نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: سرد شدن همسرم

2642
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن همسرم

سلام وقت بخیر
    من حدود پنج ماه عقد کردم..تو این مدت همسرم ی بار مرخصی اومده سه ماه از آخرین مرخصیش میگذره..میگه مرخصی بهش نمیدن آخه شهرستان ایشون شغلشم نظامی...قرار بود این هفته مرخصی بگیره دوشنبه بیاد حتی برگه مرخصیشم گرفته بعد گفت دوشنبه نمیتونم..پنج شنبه میام ولی امشب میگف میخاد بره دندون پزشکی اینجور ک از حرفاش مشخص بود پنج شنبه هم نمیاد...ما قبل عقد چهار سال باهم دوست بودیم خیلی خوب بود رفتارش حتی بدون مشورت من پول قرض نمیداد ب دوستاش ولی از وقتی ک عقد کردیم احساس میکنم از این رو به اون رو شده..همش ناراحت میشم از کاراش دعوا بحث داریم چند شب هرروز میره بیرون ساعت یازده دوازده میره اتاقش...بهش میگم بیرونی میری خونه خبرم کن نگران نشم میبینم خبر نداده زنگ میزنم بهش میگه یادم رفت ...خیلی بی تفاوت شده نسبت بهم..احساس میکنم دوست نداره بیاد پیشم همش دنبال بهونس..حس میکنم ازش بدم اومده خسته شدم ..میشه کمکم کنید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : سرد شدن همسرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به اینکه ایشان قبلا این گونه رفتارها به گفته شما نداشته اند بهتر است با ایشان به صورت حضوری و در یک محیط آرام و بدون توهین از احساسات خودتان و رفتارهای همسرتان صحبت کنید و تا دلایل تغییر رفتار همسرتان را متوجه شوید و در صورتی که با دلایل ایشان بازهم مشکلاتتان برطرف نشود بهتر است برای بررسی دقیق تر به صورت حضوری به یک روانشناس مراجعه کنید تا رفتارهای هردوی شما مورد بررسی بیشتری قرار گیرد و تا زمانی که با خود همسرتان صحبتی نشود نمی توان در این مورد قضاوتی کرد و ممکن است واقعا امکان حضور زودتر برایشان وجود نداشته است و یا از موضوع خاصی دلخور باشند.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از راهنمایتتون
    درمورد این موضوعی ک گفتید ..صحبت تلفنی خیلی باهاش صحبت کردم میگم رفتارت عوض شده مث قبل بهم احترام نمیزاری احساستمو نمیبینی..ولی عصبانی میشه شروع میکنه ب بحث کردنو قهر کردن میره فرداش شب ی پیام میده..میگه من تغییری نکردم تو حساس شدی میگم خودت حساسم کردی میگه تغییر بده رفتارتو...
    الانم میخام بگم ی هفته ای دیگ نه زنگ بزنه بهم نه پیام بده... چون برا بحث مرخصیش خیلی کفریم ازش میترسم باز دعوامون بشه
    بنظرتون کار درستی میکنم اینجور بهش بگم؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1186 نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایتتون
    درمورد این موضوعی ک گفتید ..صحبت تلفنی خیلی باهاش صحبت کردم میگم رفتارت عوض شده مث قبل بهم احترام نمیزاری احساستمو نمیبینی..ولی عصبانی میشه شروع میکنه ب بحث کردنو قهر کردن میره فرداش شب ی پیام میده..میگه من تغییری نکردم تو حساس شدی میگم خودت حساسم کردی میگه تغییر بده رفتارتو...
    الانم میخام بگم ی هفته ای دیگ نه زنگ بزنه بهم نه پیام بده... چون برا بحث مرخصیش خیلی کفریم ازش میترسم باز دعوامون بشه
    بنظرتون کار درستی میکنم اینجور بهش بگم؟؟
    سلام عزیزم سعی کن کمتر پیگیرش بشی
    باهاش قهر نکن زنگ میزنه جواب بده صحبت کن خودتو شاد نشون بده
    بذار فکر نکنه بهش وابسته هستی و ضعیف هستی نباید هیچ نقطه ضعفی دست هیچ کس بدی
    بهش نگو بهم زنگ نزن و فلان یه مدت حدود یک ماه بی تفاوت باش بهش زنگ نزن بذار اون بیاد سمتت و ببین چه عکس العملی نشون میده
    ببین دوران عقد و برای همین شناخت گذاشتن دیگه توی این دوران زیر دربینش بگیر و سعی کن نذاری فعلا تا رابطتون اوکی نشده باهاش رابطه ی کامل داشته باشی
    چون رابطه ی ج ن س ی اساسا اگر زود شکل بگیره مانع شناخت میشه مثل یه جور مسکنی که اثرش زود میپره و صورت مسئله رو حل نمیکنه عمل میکنه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    بهتر است به این قهر کردن ها ادامه ندهید چون ممکن است در کوتاه مدت جواب بدهد اما به مرور زمان دیگر در همسرتان حسی را ایجاد نمی کند و ممکن است او را خسته کند . سعی کنید در مسیر درست برای بیان احساساتتان پیش بروید و همیشه در اول صحبت آن هم بعد از مدتی که این فرصت برایتان پیش آمده است شروع به انتقاد نکنید که این دیدگاه در ایشان شکل بگیرد که هر زمان ک قرار است صحبت کنید ممکن است بحث و درگیری ایجاد شود و اینکه بخواهید از ایشان که یک هفته با شما تماس نگیرند و پیام ندهند نوعی آموزش است که خودتان به او یاد می دهید که می توانید بجای حل مشکلاتتان از هم دور شوید و این رفتارها در بلند مدت عوارض زیادی ممکن است برای رابطه شما ایجاد کند . بهتر است برای بررسی بیشتر رفتارها و رابطه به صورت حضوری به یک روانشناس مجرب مراجعه داشته باشید.

