نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عاشق رئیسم شدم

2563
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39707
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق رئیسم شدم

سلام خسته نباشید.من دختری 29 ساله هستم که چندسال قبل یه شکست عشقی و مشکلات شدید خانوادگی پیدا کردم به نحوی که به شدت افسرده و گوشه گیر شده بودم اما بنابه شرایطی مجبور شدم به صورت اضطراری شغلی برای خودم پیدا کنم به طور اتفاقی با جایی آشنا و مشغول به کارشدم که با رشته و تحصیلاتم تناسبی نداشت اما به علت دشواری شرایط زندگی مجبور شدم.اوایل خوب بود تا زمانی که رئیسم کم کم بهم نزدک و نزدیک تر شد .... من هم که هنوز تحت تاثیر اون شرایط و بحران روحی بودم خیلی قدرت تشخیص درست از غلط رو نداشتم و متاسفانه وارد ماجرایی با اون آقا شدم که باعث شده الان از هرزمانی بیشتر سردرگم باشم...به نحوی که مدتیه تو محیط کار احساس خوبی ندارم و امکان پیشرفت برای من تقریبا 0 هست و از نظر مالی هم خیلی ناچیز حقوق میگیرم ولی به لحاظ عاطفی شدیدا وابسته شدم و با وجودی که بارها سرمسائل کاری با رئیسم به مشکلاتی خوردم و ابراز نارضایتی کردم اما چون از نظر روحی روانی بهش وابسته شدم نمیتونم از اون مجموعه بیرون بیام..حتی همین امروز از شرکت به قصد استعفا زدم بیرون اما بعد تز چند دقیقه با صورت خیس برگشتم و گفتم واقعا درگیرم کرده و وابستگی جلوی تصمیم منو گرفت.متاسفانه مشکل بزرگ من اینه به شدت احساساتی هستم و با وجود اینکه این آقا زن و بچه داره چون زمانی که من شدیدا از لحاظ روحی داغون بودم به من نزدیک شد هم روحی هم جسمی..هم احساس ناخوشایندی دارم چون مذهبی هستم و هم در اینکه دوستم داره شکی ندارم چون بارها بهم پیشنهاد ازدواج داده و رها کردن زن و بچه... من هرگز همچین جیزی رو قبول نکردم و نمیکنم اما حتی 1 روز نبینمش به شدت دلم تنگ میشه و تحمل دوری ندارم.خلاصه در حال حاضر نمیدونم باید چیکار کنم و میدونم که این ارتباط آینده خوشی نداره هم به لحاظ عرفی هم اخلاقی هم کاری اما وابستگیم شدیدا زیاده و دچار سردرگمی شدیدی هستم.
    لطفا راهنمایی کنین ..خیلی داغونم😢
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : عاشق رئیسم شدم

سلام

شما فقط خودتونو بذارید جای همسر فعلی رئیستون، میتونستید قبول کنید شوهرتون با یه نفر دیگه در ارتباط باشه و خیانت کنه؟

پس خودتونو گول نزنید این وابستگی یه اشتباه بزرگه، شما میتونید یه زندگی خوب رو با یه پسر شروع کنید با وجدان آسوده.

3. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که بودن در چنین رابطه ای تا چه اندازه می تواند سبب ایجاد استرس شود.زندگی ما پر از لحظاتی است که باید تصمیم گیری نماییم یعنی در هر لحظه از زندگی با تصمیم گیری مواجه هستیم. در این میان، تصمیم هایی هستند که از اول محکوم به شکست هستند.هر آدمی در زندگی خود ممکن است خطاهایی داشته باشد. اما بنا نیست انجام یک اشتباه مجوزی باشد برای ادامه دادن آن. رابطه ممنوعه ممکن است در ابتدا با یک روند معمولی (مثلا رابطه کاری) شروع شود اما به تدریج سبب وابستگی گردد.درباره ایجاد علاقه به این مردان، باید بدانید که نه تنها این گونه علاقه‌ها حقیقی نیست بلکه در بیشتر موارد شکل گیری چنین علاقه‌هایی در زنان به دلیل نیاز به همدل، وابستگی شدید و توهم است که به خاطر عواملی از جمله کمبود محبت، عاطفه و تنهایی ایجاد می‌شود و به طور طبیعی باعث وارد شدن خسارت‌های فراوانی هم به خود شخص و هم به خانواده مردان متاهل خواهد شد؛ بنابراین لازم است که توجه بیشتری داشته باشید که این نوع احساسات، هیجانات و علاقه‌ها حقیقی نیست و نخواهد بود.
    مردی که بنا به هر دلیل وارد رابطه فرا زناشویی می شود یا قادر به متعهد بودن نیست یا اینکه اگر مشکلاتی با همسرش دارد قادر به حل مشکلاتش نیست و از شما به عنوان زنگ تفریح یا فرصتی برای تمدد اعصاب استفاده می کند. گاهی هم تنوع طلبی برخی از مردان سبب روی آوردن به چنین روابطی می شود. اینکه شما در این سن از احساس تنهایی ناراحت باشید و تمایل به ازدواج داشته باشید امری طبیعی است ولی رابطه با مرد متاهل نمی تواند چاره ای برای این تنهایی باشد.
    پس اگر برای خودتان ارزش و احترام قائل هستید ضمن در نظر گرفتن لطمه ای که به همسر این آقا وارد خواهید کرد، بهتر است بدانید مردهای مجرد خوبی هم هستند که بتوانید با آنها ارتباط هدفداربرقرار کنید و عمر و وقتتان را با ارتباط با یک مرد زن دار تلف نکنید.
    آدم ها همیشه از اشتباهاتشان درس می گیرند و می توانند این درس ها را به همدیگر هم منتقل کنند. اما به خاطر یک رابطه کوتاه مدت عاشقانه، خود را در معرض آسیب قرار ندهید. توصیه می شود سختی های ترک رابطه عاطفی را بپذیرید و از این رابطه بیرون بیایید. این رابطه سرانجامی جز آسیب های فراوان برای شما نخواهد داشت.
    اینکه بعضی زنان نمی‌توانند به پایان دادن به چنین رابطه‌هایی فکر کنند، عذاب می‌کشند و گریه می‌کنند، به خاطر این است که خودشان را کم می‌بینند و به خودشان تلقین کرده‌اند که بدون طرف مقابل زندگیشان نابود می‌شود در حالی که نمی‌دانند سخت در اشتباه هستند و اتفاقا با وجود چنین مردانی است که زندگیشان تباه می‌شود. فقط کافی است کمی به این مسئله واقع بینانه دقت کنند و توجه داشته باشند که در چنین رابطه‌ای، ممکن است خانم‌ها دچار مشکلات بیشتر و غیر قابل حلی شوند. مردی که به همسر اول و فرزندش تعهد نداشته باشد به شما نیز تعهدی در آینده نخواهد داشت .
    شاد باشید

5. 3 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که بودن در چنین رابطه ای تا چه اندازه می تواند سبب ایجاد استرس شود.زندگی ما پر از لحظاتی است که باید تصمیم گیری نماییم یعنی در هر لحظه از زندگی با تصمیم گیری مواجه هستیم. در این میان، تصمیم هایی هستند که از اول محکوم به شکست هستند.هر آدمی در زندگی خود ممکن است خطاهایی داشته باشد. اما بنا نیست انجام یک اشتباه مجوزی باشد برای ادامه دادن آن. رابطه ممنوعه ممکن است در ابتدا با یک روند معمولی (مثلا رابطه کاری) شروع شود اما به تدریج سبب وابستگی گردد.درباره ایجاد علاقه به این مردان، باید بدانید که نه تنها این گونه علاقه‌ها حقیقی نیست بلکه در بیشتر موارد شکل گیری چنین علاقه‌هایی در زنان به دلیل نیاز به همدل، وابستگی شدید و توهم است که به خاطر عواملی از جمله کمبود محبت، عاطفه و تنهایی ایجاد می‌شود و به طور طبیعی باعث وارد شدن خسارت‌های فراوانی هم به خود شخص و هم به خانواده مردان متاهل خواهد شد؛ بنابراین لازم است که توجه بیشتری داشته باشید که این نوع احساسات، هیجانات و علاقه‌ها حقیقی نیست و نخواهد بود.
    مردی که بنا به هر دلیل وارد رابطه فرا زناشویی می شود یا قادر به متعهد بودن نیست یا اینکه اگر مشکلاتی با همسرش دارد قادر به حل مشکلاتش نیست و از شما به عنوان زنگ تفریح یا فرصتی برای تمدد اعصاب استفاده می کند. گاهی هم تنوع طلبی برخی از مردان سبب روی آوردن به چنین روابطی می شود. اینکه شما در این سن از احساس تنهایی ناراحت باشید و تمایل به ازدواج داشته باشید امری طبیعی است ولی رابطه با مرد متاهل نمی تواند چاره ای برای این تنهایی باشد.
    پس اگر برای خودتان ارزش و احترام قائل هستید ضمن در نظر گرفتن لطمه ای که به همسر این آقا وارد خواهید کرد، بهتر است بدانید مردهای مجرد خوبی هم هستند که بتوانید با آنها ارتباط هدفداربرقرار کنید و عمر و وقتتان را با ارتباط با یک مرد زن دار تلف نکنید.
    آدم ها همیشه از اشتباهاتشان درس می گیرند و می توانند این درس ها را به همدیگر هم منتقل کنند. اما به خاطر یک رابطه کوتاه مدت عاشقانه، خود را در معرض آسیب قرار ندهید. توصیه می شود سختی های ترک رابطه عاطفی را بپذیرید و از این رابطه بیرون بیایید. این رابطه سرانجامی جز آسیب های فراوان برای شما نخواهد داشت.
    اینکه بعضی زنان نمی‌توانند به پایان دادن به چنین رابطه‌هایی فکر کنند، عذاب می‌کشند و گریه می‌کنند، به خاطر این است که خودشان را کم می‌بینند و به خودشان تلقین کرده‌اند که بدون طرف مقابل زندگیشان نابود می‌شود در حالی که نمی‌دانند سخت در اشتباه هستند و اتفاقا با وجود چنین مردانی است که زندگیشان تباه می‌شود. فقط کافی است کمی به این مسئله واقع بینانه دقت کنند و توجه داشته باشند که در چنین رابطه‌ای، ممکن است خانم‌ها دچار مشکلات بیشتر و غیر قابل حلی شوند. مردی که به همسر اول و فرزندش تعهد نداشته باشد به شما نیز تعهدی در آینده نخواهد داشت .
    شاد باشید
    فونت هات رو قشنگ بنویس عزیز
    چشمم رو خعلی اذیت کرد
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

7. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)