نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت

988
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

با سلام ۷ ساله ازدواج کردم و یه پسر سه ساله دارم عاشق همسرم بودم روزی هم ازش جدا نبودم تا اینکه سر اختلاف های کوچیک ناراحتی بینمون درست شد و از طرفی هم چندتا از بستگان همسرم شروع کردن پیام دادن بهم و من کم کم سمت اونا کشیده شدم( من قبل ازدواج هیچ رابطه با دختری نداشتم )چند بار قطع رابطه کردم باهاشون حتی یک بار هم به همسرم موضوع رو گفتم و خواستم جلوی اون طرف رو بگیره تا اینکه دوباره شروع کردن به پیام دادن و همسرم با هک کردن گوشیم فهمید و زندگیم خراب شد حالا هم میگه طلاق میخاد من واقعا دوسش دارم و خودم هم پشیمانم و میدونم چقدر اشتباه کردم اما همسرم راضی نمیشه یه فرصت دیگه بهم بده شما راهنمایی کنین من چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خیانت

مطالبی که میگم صرفا نظر شخصی من هست ولی توصیه میکنم حتما به مشاوره خانواده مراجعه کنید
    اول اینکه دوست عزیز اینکه اقوام همسرتون از اب گل الود ماهی میگرفتنو و در مواقع اختلاف به سراغ شما میمومدن این نشون میده که چقدر اون ها به زندگی شما حسادت داشتن و به عبارتی با کسانی وارد رابطه شدید که دشمن و حسود زندگی شما بودن . بستگی داره که این رابطه شما با اون ها تا چه حد پیش رفته ؟ اگر در حد اس مس باشه به نظرم قابل بخشش وجبران میتونه باشه ولی خب کمی از پایه های اعتماد زندگی شما خراب شده که شما باید از همسرتون بخواین که چه راهی برای برگردندون اعتماد دوباره هست .
    مطمنن همسرتون عشقو علاقه زیادی به شما داشته و تو تجسمش هم نمیگنجیده که یه روز شما بهش خیانت کنید وقتی یه نفر به کسی اوج اعتماد و عشق داشته باشه وقتی خلاف اونو ببینه به نظرم که اون شخص از درون میمیره . به نظرم اگر واقعا از کارتون پشیمون هستید هر کاری از دستتون بر میاد برای حفظ زندگیتون انجام بدین. با رفتن پیش مشاوره حتی تکه تکه کردن سیم کارتتون ،...
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد