نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: شیرینی تلخی یک ازدواج که زندگی ام را تغییر داد

8895
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شیرینی تلخی یک ازدواج که زندگی ام را تغییر داد

این داستان مربوط به زندگی منه و خواستم همش رو هم با اسامی بگم چون ازدواج موقت (متعه) کاملا حلاله و خیلی خیلی بده که تو جامعه با گذشت اینهمه سال اینطوری باشه و ای کاش این سنت خوب فراگیر بشه البته نظر منه و هر کسی نظرشو محترمه و از نظرات غیر این هم ، پس سرمو بالا می گیرم و تعریف می کنم چون مدیونشم خیلی زیاد و سعی کردم خیلی کامل تعریف کنم
    من علی و 25 ساله هستم، دانشجوی کارشناسی و کارمند و تک فرزندم و با مادرم مژگان خانم که 44 سالشه، یک زن موجه و مهربون که عاشقشم و نفسمه، مادر و پدرم 15 سال پیش از هم جداشدن و پدرم ما رو ترک کرد و خارج رفت برای اقامت و... ما تو یه آپارتمان و با هم زندگی می کنیم از سالهای پیش، همسایه بالایی مون آقای مهندس اکبر آقا و دو تا دختر داره و با همسرش سیما خانوم که خواهر زنش بود و بعد فوت همسرش باهاش ازدواج کرده بود که بچه هاش زیر دست غریبه نباشن و... که از همون اول با هم زندگی می کنیم در یک ساختمون؛ حدود پنج سال پیش با توجه به اینکه تو کارای خیره و موردهای ازدواج معرفی می کنه، ازش خواستم که یه خانمی رو برای ازدواج برام پیدا کنه ولی متاسفانه گفت سنت خیلی کمه و شرایطش رو نداری، با توجه به اصرار من، چند موردی که پیدا کرد زیاد مطلوبم نبود یا اونها نمی پذیرفتند، یه مدتی گذشت تا یکروز که رفتم منزل گفت پسرم می خواستم یه چیزی رو ازت بپرسم که دوست دارم با توجه به اینکه می دونی ازدواج چقدر سنت مهمیه و خودتم می خواستی که همینو انجام بدی ازت بپرسم، قول میدی ناراحت نشی؟ گفتم بله شما جای پدرمین (البته از پدرم سنش کمتره منتها من مثل پدرم می دونم چون خیلی مهربون بود و یکجورایی حسی که داشتم این بود)؛ گفت میدونی که من تو کار امر خیرم و ..؟ گفتم بله، گفت می دونی که ازدواج موقت یه کار شرعیه و چقدر خوبه و سفارش شده؟ گفتم بله می دونم، گفتم دوست داری من برات مورد ازدواج موقت پیدا کنم حالا که نمیشه ازدواج دائم فعلا؟ خیلی خوشحال شدم و گفتم بله خیلی هم عالی، گفتم اینکه ناراحتی نداشت خب گفت نه خنده ای کرد و گفت حالا به اونجاشم می رسیم، گفت همزمان می خوام یه مورد خوب هم برای مژگان خانم معرفی کنم، تا خواستم واکنشی نشون بدم و اینا گفت تو بزرگ شدی و نمی خوای مامانت وارد راه های نادرست بشه درسته؟
    گفت حالا نظرت چیه؟ یه بغضی کردم و گفتم: نمی خوام که به ضررمون بشه و بخاطر من مشکلی پیش بیاد، پس مخالفتی ندارم
    لبخند معناداری زد و گفت: آفرین می دونستم احساسات رو بر منطق غلبه نمی دی
    فقط چرا ازدواج دائم نمیشه؟ گفت سن مامانت زیاده و خب ریسکش هم بالاست ازدواج دائم یه جورایی با توجه به سابقه قبلی ازدواج ناموفق و..
    گفتم حالا کی هستش این مورد؟ خوبه؟ موجهه و..؟
    گفت میشناسیش کامل ولی فرداشب میان خواستگاری، به مژگان خانم هم اطلاع بده که آماده باشن
    گفتم مامانم نمی دونه یا می دونه!!! گفت چرا اون ازم خواست باهات صحبت کنم و راضی ات کنم اتفاقا که خب شدی خندید و گفت تو بهش اطلاع بدی باز خیلی بهتره
    هر دو خندیدیم و رفت
    فردا تا شب هر چی ازش پرسیدم که این مرد کیه و... فقط مامانم می خندید و نمی گفت تا شب شد، همش فکرش تو ذهنم بود تا اینکه شب شد و زنگ خورد مامانم گفت تو در رو باز کن گفتم خجالت می کشم و.. تا بالاخره خودش رفت باز کرد و من رفتم صد بار صورتم شستم از بس که استرس داشتم تا اومدن و من رفتم به سمتشون و بشینم، ناگهان چشم خورد به اکبر آقا و سیما خانوم که خیلی خیلی جا خوردم از تعجب داشتم شاخ در میاوردم وقتی سیما خانوم گفت به به اینم پسر عروس خانم، دامادمون که اکبر آقای گل
    جو جلسه خواستگاری سنگین بود که سیما خانوم گفت از وقتی ازدواج کردیم با هم اسما زن و شوهریم چون من بیشتر به خاطر بچه های خواهرم و... ازدواج کردم و.. و الان تصمیم گرفتیم که یه زن نجیب و مهربون و جوون و خوشرو و.. برای اکبر آقا انتخاب کنیم و کی بهتر از مژگان خانم و اگر موافق باشی مژگان جون یکسال ازدواج موقت داشته باشین با هم تا بعد ببینیم چی میشه؟ مامانم گفت اگر علی قبول کنه حرفی ندارم و منم گفتم نظر خودت و تعارفات بالاخره با یه بله کشیده از طرف مامانم و یه خنده دشوار از طرف من وارد مرحله بعدی شد یعنی رفتن محضر، توی محضر یه چیزی که خیلی بد بود این بود که ازدواج موقت طبقه بالا بود و ازدواج دائم طبقه اول و ای کاش روزی بشه که این کارا درست بشه حیف!!!! این قضیه برای 4 سال پیش بود
    توی سال اول اکبر آقا خیلی خیلی با من مهربون بود من مثل پدرم دوستش داشتم چیزی که در مورد پدرم هم این قدر صدق نمی کرد و خیلی خیلی بهم تو همه چی کمک می کرد و هیچ فرقی بینمون نمی ذاشت، شیرینی داشتن پدر خوب و مهربون و همسر خوبی برای مامانم خیلی زود یکسالش رو داشت طی می کرد، من همش به مامانم می گفتم میشه تمدید کنی مامان ازدواج موقتت و.. ؟ اونم می خندید می گفت باید ببینیم اکبر آقا هم دلش راضیه یا نه؟ سیما جون منو دید و گفت مامانت گفته بهم خیلی دلت می خواد اکبر آقا و مامانت ازدواج موقتشون رو تمدید کنن ها تو بیشتر از اونها پیگیری ها و خندیدم هر دو، گفتم آره خب، بعد سیما خانوم گفت موافقی یکبار دیگه مراسم خواستگاری بذاریم؟ منم گفتم آره با کمال میل
    فرداشب عین اون شب یکسال پیش تکرار شد ولی چند تا فرق داشت اونجا که مامانم گفت علی راضی باشه منم حرفی ندارم دیگه تعارف نکردم و سریع گفتم بله که سیما خانوم از خنده روده بر شده بود و گفت مژگان جون باید راضی باشه پسرم، مامانم کشیده تر از اون دفعه بله رو گفت و ایندفعه من خنده دشوار که چه عرض کنم جوری از خوشحالی خندیدم که می خواستن برام آب قند بیارن
    امسال 4 امین ساله که مامانم و اکبر آقا ازدواج موقت هستن و قراره امسال برای منم آستین بالا بزنن
    خواستم همه نظر بدن اصلا هم ناراحت نمیشم چون ممکنه بر خلافش هم باشه

2. 2 کاربران زیر از alim123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : شیرینی تلخی یک ازدواج که زندگی ام را تغییر داد

نقل قول نوشته اصلی توسط alim123 نمایش پست ها
    این داستان مربوط به زندگی منه و خواستم همش رو هم با اسامی بگم چون ازدواج موقت (متعه) کاملا حلاله و خیلی خیلی بده که تو جامعه با گذشت اینهمه سال اینطوری باشه و ای کاش این سنت خوب فراگیر بشه البته نظر منه و هر کسی نظرشو محترمه و از نظرات غیر این هم ، پس سرمو بالا می گیرم و تعریف می کنم چون مدیونشم خیلی زیاد و سعی کردم خیلی کامل تعریف کنم
    من علی و 25 ساله هستم، دانشجوی کارشناسی و کارمند و تک فرزندم و با مادرم مژگان خانم که 44 سالشه، یک زن موجه و مهربون که عاشقشم و نفسمه، مادر و پدرم 15 سال پیش از هم جداشدن و پدرم ما رو ترک کرد و خارج رفت برای اقامت و... ما تو یه آپارتمان و با هم زندگی می کنیم از سالهای پیش، همسایه بالایی مون آقای مهندس اکبر آقا و دو تا دختر داره و با همسرش سیما خانوم که خواهر زنش بود و بعد فوت همسرش باهاش ازدواج کرده بود که بچه هاش زیر دست غریبه نباشن و... که از همون اول با هم زندگی می کنیم در یک ساختمون؛ حدود پنج سال پیش با توجه به اینکه تو کارای خیره و موردهای ازدواج معرفی می کنه، ازش خواستم که یه خانمی رو برای ازدواج برام پیدا کنه ولی متاسفانه گفت سنت خیلی کمه و شرایطش رو نداری، با توجه به اصرار من، چند موردی که پیدا کرد زیاد مطلوبم نبود یا اونها نمی پذیرفتند، یه مدتی گذشت تا یکروز که رفتم منزل گفت پسرم می خواستم یه چیزی رو ازت بپرسم که دوست دارم با توجه به اینکه می دونی ازدواج چقدر سنت مهمیه و خودتم می خواستی که همینو انجام بدی ازت بپرسم، قول میدی ناراحت نشی؟ گفتم بله شما جای پدرمین (البته از پدرم سنش کمتره منتها من مثل پدرم می دونم چون خیلی مهربون بود و یکجورایی حسی که داشتم این بود)؛ گفت میدونی که من تو کار امر خیرم و ..؟ گفتم بله، گفت می دونی که ازدواج موقت یه کار شرعیه و چقدر خوبه و سفارش شده؟ گفتم بله می دونم، گفتم دوست داری من برات مورد ازدواج موقت پیدا کنم حالا که نمیشه ازدواج دائم فعلا؟ خیلی خوشحال شدم و گفتم بله خیلی هم عالی، گفتم اینکه ناراحتی نداشت خب گفت نه خنده ای کرد و گفت حالا به اونجاشم می رسیم، گفت همزمان می خوام یه مورد خوب هم برای مژگان خانم معرفی کنم، تا خواستم واکنشی نشون بدم و اینا گفت تو بزرگ شدی و نمی خوای مامانت وارد راه های نادرست بشه درسته؟
    گفت حالا نظرت چیه؟ یه بغضی کردم و گفتم: نمی خوام که به ضررمون بشه و بخاطر من مشکلی پیش بیاد، پس مخالفتی ندارم
    لبخند معناداری زد و گفت: آفرین می دونستم احساسات رو بر منطق غلبه نمی دی
    فقط چرا ازدواج دائم نمیشه؟ گفت سن مامانت زیاده و خب ریسکش هم بالاست ازدواج دائم یه جورایی با توجه به سابقه قبلی ازدواج ناموفق و..
    گفتم حالا کی هستش این مورد؟ خوبه؟ موجهه و..؟
    گفت میشناسیش کامل ولی فرداشب میان خواستگاری، به مژگان خانم هم اطلاع بده که آماده باشن
    گفتم مامانم نمی دونه یا می دونه!!! گفت چرا اون ازم خواست باهات صحبت کنم و راضی ات کنم اتفاقا که خب شدی خندید و گفت تو بهش اطلاع بدی باز خیلی بهتره
    هر دو خندیدیم و رفت
    فردا تا شب هر چی ازش پرسیدم که این مرد کیه و... فقط مامانم می خندید و نمی گفت تا شب شد، همش فکرش تو ذهنم بود تا اینکه شب شد و زنگ خورد مامانم گفت تو در رو باز کن گفتم خجالت می کشم و.. تا بالاخره خودش رفت باز کرد و من رفتم صد بار صورتم شستم از بس که استرس داشتم تا اومدن و من رفتم به سمتشون و بشینم، ناگهان چشم خورد به اکبر آقا و سیما خانوم که خیلی خیلی جا خوردم از تعجب داشتم شاخ در میاوردم وقتی سیما خانوم گفت به به اینم پسر عروس خانم، دامادمون که اکبر آقای گل
    جو جلسه خواستگاری سنگین بود که سیما خانوم گفت از وقتی ازدواج کردیم با هم اسما زن و شوهریم چون من بیشتر به خاطر بچه های خواهرم و... ازدواج کردم و.. و الان تصمیم گرفتیم که یه زن نجیب و مهربون و جوون و خوشرو و.. برای اکبر آقا انتخاب کنیم و کی بهتر از مژگان خانم و اگر موافق باشی مژگان جون یکسال ازدواج موقت داشته باشین با هم تا بعد ببینیم چی میشه؟ مامانم گفت اگر علی قبول کنه حرفی ندارم و منم گفتم نظر خودت و تعارفات بالاخره با یه بله کشیده از طرف مامانم و یه خنده دشوار از طرف من وارد مرحله بعدی شد یعنی رفتن محضر، توی محضر یه چیزی که خیلی بد بود این بود که ازدواج موقت طبقه بالا بود و ازدواج دائم طبقه اول و ای کاش روزی بشه که این کارا درست بشه حیف!!!! این قضیه برای 4 سال پیش بود
    توی سال اول اکبر آقا خیلی خیلی با من مهربون بود من مثل پدرم دوستش داشتم چیزی که در مورد پدرم هم این قدر صدق نمی کرد و خیلی خیلی بهم تو همه چی کمک می کرد و هیچ فرقی بینمون نمی ذاشت، شیرینی داشتن پدر خوب و مهربون و همسر خوبی برای مامانم خیلی زود یکسالش رو داشت طی می کرد، من همش به مامانم می گفتم میشه تمدید کنی مامان ازدواج موقتت و.. ؟ اونم می خندید می گفت باید ببینیم اکبر آقا هم دلش راضیه یا نه؟ سیما جون منو دید و گفت مامانت گفته بهم خیلی دلت می خواد اکبر آقا و مامانت ازدواج موقتشون رو تمدید کنن ها تو بیشتر از اونها پیگیری ها و خندیدم هر دو، گفتم آره خب، بعد سیما خانوم گفت موافقی یکبار دیگه مراسم خواستگاری بذاریم؟ منم گفتم آره با کمال میل
    فرداشب عین اون شب یکسال پیش تکرار شد ولی چند تا فرق داشت اونجا که مامانم گفت علی راضی باشه منم حرفی ندارم دیگه تعارف نکردم و سریع گفتم بله که سیما خانوم از خنده روده بر شده بود و گفت مژگان جون باید راضی باشه پسرم، مامانم کشیده تر از اون دفعه بله رو گفت و ایندفعه من خنده دشوار که چه عرض کنم جوری از خوشحالی خندیدم که می خواستن برام آب قند بیارن
    امسال 4 امین ساله که مامانم و اکبر آقا ازدواج موقت هستن و قراره امسال برای منم آستین بالا بزنن
    خواستم همه نظر بدن اصلا هم ناراحت نمیشم چون ممکنه بر خلافش هم باشه
    سلام
    یعنی چهارساله ازدواج موقتشون هر سال تمدید میکنن؟
    خب دایم کنن
    وبرام خیلی غیر طبیعیه که خانومش این کارا کرد و شماهم قبول کردید
    ولی فکر کنم بهتره دیگه دایم بشه ازدواجشون
    ازدواج موقت زیاد جا نیوفتاده به نظرم منطقی نمیاد

4. کاربران زیر از zahra ganji بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

فقط حسمو درمورد این داستان بگم حالم بد شد

قضاوت نمیکنم هرکسی میتونه هر جور بخواد زندگی کنه ولی من شخصا خوشم نمیاد

چون نویسنده گفتن هر نظری بدیم ناراحت نمیشم منم نظرمو گفتم
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

6. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خانمش به خاطر بچه ها زنش هست وگرنه علاقه ای نداره کلا و اسما زنش هست سیما خانوم ولی بچه هاش (دو تا دختراش بر عکس من راضی نیستن کلا به ازدواجش و..)

8. کاربران زیر از alim123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا ناراحت نمیشم راحت باشین چون می خوام نظرات رو بدونم یه مشورتی بشه برام شایدم من اشتباه کرده باشم ولی می خوام نظرات رو بدونم مشورتی بشه

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

راحت باشین اصلا ناراحت نمیشم

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

می خوام مشورتی باشه بدونم کارم اشتباه بوده یا درست و ....چون نظرم رو نمی خوام فقط بگم درسته یا غلط و می خوام بدونم

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

ضمن عرض سلام و احترام

در اینکه بالاخره تصمیمات متعلق به دیگران هست و هرکسی برای خودش حق داره هرطور که میخواد رفتار و زندگی کنه هیچ شکی نیست...پس این مشخصه که نباید دخالت و قضاوتی کنیم...

و در مورد سوال دوستمون که راویِ داستان بودن و پرسیدن که حالا تصمیمشون درست بوده یا غلط و به نحوی از ما مشورت میخوان باید بگم که : دیگه کار از مشورت و درست و غلط گذشته عزیز...شما دیگه تصمیمت رو خیلی وقته که گرفتی و اونرو با خنده و اینها هم جلوی جمع اعلام کردی...پس دیگه واسه این حرفا یه ذره دیره...همون اول باید خوب فکرتو میکردی...قبل از اینکه دیگران و خانوادت تورو وارد یه عمل انجام شده و موقعیت سخت قرار بدن...مگر اینکه اونقدر مردش باشی که مثلا اگه فهمیدی پشیمون شدی یا اتفاقی افتاد دیگه خودتو واسه هرگونه قهر و دعوا و بحث و اینها آماده کنی...که البته اینها احتمالش کم هست چون دیگه قبول کردی...

اما از این حرفها که بگذریم...فقط یه نکته ی خیلی جالب و مهم برای بنده سوال پیش اومد...این سیما خانوم تو داستانه شما...که گفتی خواهر زن قبلیه اکبر آقا بودن که خواهرشون فوت شدن و حالا ایشون فقط اسما زن اکبر آقا شدن تا فردی غریبه بالا سر بچه ها نباشه...وقتی میگید فقط اسما زن و شوهرن پس مشخصا معنیش اینه که این دو نفر ( اکبر آقا و سیما خانوم ) تابحال هیچگونه رابطه ای باهم نداشتن دیگه(از هر نظر)...اما الان خب اکبر آقا داره تکلیفش مشخص میشه و یه خانوم رو انتخاب کرده و ایشون هم قبول کرده...اما این سیما خانوم تکلیفش چیه این وسط ؟ یعنی ایشون تا به الان مثلا چطور نیازهای عاطفی و جنسیشون رو تامین میکردن ؟ و همینطور در آینده قراره چطور این نیازهارو تامین کنن؟

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و ممنون از پاسختون پشیمون که فعلا نه ولی دو‌به شکم کلا
    سیما خانم و اکبر آقا اصلا ارتباطی ندارن ‌واصلا هم نداشتن اکبر آقا خانمش دو سال قبل ازدواج با مامان من از دست داده بوده
    راستش اینی که دو به شکم کرده ذهنیتی هستس که خیلی اذیتم می کنه و اون اینه که اگه مامانم باردار بشه چی میشه 😔 و نگرانم
    ضمنا دختراش از اول موافق ازدواج موقتش نبودن الانم نیستن کلا
    نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض
    سلام و احترام

در اینکه بالاخره تصمیمات متعلق به دیگران هست و هرکسی برای خودش حق داره هرطور که میخواد رفتار و زندگی کنه هیچ شکی نیست...پس این مشخصه که نباید دخالت و قضاوتی کنیم...

و در مورد سوال دوستمون که راویِ داستان بودن و پرسیدن که حالا تصمیمشون درست بوده یا غلط و به نحوی از ما مشورت میخوان باید بگم که : دیگه کار از مشورت و درست و غلط گذشته عزیز...شما دیگه تصمیمت رو خیلی وقته که گرفتی و اونرو با خنده و اینها هم جلوی جمع اعلام کردی...پس دیگه واسه این حرفا یه ذره دیره...همون اول باید خوب فکرتو میکردی...قبل از اینکه دیگران و خانوادت تورو وارد یه عمل انجام شده و موقعیت سخت قرار بدن...مگر اینکه اونقدر مردش باشی که مثلا اگه فهمیدی پشیمون شدی یا اتفاقی افتاد دیگه خودتو واسه هرگونه قهر و دعوا و بحث و اینها آماده کنی...که البته اینها احتمالش کم هست چون دیگه قبول کردی...

اما از این حرفها که بگذریم...فقط یه نکته ی خیلی جالب و مهم برای بنده سوال پیش اومد...این سیما خانوم تو داستانه شما...که گفتی خواهر زن قبلیه اکبر آقا بودن که خواهرشون فوت شدن و حالا ایشون فقط اسما زن اکبر آقا شدن تا فردی غریبه بالا سر بچه ها نباشه...وقتی میگید فقط اسما زن و شوهرن پس مشخصا معنیش اینه که این دو نفر ( اکبر آقا و سیما خانوم ) تابحال هیچگونه رابطه ای باهم نداشتن دیگه(از هر نظر)...اما الان خب اکبر آقا داره تکلیفش مشخص میشه و یه خانوم رو انتخاب کرده و ایشون هم قبول کرده...اما این سیما خانوم تکلیفش چیه این وسط ؟ یعنی ایشون تا به الان مثلا چطور نیازهای عاطفی و جنسیشون رو تامین میکردن ؟ و همینطور در آینده قراره چطور این نیازهارو تامین کنن؟

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام

من فکر میکنم سیما خانوم میخات اکبر اقا رو رد کنه که بعدا بتونه خودش شوهر کنه، ولی این وسط اکبر اقا خیلی زرنگ تشریف داره و ذهن سیما خانوم رو خونده و عمدا با مژگان خانم ازدواج دائم نمیکنه که همینجوری سیما نگه داره برا روزه مبادا هم خدارو میخات هم خرما
    امضای ایشان

15. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

خانمش به خاطر بچه ها زنش هست وگرنه علاقه ای نداره کلا و اسما زنش هست سیما خانوم ولی بچه هاش (دو تا دختراش بر عکس من راضی نیستن کلا به ازدواجش و..)
    خب حق دارن
    شما نمیدونم چرا انقدر نسبت به این موضوع بی تفاوتید

17. کاربران زیر از zahra ganji بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

پیشنهاد من اینه که تکلیف این رابطه باید زودتر مشخص بشه چون این وسط اکبر اقا تو فکرن از زیر باره مسئولیت شونه خالی کنن و خوشگذرونی کنن ،
    امضای ایشان

19. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

به نظرم چون از اکبر اقا خواستن براشون یه موقعیت جور کنه
    اون اقا هم از این مساله سو استفاده کرده
    وگرنه منطقی نیست

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش من بیشتر جای خالی اینهمه سال پدرم فکر می کردم پرشده باشه ولی تو این سال آخر این خیلی کمتر شده برام یعنی اون اهمیتی که اکبر آقا بهم میداد رو دیگه بهم نمی ده

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra ganji نمایش پست ها
    خب حق دارن
    شما نمیدونم چرا انقدر نسبت به این موضوع بی تفاوتید

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش هر چی می گذره منم این حس بهم دست میده که مامانم رو فقط برای خوشگذرونی می خواد متاسفانه این فکر ذهنمو خیلی درگیر کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    پیشنهاد من اینه که تکلیف این رابطه باید زودتر مشخص بشه چون این وسط اکبر اقا تو فکرن از زیر باره مسئولیت شونه خالی کنن و خوشگذرونی کنن ،

23. کاربران زیر از alim123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

راستس امسال سیما خانم خیلی خیلی هر جا که می شینیم دور هم میگه وقتشه که یه تو راهی بیاری به مامان مژگانم من از طرفی چون تک فرزند بودم خوشم میاد که داشته باشم ولی از طرفی فکر می کنم اگه اون بیاد هیچ اهمیتی به من دیگه نمی دن

به نظرم چون از اکبر اقا خواستن براشون یه موقعیت جور کنه
    اون اقا هم از این مساله سو استفاده کرده
    وگرنه منطقی نیست

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40358
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اون‌ موقع جوونتر بودی و خامتر از الان مهم اینه که الانم همین نظر رو داری !!! مثلا یه خونه زندگی می کنین اذیت نمیشی؟ یا شاید جای دیگه ای رو گرفته اکبر آقا ؟
    اینها هم سوالایی هست که باید ببینی می تونی دراز مدت کنار بیایی
    بعد سنت خیلی کمه برای ازدواج

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

راستش من بیشتر جای خالی اینهمه سال پدرم فکر می کردم پرشده باشه ولی تو این سال آخر این خیلی کمتر شده برام یعنی اون اهمیتی که اکبر آقا بهم میداد رو دیگه بهم نمی ده
    اون مرد فقط همسر مادرتونه
    صد درصد نمیتونه جای پدر شما باشه و محبت پدرانه بهتون داشته باشه

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

راستس امسال سیما خانم خیلی خیلی هر جا که می شینیم دور هم میگه وقتشه که یه تو راهی بیاری به مامان مژگانم من از طرفی چون تک فرزند بودم خوشم میاد که داشته باشم ولی از طرفی فکر می کنم اگه اون بیاد هیچ اهمیتی به من دیگه نمی دن
    به نظرم تا وقتی ازدواجشون موقته اصلا نباید بچه دار شن

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منظورتون رابطه داشتنشون و..؟ چرا خب اذیت میشم ولی روم نمیشه که بگم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Samirajoon نمایش پست ها
    اون‌ موقع جوونتر بودی و خامتر از الان مهم اینه که الانم همین نظر رو داری !!! مثلا یه خونه زندگی می کنین اذیت نمیشی؟ یا شاید جای دیگه ای رو گرفته اکبر آقا ؟
    اینها هم سوالایی هست که باید ببینی می تونی دراز مدت کنار بیایی
    بعد سنت خیلی کمه برای ازدواج

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بله ولی من خیلی محبت پدری ندیدم قبلا هم از اون جهت
    اون مرد فقط همسر مادرتونه
    صد درصد نمیتونه جای پدر شما باشه و محبت پدرانه بهتون داشته باشه

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی نگرانم اگه یه موقع بشه یعنی اون خواهر یا برادرم مثل همونه؟

به نظرم تا وقتی ازدواجشون موقته اصلا نباید بچه دار شن

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

شاید مادرتون راجب این قضیه مراقب هست چون مسلما مادرتونم دلش نمیخواد بچه دار شه
    البته تو شرایط ازدواج موقت منظورمه

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام علی آقا

من پستای شما رو خوندم

و بسیار متعجب شدم!

شما با اینکه 25 سالتون هست

اما ظاهرا از لحاظ عاطفی هنوز درگیر دوران کودکی هست

که خب ممکنه بخاطر مشکلاتی که داشتید باشه

من چندتا نکته رو میخواستم جضورتون عرض کنم اینکه

اولا سن مادر شما 4 سال پیش اونقد زیاد نبوده که نتونن براشون موردی پیدا کنن

حتی الان هنوز دخترخانمایی هستن که ازدواج نکردن و با کسایی ازدواج میکنن که خانمشون فوت کرده یا طلاق دادن

پس حتما مردی به سن و سال مادر شما بوده مثل همین اکبر آقایی که زنش فوت کرده

یه مردی که زنش فوت کرده یا زنشو طلاق داده ... که بتونه با مادر شما ازدواج دائم داشته باشه

و اینکه گفتن سن مادرت بالاست واقعا قابل قبول نبوده!

اما

اما اونچیزی که واقعا منو متعجب میکنه رفتار خودخواهانه ی شماست

ببخشید که انقدر صریح میگم

ولی شما تا وقتی که اکبر آقا به نفع شما کار میکرد از مادرتون میخواستید صیغشو تمدید کنه

و الان که میبینید با شما کمی سرد شده میگید که چاره چیه؟

یا حتی از اون بدتر! میگید اگر خواهر یا برادری بیاد دیگه به شما توجهی نمیکنن!!!!

واقعا یه مرد 25 ساله هنوز محتاج محبت کودکانه ی دیگران هست؟؟؟

البته من درک میکنم که ممکنه بخاطر نبود پدر هیچوقت این جای خالی برای شما پر نشه

ولی تا این سن دیگه باید باهاش کنار میومدید

علی آقا من به شما توصیه میکنم که

به هیچ وجه اجازه ندید تو دوران عقد موقت مادرتون باردار بشن مگر اینکه عقد دائمی صورت بگیره

شاید شما میدونین که توی جامعه ما چه جوی برای صیغه موقت وجود داره

ممکنه همین اکبر آقا با وجود بچه پا پس بکشه بخصوص که میگید دختراش هم راضی نیستن

اونوقت مادر شما میمونه و یه بچه ی که تا همیشه مثل خود شما باید از دور سایه ی پدر رو حس کنه

و اینکه خودتون هم حتما به یک روانشناس مراجعه کنید!

اینکه تا این سن توجه و بی توجهی دیگران انقدر در تصمیمات شما تاثیر گذار هستن علامت خوبی نیست

هم شما و هم مادرتون نباید اجازه بدید که بخاطر شرایط زندگی دیگران از شما سواستفاده بشه

البته قرار نیست هم که با بحث و درگیری این اتفاقات بیفته

خیلی محترم و قاطع برای دفعات بعدی صیغه رو تمدید نکنین

و هیچ لزومی هم نداره که برای دیگران توضیح بدید که چرا

و هر دوتون به روانشناس مراجعه کنین تا شرایط روحیتون رو بخوبی حفظ و کنترل کنین

موفق باشید

33. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنونم از راهنماییتون
    درسته منم همش کمبود محبت داشتم از بچگی هم درگیر بودم
    خیلی تلاش کردم منتها خیلی چیزا دست من نیست و نبوده
    مامانم همچنان هم عقد موقت هست و تکرار

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

همه تلاشم اینه که عادی بشه برام یکم ولی خب چیکار می تونم کنم چند ساله که درگیرم همش

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45881
    تشکـر
    16
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز چون گفتین نظرتون رو راحت بیان کنید اینجوری میگم.
    به نظر من این داستان بیشتر به س*ک*س خانوادگی شبیه و ساختگیه و شما از نوشتن این اراجیف لذت جنسی میبری و خودتو ارضا میکنی.

از نظر من هیچ انسانی نمیتونه تا این اندازه بی رگ باشه که برای مادرش بزار پیدا کنه تازه هر هر کر کرش هم برا باشه و تنها مسئله براش این باشه که مبادا از دست اکبر آقا!!! در بره و حاج خانوم باردار بشن!!

دوست عزیز چنانچه مادر گرامی باردار بشن اون بچه حروم زادس حتی اهل سنت هم صیغه رو قبول ندارند عزیزم.

چه کثافتی اسلام راه انداخته تو این کشور و چه لجن هایی که پرورش نمیده آدم متاسفم میشه.

اگه این داستان ساخته پرداخته ذهنته حتما پیگیر درمان خودت باش اما اگه حقیقته با جدیت بیشتری پیگیر درمان باش.

بدرود
    ویرایش توسط rezateh2 : 03-07-2021 در ساعت 10:19 PM

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

ازدواج موفقت خوبه ، اما باید مقدمه دائم باشه !

این که آدم همیشه تو ازدواج موقت بمونه رو من تو هیچ فاکتوری پسندیده نمیبینم.

وقتی همش تو مرحله اول بمونی باید عواقبش رو هم بپذیری!
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47595
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم مطمئنم این یه داستانه فیکه چون چند جای این داستان میلنگه اول که چقدر علی راحت با این موضوع کنار اومده دوم اینکه برای پیدا کردن مورد ازدواج از همسایشون کمک گرفته نه مادرش بعد اون سیما خانوم تو دو سال هیچ رابطه ای با اکبراقا نداشته و هیچ حسی هم بهش پیدا نکرده و با اشتیاق اومده زن بگیره واسه شوهرش در صورتیکه اصلا به خواهرزاده هاش که مخالفن هم توجهی نمیکنه حالا اکبراقا میگه چون مادرت سنش بالاس ازدواج دائم نمی‌کنیم ولی مژگان خانوم با این سن بالا میتونه باردار بشه بعد علی حالا فقط موافق تمدید ازدواج نیس بلکه خیییییلی خوشحال و ذوق زدس و... اگه این یه داستانه که پیشنهاد میکنم مهارت های داستان نویسیتونو تقویت کنید و اگه واقعیته که بعید میدونم هیچ دلیلی نداره این آقا ازدواجشو دائمی نکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)