نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: برخورد با خانواده

1263
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39778
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

برخورد با خانواده

نمیدونم چی بگم ... شاید اصلا گفتنش درست نیست و قدر نشناسی باشه ...
    ولی من حس میکنم پدر و مادرم زیاد دوستم ندارن ...
    من دوتا داداش دارم
    برادر بزرگترم که فرزند ارشد خانواده س و می دونم پدرم عتشقانه دوستش داره و مادرم هم همینطور با اینکه از نظر رفتاری خیلی هم تفاوت چشمگیری با من نداره یعنی من واقعا بخدا خودمم خیلی دوستش دارم ولی پدرم میگه داداشم اولین آدمی هستش که توی زندگیش جا داره و دوستش داره بعد برادر کوچیک ترم رو هم خیلی قبول دارن ولی از حق نگذریم واقعاااا اخلاق و رفتار پسندیده ش درس خوندنش بساز بودنش مسیولیت پذیریش باعث این حس اعتماد و علاقه شده
    ولی کسی منو دوست نداره
    من حس میکنم چون دخترم به محبت و توجه نیاز دارم البته هر آدمی نیاز داره ولی خب ...
    حالا بیشتر توجه خانواده روی برادر بزرگ ترم هستش میدونم خیلی بچگانس حرفم ولی غذایی رو که دوست نداره رو هم حتی تو خونمون درست نمیکنن یا اینکه داداش کوچیکم رو خیلی قبول دارن ... ولی من ... الان خیلی حس بدی دارم که اینا رو میگم... بعض گلومو خفه میکنه
    بخدا من آدم حسودی نیستم جونمم برای داداشام و پدر مادرم میدم
    هر شب قبل خواب از خدا میخوام اگه قراره یکی از آرزوهامو برآورده کنه این باشه که خانوادمو برام حفظ کنه البته
    پدر و مادرم برای تحصیل من هزینه ی زیادی کردن ... خیلی بهم علاقه دارن نه اینکه اصلا دوستم نداشته باشن حتی میتونم بگم از نظر تحصیلی برای من بیشتر اون دوتا خرج کردن
    ولی من همیشه این حس تلخ باهامه که چرا کسی منو اونجور مثل اون دوتا قبول نداره
    همش احساس میکنم مامان و بابام اون دوتا رو بیشتر دوست دارن و مطمعن هم هستم واقعا ولی نمیدونم چجوری خودمو تغییر بدم تا دیدشون نسبت به من عوض بشه یکم بیشتر منو قبول داشته باشن .....
    ویرایش توسط شکلات تلخ : 12-19-2018 در ساعت 03:08 PM دلیل: غلط املایی و ننوشتن عنوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39778
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ...

ببخشید چند تا غلط نگارشی و املایی دارم
    چون سریع تایپ کردم
    معذرت می خوام

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

شاید بهتر باشه با پدربزرگ یا مادربزرگتون صحبت کنید تا اونها این حرفهای شما رو به پدر و مادرتون منتقل کنن.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : حس بد کم بودن برای خانواده

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است شما نیاز دارید یک سری عواطفتان از سمت خانواده بیشتر مورد توجه قرار بگیرد . گاهی خانوادها و مخصوصا پدرو مادرها بخاطر سن بالایشان به این عواطف توجه زیادی نشان نمی دهند. اما باید به دو نکته توجه کنید یک اینکه بسیاری از خانواده ها از نیازهای فرزندانشان آگاهی لازم را ندارند و دوم اینکه همانطو که خودتان نیز عنوان کردید بعضی افراد رفتارهایی دارند که باعث می شود توجه بقیه بیشتر به سمت آنها جلب شود( مانند برادر کوچکتان). آن چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که نیازی نیس بخاطر داشتن این احساسات و بیانشان عذاب وجدان داشته باشید چون اینگونه شک ها و حساسیت ها برای همه انسان ها امکان دارد گاهی به وجود آید و با بررسی بیشتر باید سعی در برطرف کردن آنها داشت. شما می توانید با بیان نیازهایتان به مادر و پدر و حتی برادرهایتان با حفظ احترام و با آرامش و گاهی حتی با خنده و شوخی آنها متوجه نیازهایتان کنید تا با آگاهی از آن توجه بیشتری به آنها نشان دهند و همچنین اگر رفتاری در شما وجود دارد که نیاز به ترمیم و اصلاح دارد سعی کنید در آنها تجدید نظر کنید البته این به معنای نادیده گرفتن نیازهایتان نمی باشد. به این نکته توجه کنید که همه فرزندان برای پدرو مادرهایشان ارزش دارند حتی اگر درست نتوانند احساسات خود را ابراز کنند.
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران کمک بگیرید .
    ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
    شاد باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    بانو این حس خودتان است ، چنین نیست ، مگر میشود آدم دخترش را دوست نداشته باشد؟!
    عجالتا کمی سطح حساسیتتان را پایین بیاورید ، ضمنا اعتماد و دوست داشتن دو چیزه مجزاست! بله!
    پایدار باشید.

6. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    بانو این حس خودتان است ، چنین نیست ، مگر میشود آدم دخترش را دوست نداشته باشد؟!
    عجالتا کمی سطح حساسیتتان را پایین بیاورید ، ضمنا اعتماد و دوست داشتن دو چیزه مجزاست! بله!
    پایدار باشید.
    ای جوووووووووووووووون
    میبینم که مثبت اندیش شدی بلاااااا
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    ای جوووووووووووووووون
    میبینم که مثبت اندیش شدی بلاااااا
    درود
    خیر ، حقیقت اندیش ، حقیقت واضح است!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد