توانایی کارایی که شما انجام میدین(کارای هنری) نداشت

هر ناخدایی تو دریای اروم بلده چیکار کنه مهم اینه که تو دریای توفانی چقد از خودش مهارت نشون بده

ضمنا من از ابتدا متوجه شدم سوال و مشکل شما درخصوص عدم درک شرایطتون توسط خانواده شماست و بنابراین راجع به علت طلاقتونو سن و تحصیلات دوطرف و چگونه باهم اشنا شدین و رنگ چشم و شماره شناسنامه شما سوالی نپرسیدم!
    امضای ایشان

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41891
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    عزیزم مشکل از ناحیه شما نیست
    مشکل از نحوه برخورد غلط خواهرتونو پدرتونه
    بهترین کار اینه که هیچ حساسیتی رو حرفاشون نداشته باشین و این جمله ها خصوصا از سمت خواهرتونو به حساب ناپختگیش بزارین و اصلا جدی نگیرین

اینم مطمئن باشین اگه خواهرتون شرایط شما رو داشت نه تنها توان سرکار رفتن نداشت بلکه شاید به علت از هم گسیختگی فکرش حتی توانایی کارایی که شما انجام میدین(کارای هنری) نداشت

هر ناخدایی تو دریای اروم بلده چیکار کنه مهم اینه که تو دریای توفانی چقد از خودش مهارت نشون بده

ضمنا من از ابتدا متوجه شدم سوال و مشکل شما درخصوص عدم درک شرایطتون توسط خانواده شماست و بنابراین راجع به علت طلاقتونو سن و تحصیلات دوطرف و چگونه باهم اشنا شدین و رنگ چشم و شماره شناسنامه شما سوالی نپرسیدم!
    خدا خیرتون بده که نپرسیدین.باور کنید هر وقت کسی ازم میپرسه میمونم چجوری براش شرح بدم.اگه بگم چقدر تحقیر شدم چی سرم اومده که فوقش یه نوچ نوچ کردنو یه نگاه از سر ترحم کردن.من واقعا این نگاهو دوست ندارم.برای همین فقط میگم دوستش نداشتم.
    ان شاءالله که هیچ مشکلی براتون هیچوقت پیش نیاد ولی اگه اومد یکی مثل خودتون با درک بالا سر راهتون قرار بگیره

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    415
    میزان امتیاز
    1

خدا خیرتون بده که نپرسیدین.باور کنید هر وقت کسی ازم میپرسه میمونم چجوری براش شرح بدم.اگه بگم چقدر تحقیر شدم چی سرم اومده که فوقش یه نوچ نوچ کردنو یه نگاه از سر ترحم کردن.من واقعا این نگاهو دوست ندارم.برای همین فقط میگم دوستش نداشتم.
    ان شاءالله که هیچ مشکلی براتون هیچوقت پیش نیاد ولی اگه اومد یکی مثل خودتون با درک بالا سر راهتون قرار بگیره������
    خواهش عزیزم
    همین که میگین کسی رو دوستش ندارین موجه ترین و قابل قبولترین دلیل واسه جداییه و اصلا لزومی به توضیح بیشتر نیست
    علی الخصوص درین تاپیک که اصلا صورت سوال شما چیز دیگه ای بود و نگفته بودین تردیدی برا طلاق دارین و درین باره راهنمایی نخواسته بودین که ایا طلاق بگیرم یا خیر!

درهرحال امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم و بازم اگه سوالی بود در خدمتم
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد