مشاور
تبلیغات مشاور
دخالت والدین    دخالت والدین
دخالت والدین    دخالت والدین

دخالت والدین

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دخالت والدین

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دخالت والدین

با سلام خدمت همگی

مشکلی واسم پیش اومده که ممنون میشم از راهنمایی و نظرات شما دوستان استفاده کنم

۲۶ سن سال دارم و حدود یک سال هست که عقد کردم ولی هنوز خونه خودمون نرفتیم 

همسرم اعتقاد داره که باید اطلاعات مالی مثل میزان حقوق و میزان کل سرمایه که دارم رو باهاش در میون بزارم..اما پدرم بسیار تاکید میکنن که مرد نباید همچین اطلاعاتی رو در اختیار زنش قرار بده چون ممکنه باعث مشکلاتی در آینده و ... بشود

این موضوع ذهنم رو بشدت درگیر کرده و نمیدونم چیکار کنم..احساس بدی مثل احساس گناه یا عذاب وجدان بهم دست داده که دلم نمیکنه

ممنون میشم راهنمایی های ارزشمند شما رو بدونم

برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : دخالت والدین

سلام.همسر منم همچین فکری رو میکنه ،با اینکار فقط باعث میشید همسرتون خودشو غریبه بدونه،اتفاقا توی زندگی زناشویی چیز مخفی نباید وجود داشته باشه. همسرتونم اگه زندگیشو دوست داشته باشه هیچوقت به فکر اسراف و ولخرجی نمیفته.اتفاقا روابطتونم بهتر میشه
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.54
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : دخالت والدین

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    زندگی مشترک یعنی شراکت در تمامی مسائل که مسائل مالی نیز شامل آن می شود . فردی که به عنوان شریک زندگیتان وارد زندگی شما می شود باید شرایط مالی شما را بداند اتفاقا زن ها مدیران موفقی هستند که می توانید در مورد امور مالیتان با او مشورت کنید . در دیدگاه های قدیمی این گونه پنهان کاری ها وجود دارد که متاسفانه گاهی باعث می شود زن نداند در چه شرایطی قرار دارد و یا زیاد از حد توقع داشته باشد و یا زیاد از حد به زندگی سختی بدهد که می تواند کسالت و یک نواختی زندگی را به همراه داشته باشید. زمانی که شما همسرتان را شریک شرایط مالیتان قرار می دهید در شرایط سختی زندگی بیشتر می توانید روی احساس همدلی و همچنین قناعت از او کمک بخواهید این کار ساده می تواند نشان دهنده این باش که شما به زندگی مشترکتان پایند هستید و همسرتان را نیز پایبند تر کند و اعتماد او به شما بیشتر می شود.
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
دخالت در زندگی دیگران,  دخلت ممنوع,  دخالت ایران در یمن,  دخالت انسان در طبیعت,  دخالت ایران در سوریه,  دخالت در امور پزشکی,  دخالت در کار دیگران,  دخالت نکنید,  دخالت سپاه در اقتصاد,  دخالت دیگران,  دخالت والدین در زندگی فرزندان,  دخالت والدین در ازدواج,  دخالت والدین در انتخاب همسر,  دخالت والدین,  دخالت والدین در زندگی زوجین,  دخالت والدین در فرزندان,  دخالت والدین در دعوای کودکان,  دخالت والدین در کار معلم,  دخالت والدین در انتخاب رشته,  دلایل دخالت والدین,  موضوع,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن الام,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع تعبير عن الرياضة,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن الربيع,  موضوع عن الصداقة,  موضوع تعبير عن عيد الام,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)