نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کمبود مهارت

813
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کمبود مهارت

سلام
    یعنی خودم معتقدم آدمی بد بیار تر که در حقش ناعدالتی شده وجود نداره
    چند سال میرم دکتر سامتمو از دست دادم ولی خوب نشدم . موسیق کار میکردم ول کردم درس و و رزش به هیج جایی نرسیدم از اول تو خونواده جالبی بزرگ نشدم همون اول تو خدمت خوکشی کردم اومدم خونه دیگه نرفتم من از این میسوزم که تو زنگی تلاش کردم حالا اون کاری نکرده دلیلشو میدونه نمی دونم اگه تلاش کردن لامه خوشبختی نیست پس چیه بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم فهمیدم او عت بدبختی من این بوده که به چیز الکی به نام خدا ایمان داشتم ان حرفا که حکمت خدا اینا شعره من بعد این همه سال بدبختی فهمیدم به نظر من هر کی قدر خوشو بدونه و این دنیا عادلانه نیست امید شو از چیزهای واحی مثل خدا ببره به نظر شما علت بدبختی کسی که تلاش کرده و لی ناکام شده چی میتونه باشه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : بدشانسی

سلام

خوشبختی و حال خوب

داشتن یه شغل عالی زیبایی درامد خوب جایگاه اجتماعی خوب نیست

خیلی ها تو بهترین درجه و بالاترین سطح چه مالی چه اجتماعی چه خانوادگی خودکشی کردن مثل

مرلین مونرو که زیباترین زن و معروفترین دوره خودش بود

شما سرنوشت افراد معروفو خوندین ؟ خیلی کم توشون بوده که واقعا حالشون خوب بوده

پس رسیدن به چیزی صرفا دلیل خوشبختی و خوشحالی نیست

امارها نشون داده طبقه وسط جامعه همیشه خوشبخترن حالشون بهتره چون دغدغه کمتری دارن به نسب سطح بالای جامعه

و سطح پایین جامعه

من نمیگم هدفی رو دنبال نکن نمیگم دنبال موفقیت نباش ، باش اما حال خوب اصلش تو دل خودته

خوشبختی یعنی حالت خوب باشه

خوشبختی یعنی چیزهای کوچیکم شادت کنن

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم تقریبا شرایط شما رو دارم
    این دنیا هیچیش عادلانه نیست منم خیلی بدبختی کشیدم تا حالا ولی خب چیکار میشه کرد
    به قول به دانشمند :
    اگر فقیر به دنیا بیایم تقصیر خودمون نیست ولی اگه فقیر از دنیا بریم تقصیر خودمونه
    به فکر دنیا نباش و بذار هرچی شد شد
    گاهی وقتا تو تلاشتو کردی ولی نشد پس بیخیالش شو

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas123 نمایش پست ها
    سلام
    یعنی خودم معتقدم آدمی بد بیار تر که در حقش ناعدالتی شده وجود نداره
    چند سال میرم دکتر سامتمو از دست دادم ولی خوب نشدم . موسیق کار میکردم ول کردم درس و و رزش به هیج جایی نرسیدم از اول تو خونواده جالبی بزرگ نشدم همون اول تو خدمت خوکشی کردم اومدم خونه دیگه نرفتم من از این میسوزم که تو زنگی تلاش کردم حالا اون کاری نکرده دلیلشو میدونه نمی دونم اگه تلاش کردن لامه خوشبختی نیست پس چیه بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم فهمیدم او عت بدبختی من این بوده که به چیز الکی به نام خدا ایمان داشتم ان حرفا که حکمت خدا اینا شعره من بعد این همه سال بدبختی فهمیدم به نظر من هر کی قدر خوشو بدونه و این دنیا عادلانه نیست امید شو از چیزهای واحی مثل خدا ببره به نظر شما علت بدبختی کسی که تلاش کرده و لی ناکام شده چی میتونه باشه؟
    سلام

عزیز گفته های شما رو خواندم, البته نمیدانم جهت تشخیص و درمان و کنترل چه کرده اید ولی از نوع جمله بندی و کلمات شما بوی خوشی به مشام نمیاد گلم,!

مواجهه با حقیقت همیشه تلخه ولی اولین اصل درمانه چه روانی و چه فیزیکی. مشکل شما میتونه منیک دیپریشن و حتی شبه اسکیزو و اسکیزو باشه و حتما نیاز به دارو

و مشاوره تواما داری گلم

حتما مراجعه کن

موفق باشی

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد