نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خیانت

860
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39745
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خیانت

سلام من ۲۹سالمه شوهرم ۳۰سالشه یه پسر ۳ساله دارم که پنج ساله عروسی کردیم دو سال پیش متوجه شدم شوهرم با زنی در ارتباط بود از اونجا مشکلات شروع شد وقتی عصبانی شدم گفت ببخشید من اشتباه کردم و بعد از اون باز هم ادامه داد و هر سری دعواهای شدید بعد از کلی دعوا اونو ولش کرد و رفت با یه زن دیگه متعلقه دوست شد بازم کلی دعوا با پدر مادرش خانوادم در اخر رفتیم پیش مشاوره اونجا اعتراف کرد که اشتباه کردم راه اشتباه رفتم اما بعد از اون من گوشیم گذاشتم تو ماشینش دیدم همچنان داره ادامه میده اخلاقش باهام خوب شده باهم رابطه جنسی زیادی داریم اگر رابطه نداشته باشم باهام بدرفتاری میکنه فعلا دارم مدرک جمع میکنم تا نتونه هاشا کنه و بفهمم با کی هست نمیدونم چکار کنم خانوادمم مریض و فقیر هستن اگر بفهمن حالشون بد میشه خودمم تحصیلات و شغل ندارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خیانت

سلام دوست عزیز
    با توجه به شرایطی که گفتی باید قوی بشی چه از لحاظ پشتوانه و چه از لحاظ مالی اگر بخواهی طلاق بگیری و پشتوانه نداشته باشی اوضاعت بدتر میشه و پسرت هم از لحاظ احساسی آسیب میبینه
    یه مدتی سعی کن برای خودت زندگی کنی به پسرت خیلی برسی و به خودت و به فکر پیشرفت مالی باش حالا میخواد از طریق کار کردن باشه و ...
    بعد از اینکه دیدی یکم اوضاعت درست شد میتونی طلاقتو بگیری چون زندگی کردن با همچین مردی فقط روزمرگی و هدر رفتن زندگیته
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    متاسفانه خیانت یکی از شایع ترین مشکلات بین زوجین میی باشد . و قابل درک است که شرایط سختی را تحمل می کنید .راحل های شما اعتراف گرفتن از همسرتان ، گذاشتن گوشی در ماشین ، تهدید خانواده هیچ کدام از این موارد نتوانسته است به شما کمک کند .(مراجعه شما به مشاور و تنها گرفتن اعتراف از همسرتان و ابراز پشیمانی کافی نمی باشد)پیشنهاد میکنیم قبل از قضاوت و هر تصمیم عجولانه ای با یک مشاور متخصص و با تجربه در کانون مشاوران ایران مشکل خود را مطرح نمایید تا بصورت کاملا علمی و تخصصی ، مورد بررسی قرار گیرد. در غیر اینصورت این مساله به یک مشکل غیر قابل جبران تبدیل شده و در خیلی از موارد با استفاده از راهکارهای غلط خود شخص منجر به جدایی و از هم پاشیدگی بنیان خانواده می شود.
    وقتی در رابطه میان زوجین خیانت و پیمان شکنی اتفاق می افتد، اگر قصد بر ادامه رابطه و بهبود رابطه دارید باید در چارچوب درمان فردی و زوج درمانی قرار بگیرید. در این چارچوب به موارد زیر پرداخته می شود:
    1. بررسی زمینه های آسیب و پیمان شکنی
    2. تعیین شروط اساسی مورد توافق بین شما و همسرتان
    3. شناسایی افکار و هیجانت و تجارب درونی متناقض، آشفته و ناخوشایند هم شما و هم همسرتان
    4. یادگیری مهارت هایی برای مقابله با این تجارب درونی
    شاد باشید
    021-22247100
    021-88472864

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد