نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دختری رو میخوام چطوری به خانواده بگم

1496
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39818
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دختری رو میخوام چطوری به خانواده بگم

من پسر 24 ساله هستم و مشکلم با خانواده این است که من رو به عنوان یک بچه کوچیک میبینن و از هر کاری منع میشم.من حق دوست شدن با کسی رو ندارم.قبل از تاریکی هوا باید خانه باشم.حتی موقع برگشت از دانشگاه به هر دلیلی نیم ساعت دیر کنم هزار جور اعصاب خوردی میکشم و هر وقت بخوام حر دلم رو به خانواده بگم مجرم هستم.الان مدتی میشه یه دختری رو میخوام که به معنای واقعی عاشقشم ولی نمیتون تو خانه بیان کنم و باید هرچه سریعتر بیان کنم راهنمایی میخوام ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل خانوادا

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    گاهی قوانین سخت گیرانه ای در خانواده ها وجود دارد که باعث می شود احساس استقلال فرد زیر سوال برود . در این شرایط می توانید با احترام گذاشتن به قوانین خانواده و بیان نیازهای خودتان به آنها نشان بدهید که شما نیز نیاز به تفریح و ... دارید و نگارانی آنها را درک می کنید و قصدی برای بی احترامی و انجام خلاف ندارید. در مورد احساستان به آن دختر خانم نیز در یک محیط آرام و با احترام به خانوادیتان بگوید که می خواهید در مورد موضوعی با آنها مشورت کنید و بعد موضوع را برای آنها بگویید البته با توجه به بیانتان در مورد خانواده اگر با ایشان در رابطه هستید بیان نکنید و تنها در این مورد بگوید که تصمیم دارید ازدواج کنید و بعد در یک فرصت مناسب تر و در مراحل بعد در مورد احساساتتان صحبت کنید.
    شما فرزند چندم خانواده هستید؟
    آیا این قوانین برای خواهر یا برادرانتان نیز وجود دارد؟
    و اینکه آیا شاغل هستید؟
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39818
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من فرزند اول هستم و یه برادر 9 ساله دارم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39818
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همانطور که گفتم منع از هر چیزی هستم.در باره کار میگن فقط درست رو بخون اگه میخوای کار کنی بیرو پیش پدرت کار کن و من هم از اون کار متنفرم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    بله متاسفانه حساسیت های پدرو مادرها بر روی فرزندان اول بیشتر می باشد. البته آنها سعی دارند با این کار محیط امنی را برای پرورش فرزندشان تامین کنند که البته خودشان از اشتباه بودن سبک تربیتی سختگیرانیشان آگاهی ندارند. سعی کنید در کمال احترام به آنها بگوید که دیدگاه آنها برایتان قابل احترام است ولی گاهی نیاز دارید که کمی بیشتر بیرون بمانید یا با دوستانتان باشید و به آنها اطمینان بدهید که خظری شما را تهدید نمی کند و در صورت نیاز به سراغ آنها خواهید آمد و به عنوان یک پشتیبان همیشه روی آنها حساب می کنید. این مشکلات زمانی که شما شاغل شوید کمتر خواهد شد .
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد