نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نامادری / خشونت پدر / نیاز به کمک دارم

1738
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نامادری / خشونت پدر / نیاز به کمک دارم

سلام ۱۴ سالمه
    نام کاربریم میخواستم مهدی ۱۳۸۵ ثبت نام کنم در دیتا بیس موجود بود واسه همین مهدی ۱۳۸۲ زدم
    پدرم با من خیلی بد رفتارمیکنه sad
    اصلا درکم نمیکنه به شدت کتک میزنه سیلی مشت و لگد و کمربند واسه اینکه خوب درس نمیخونم نمره هام کم میشه یا میگه خواهرم رو اذیت میکنم
    خواهرم یه دختر خودخواه جیغ جیغو که فقط بلده جیغ بزنه وقتی توی اتاقش میری و اینکه خواهر نا تنی من است

از خونه بدم میاد همینطور از خانوادم .
    وقتی پدرم میاد اگه حتی غذا میخورم پامیشم میرم توی اتاق چون نمیخوام گیر بده یا دعوا بشه
    چون خیلی با من بد رفتار میکنه اگه خیلی عصبانی باشه به در و دیوار میکوبونتم sad
    اگر بخوامم درس بخوانم ذهنمو نمیتوانم تمرکز بدهم همش یاد رفتارها و حرفای خانوادم میفتادم .شبها خوابهای بد میبینم که دعواشده و دارم کتک میخورم از خوابیدن شب هم بدم میاد دیگر .چکارکنم؟
    مادر من از دنیا رفته و پدرم دوباره ازدواج کرده است
    زن پدرم با من خوب نیست ، شکایتمو به پدرم میکنه
    اگر زن خوبی بود ، با من مثل بچه خودش بود
    چون تمام مادرا کارهای کوچیک رو اصلا به شوهر نمیگویند و باعث وخامت اوضاع فرزند خودشون نمیشوند و اجازه نخواهند داد به خاطر مسائل کوچک فرزند خودشان کتک بخوره

دیشب کتک سختی خورده ام
    به من میگویند بی ادبم ، گفتند که درس نمیخونی
    همین که میخونم کافیه دیگه نمره کم و زیاد نداره
    من هرسال دارم قبول میشم کافیه این

پول ندارم اگر نه خودم میرفتم اگر پول داشتم. یه بار موقع دعوا فرار کردم منو نزنه
    شب نزدیک غروب برگشتم چون دنبالم گشته بود با کمربند پدرمو دراورد

میگن چرا نصفه شب سروصدا میکنی ( خب میترسم تنها بخوابم با خودم موزیک گوش میکنم )
    چرا هی کانال تلویزیونو بالا پایین میکنی چرا بادمپایی خیس توی خونه راه میری چرا حوله ت رو دسته مبله چرا اتاقت کثیفه اون کی بود این کی بود چرا دیر اومدی چرا اینقدر با گوشی نگاه میکنی وقتی با تو صحبت میکنیم
    چرا موقع غذا سرت تو گوشیته

کتکم میزنه cry
    ویرایش توسط ۱۳۸۲مهدی : 06-09-2021 در ساعت 11:57 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نامادری / خشونت پدر / نیاز به کمک دارم

مشاور نداریم؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : نامادری / خشونت پدر / نیاز به کمک دارم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

چنین رفتارهای پدرتون دال بر این هستش که رفتارهای شما راضی بخش ایشون نبوده و در نهایت موجب اذیت ایشون شده و از سر نگرانی هستش ؛ بهتره با برنامه ریزی دقیق و نشون دادن موفقیت خودتون به صورت عملی رضایت ایشون رو کسب کنین ؛ میتونید با اعلام برنامه مطالعاتی خودتون و اهمیت به گفته های پدرتون اعتماد ایشون رو به خودتون جلب کنین .
    حساسیت های پدرت رو حمل بر دلسوزی بدونید و طوری برخورد کنید که عملکرد شما رو مثبت ارزیابی کنه و به آینده شما امیدوار بشه ؛ پس با یک عزم قوی و اراده محکم نسبت به درس و بحثتون جدی باشین و این جدیت خودتون رو در عمل نشان بدید در این صورت مطمئن باشین که نسبت به شما مهربان و دلسوز هستش و شما رو تشویق خواهد کرد
    ضمن اینکه شما هم اشتباهاتی دارید و باید اونهارو اصلاح کنید تا انشاء الله شرایط خوبی در منزل حاکم بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد