مشاور
تبلیغات مشاور
سرد شدن خانواده    سرد شدن خانواده
سرد شدن خانواده    سرد شدن خانواده

سرد شدن خانواده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سرد شدن خانواده

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سرد شدن خانواده

با سلام.دختری هستم ۲۸ ساله.با پسری دوست هستم و عاشقش هستم ولی به دلیل اتفاق هایی که در چند ماه اخیر افتاده خانواده ام مخالف رابطه هستم و هر کدام به طریقی برای زندگی من تصمیم میگیرند و این باعث شده من نسبت به خانواده ام سرد بشم خیلی خسته شدم موندم سر دوراهی نه میتونم دوستمو ول کنم نه تحمل حرفای خانواده ام رو دارم لطفا منو راهنمایی کنید.
    با تشکر
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    3.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 55 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : سرد شدن خانواده

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اطلاعاتی که شما در اختیار ما گذاشتید محدود می باشد.
    1. دلیل مخالفت خانوادیتان با این رابطه چیست؟
    گاهی ممکن است فرد به دلیل وابستگی به بعضی مسائل توجه کمتری نشان بدهد و دیدگاه خانواده را نیز به اشتباه برداشت کند بهتر است به همه جوانب موضوع توجه کنید و در کنار علاقیتان بهتر است به همه جوانب دیگر نیز توجه کنید تا میزان آسیب در آینده برای شما کاهش پیدا کند

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
سردار آزمون,  سردار آزمون instagram,  سردار آزمون twitter,  سردرد پیشانی,  سردرد در بارداری,  سردرد شدید,  سردار عبداللهی,  سردرد میگرنی,  سردترین نقطه جهان,  سردار سلیمانی ترامپ,  سرد شدن پا,  سرد شدن دست و پا,  سرد شدن رابطه دوستی,  سرد شدن بدن در بارداری,  سرد شدن بدن نشانه چیست,  سرد شدن دست,  سرد شدن کف پا,  سرد شدن پاها,  سرد شدن بدن,  سرد شدن انگشتان پا,  لطفا,  لطفا بالقوارير,  لطفا بالتركي,  لطفاء,  لطفا بالانجليزي,  لطفا بقلبي,  لطفا يا الله,  لطفا عن الازعاج,  لطفا ممنوع التدخين,  اطفال,  من ما كنتي تكوني,  من,  من فضلك,  منبج,  من و تو,  من سيربح المليون,  من الوزارات,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  منصور السالمي,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)