02122354783

شاد باشید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اگ حضوری باهاش حرف بزنم درمورد مشکلامون امکانش هست باز جبهه بگیره...
    تاالانم تو این پنج ماه هیچ رابطه زناشویی بینمون نبوده همون ی بارم اومده بود مامانم نمیزاشت تو ی اتاق باشیم خیلی ناراحت بود ولی اصن تاحالا ب روم نیاورده ولی از اون ب بعدم بهونه هاش برا مرخصی اومدن شروع شد..امکانش هست تغییر رفتارتش برااینم باش ..چیکار میکنم در این مورد بکنم نیاز برطرفش بشه؟؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشیددر جواب این دستمون..من نمیدونم چجور جواب ایشون سوالمو بپرسم شما میشه کمکم کنید..ایشون گفتن بهش زنگ نزنم منتظر بمونم خودش خبر بده اون اصن پیام نمیده مثلا الان از صبح ی پیام نداده ک حالمو بپرسه تا شبم مطمینم پیام نمیده ...اینجور منم خبر نگیرم زنگ نزنم بهش منتظر اون باشم رابطمون سرد نمیشه از هم فاصله نمیگیرم...بااین وجودم نمیخام دیگ از غرورم کم کنم از من همیشه بهش پیام بدم حالشو بپرسم دیگ فکر میکنم باورش شده پیام بدم جواب میده وگرنه ک هیچی...من چیکار کنم سردرگمم؟؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    خب ایشان ممکن است یک سری توقعات از دوران عقد داشته باشند که یکی از آنها رابطه جنسی می باشد و توقع دارند شما به عنوان همسرشان به نیزشان توجه کنید و ممکن است بخاطر اینکه دلخوری در این مورد بین او و خانوادیتان پیش نیاید از آمدن به انجا خوداری می کنند . اگر در صحبت به صورت حضوری یک سری اصول مثل وجود یک محیز آرام، صمیمت ، تعریف و بعد صحبت در مورد احساسات وجود داشته باشد و سعی نکنید قضاوت کنید یا کسی را مقصر جلو بدهید بله می توانید جواب بهتری دریافت کنید. اینکه شما نیز به ایشان پیام ندهید در رابطه ازدواج نیست و مال رابطه دوستی می باشد ه البته در همان زمان هم کار درستی نمی باشد. ازدواج یعنی یک رابطه دوطرفه که هریک از طرفین برای بهبود رابطه تلاش کنند و به یک دیگر احترام بگذارند میزان پیام های شما تنها نباید به مقداری باشد که او را اذیت کند و در خودتان بجای دلبستگی وابستگی ایجاد شود چون فرد در وابستگی دیگر نمی تواند طرف مقابل خود را درک کند و تنها به این موضوع فکر می کند که نیازهایش باید از سمت طرف مقابل سریع پاسخ داده شود که هم می تواند برای خود فرد و هم فرد مقابل آسیب پذیری ایجاد کند.
    02122354783
    شاد باشید

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وااااای اره من همینجورم فکر میکنم وابستگی زیادی پیدا کردم ب هرروز پیام دادنش... یا ی دیقه دیرتر جواب دادنش ناراحتم میکنه...واقعا از مشورتتون خوشحال شدم فهمیدم باید خودم درست کنم زیاد وابستگیمو بهش نشون ند باید حد مرز پیامام رعایت کنم..واقعا ممنونم از راهنمایتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد