نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ازدواج

930
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32532
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج

سلام،من دانشجوی دوره کارشناسی هستم۲۳ساله ولی تمام خواستکارهایم زیر دیپلم وحتی زیر سیکل هستن درمنطقه متوسط زندگی میکنم خواستکار اخیرم درسوپر مارکتی کارمیکند که با پدرش وبرادرش شریک است وتا راهنمایی درس خوانده تا الان هرچه کار کرده با برادرش شریک است وازخود به تنهایی چیزی ندارد من نمی دانم به او جواب مثبت دهم یا منتظر مورد های بهتر باشم ازطرفی ازداشتن موقعیت های بهترهم دیگر ناامید شده ام واز سرزنش دیگران به خاطر رد کردن خواستگارهایم هم خیلی خسته ام اگر میشود نظر خود راحتمابگویید ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ازدواج

اختلاف فرهنگی ، تحصیلی ، مالی ، مذهبی و ... میتونه خیلی تاثیر بزاره روی رابطتتون با همسرتون و باعث اصطکاک های زیادی بشه در آینده و خدایی نکرده روزی برسه که بگید کاش ازدواج نمیکردم هیچوفت و تنهایی را ترجیح میدادم به ازدواج با کسی که چیزای ساده مثل چندتا کلمه انگلیسی را (برای مثال) بلد نیست ...

به نظر من خیلی مهمه تفاهم سطح تحصیلی :| شما چند سال آیندتون را تصور کنید ببینید میتونید با چنین کسی زندگی کنید یا خیر ، البته کسایی را بنده میشناسم که حتی سیکل هم نداره ولی اونقدر کتاب خونده که میتونه استاد تاریخ و روانشناس و جامعه شناس را با هم دیگه یه جا پیاده کنه با اطلاعات بالاش ! حالا نمیدونم ایشون جزو این دسته هستن یا خیر ، ولی مورد مهمیه ، سرسری نگیریدش !
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

3. 3 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : ازدواج

سلام دوست عزیز
    به نظر من هیچوقت به خاطر نظرات وسرزنش های بی مورد دیگران تصمیم خودتون رو عوض نکنین به خصوص در مورد ازدواج چون یک بار تصمیم میگیرید برای همه عمرتون
    پس لازمه که دقت به خرج بدین
    در مورد خواستگارتون به نظرم حالا ظاهرا از حرفاتون میشه اینو فهمید که دخترا تو فرهنگ شما ازدواج میکنن اما تا زمانی که خودتون عاقلانه تصمیم برای این کار نگرفتین اقدام نکنین خیلی بهتره
    مشورت خیلی خوبه اما همه چیز برای شماست، این شما هستین که با اون شخصی که انتخاب میکنین یه عمر میرین زیر یه سقف
    همه معیارتونو میتونین بنویسین و بعد هم با اون تعداد که توی خواستگارتون میبینن مقایسه کنین
    حالا بعضی روانشناس ها میگن اگه 25 درصد به تفاهم برسن دو طرف البه به جا و منطقی میشه ازدواج موفقی داشت
    ولی تا زمانی که معیارا و شرایط طرف مقابلتون رو نپذیرفتین و همه براتون حل نشده با هیچ پسری ازدواج نکنین
    خوشبخت باشین.

5. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد