نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چگونه با همسرم رفتار کنم

4477
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونه با همسرم رفتار کنم

سلام من یه خانم ۲۰ ساله ام که یک ساله ازدواج کردم همسرم مردخوبیه ولی مشکلی که من دارم همسرم خیلی حساسه سرهرمسئله کوچیکی بهش بر میخوره و قهر میکنه.مثلا همین جمعه خوب وخوش باهم بیرون بودیم موقع برگشتن گفت که بااین آهنگ فیلم بگیری خوب میشه وچون خودش رانندگی میکرد من این کارو کردم ولی چون چند ثانیه دیرقطع کردم داد زد که قطع کن و تا الان باهم قهره. اونشب فقط شام خورد و دیگه نه من چیزی گفتم نه اون .عادت داشت هرروز دوسه بار بهم زنگ میزد الآن سه روزه حتی جوابمم نمیده فقط غذاشومیخوره سرشومیندازه تو گوشیو بعدم میخوابه.من چیکار کنم به خدا دارم دیوونه میشم خانواده ام شهرستان زندگی میکنن ومن صبح تا شب تنهامنتظرشوهرمم اونم که اینجوری.توروخدا کمک کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : چگونه با همسرم رفتار کنم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما اینها موضوعاتی است که بهتر است در مورد آنها صحبت شود و با سکوت مشکلی برطرف نخواهد شد سعی کنید در آرامش و بدون توهین و مقصر جلوه دادن خودتان و یا همسرتان در مورد موضوع پیش آمده و احساساتتان از این رفتار همسرتان با ایشان گفت و گو کنید و اجازه بدهید تا ایشان نیز دلیل ناراحتیشان را بیان کنند تا بتوانید با فهمیدن ان بهتر تصمیم گیری کنید . سکوت کردن در موقع خشم می تواند کمک کننده باشد اما اگر این سکوت بیش از اندازه طول بکشد خود می تواند باعث ایجاد دلخوری شود .
    بعد از حل شدن مسئله بهتر است با یکدیگر به یک توافق دوطرفه برسید تا در صورت بروز مشکل بتوانید در مورد آن با یکدیگر گفت و گو کنید. البته بهتر است به صورت حضوری در این مسیر به روانشناس مراجعه کنید تا شیوع درست بحث و گفت و گو به شما آموزش داده شود و دلیل این سبک رفتاری همسرتان نیزشناسایی شود .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد