نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: خیانت

10507
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39921
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام
    من تازه با سایتتون اشنا شدم میخواستم یه راهنمایی کنید منو
    منو همسرم 4 ساله باهم عقد کردیم و 2 ساله ازدواج کردیم قبلا هم 1سالو نیم دوست بودیم
    همسرم قبلا با یه خانمی چند سال دوست بودن و لی اون خانم خیانت میکنه و جدا میشن
    بعد از 5 سال این خانم به همسرم پیام میدن و ادعای عاشقی میکنن تا بعد چند روز من متوجه میشم همسرم انکار میکردن ولی من فهمیدم که بهم زنگ میزنن بعدش همسرم گفتن نه من فقط بهش میگفتم بهم زنگ نزن و این حرفا
    ولی به خانومه ک گفتم گفتن ماهمو دوس داریم میخواد منو بگیره و تورونمیخواد
    اینارو که به شوهرم نشون دادم زنگ زدن به اون خانم وکلی باهم دعوا کردن و اظهار پشیمانی و بخشش کرد و کلی معذرت خواهی
    منم چون زندگیمو دوسداشتم بخشیدمش ولی الان با گذشت 6ماه ازون ماجرا هنوز اذیت میشم همش یاد حرفاشون میفتم لطفا کمکم کنییییییییید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که این اتفاق می تواند در شما دیدگاه منفی ایجاد کند اما توجه داشته باشید که قبل از قضاوت و باور حرفهای افراد دیگری که وارد رابطه شما می شوند با همسرتان صحبت کنید و باور حرفهای او را در اولویت قرار دهید و نگذارید به راحتی زندگیتان توسط شخص سومی مورد تهدید قرار گیرد همسرتان با کاری که انجام داده اند نشان داده اند که زندگی با شما را دوست دارند و جلوی هر آسیبی ایستاده اند . کمی به خودتان و همسرتان فرصت بدهید تا به مرور زمان اعتماد قبلی بین شما برگشت کند و از یادآوری مداوم این موضوع به همسرتان خوداری کنید . خودتان را سرگرم کنید و از تمرکز و بعد از آن خیال پردازی بپرهیزید چون ممکن است نوعی خطای شناختی در شما ایجاد شود که باعث شود رابطه شما و همسرتان مورد آسیب قرار گیرد. در صورتی که این افکار زیاد از حد باعث اذیت و بر روی عملکردتان در زندگی و روابطتتان با همسرتان تاثیر گذاشت حتما برای بررسی بیشتر با یک روانشناس مجرب به صورت حضوری صحبت کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39921
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی و پاسخگوییتون
    چیزی که منو اذیت میکنه اینه که اون خانم پیام های همسرمو برام فرستادن ک عاشقانه باهم حرف زدن و بهش گفته بود جهیزیتو درست کن خانومم
    قبل این موضوع من به قدری به همسرم اعتماد داشتم ک به کسی نداشتم ولی الان بهش شک دارم کار خطایی هم انجام نداده تا الان خیلی هم باهم خوبیم ولی این موضوع و این حرفا ک یادم میفته داغون میشم
    فک میکنم بازم دختره برمیگرده چون یه عشق قدیم" onclick="replacer_hook(146)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f140/%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7%20%D8%B4%D8%AF%D9%86%20%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%20%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C-38751">عشق قدیمیه ممکنه باز همسرم بلغزه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که تا مدتی این احساس را تجربه کنید اما بهتر است به همسرتان فرصت بدهید تا دوباره بتواند اعتماد شما را جلب کند و این موضوع هم برای شما و هم ایشان زمان بر است . اشتباه ممکن است برای هر فردی اتفاق افتد اگر می توانید فرصت دوباره به همسرتان بدهید سعی کنید زندگیتان را بر پایه اعتماد بگذارید برنامه داشته باشید تا از تمرکز زیاد بر این موضوع خوداری کنید چون این تمرکز زیاد انرژی شما را برای زندگی مشترک ممکن است کاهش بدهد در صورتی که نتوانستید و این مشکل باز ذهن شما را درگیر کرد سعی کنید به صورت حضوری برای بررسی بیشتر مراجعه به یک متخصص داشته باشید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa323 نمایش پست ها
    سلام
    منو همسرم 4 ساله باهم عقد کردیم و 2 ساله ازدواج کردیم قبلا هم 1سالو نیم دوست بودیم
    بعد از 5 سال این خانم به همسرم پیام میدن و ادعای عاشقی میکنن تا بعد چند روز من متوجه میشم همسرم انکار میکردن ولی من فهمیدم که بهم زنگ میزنن بعدش همسرم گفتن نه من فقط بهش میگفتم بهم زنگ نزن و این حرفا
    اینارو که به شوهرم نشون دادم زنگ زدن به اون خانم وکلی باهم دعوا کردن و اظهار پشیمانی و بخشش کرد و کلی معذرت خواهی
    منم چون زندگیمو دوسداشتم بخشیدمش ولی الان با گذشت 6ماه ازون ماجرا هنوز اذیت میشم همش یاد حرفاشون میفتم لطفا کمکم کنییییییییید
    سلام
    اگه همسرتون فرد مسئولیت پذیریه در مسائل مختلف زندگی، مثلا در موضوعات مالی و غیره، به احتمال قوی هرگز به سمت اون خانم بر نمی گرده. ولی اگه تعهدپذیر نباشه احتمال لغزش داره. البته باز بستگی به خلقیات دیگرش داره. در کل اگه زندگیتون رو دوست دارید با کمی توجه به ایشون می تونید او رو برا خودتون نگه دارید.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ممنون از راهنمایی و پاسخگوییتون
    چیزی که منو اذیت میکنه اینه که اون خانم پیام های همسرمو برام فرستادن ک عاشقانه باهم حرف زدن و بهش گفته بود جهیزیتو درست کن خانومم
    قبل این موضوع من به قدری به همسرم اعتماد داشتم ک به کسی نداشتم ولی الان بهش شک دارم کار خطایی هم انجام نداده تا الان خیلی هم باهم خوبیم ولی این موضوع و این حرفا ک یادم میفته داغون میشم
    فک میکنم بازم دختره برمیگرده چون یه عشق قدیمیه ممکنه باز همسرم بلغزه
    به تاریخ پیامها توجه کردی؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    درود
    تنبیه اش کنید ، بگویید طلاق میخواهید جگرتان خنک بشود ، وقتی به التماس افتاد ببخشیدش
    یا نه میتوانید مثلا یکی از دوستهاتان الکی اکانت پسرانه بسازد به هم ابراز علاقه کنید تا حرصش دربیاید خلاصه تنبیه اش کنید تا درد شمارا حس کند.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    تنبیه اش کنید ، بگویید طلاق میخواهید جگرتان خنک بشود ، وقتی به التماس افتاد ببخشیدش
    یا نه میتوانید مثلا یکی از دوستهاتان الکی اکانت پسرانه بسازد به هم ابراز علاقه کنید تا حرصش دربیاید خلاصه تنبیه اش کنید تا درد شمارا حس کند.
    داداچ من میخام زندگی رو طلاق بدم راهنماییم کن
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    سلام سعی کنید ذهنتونو از فکرای منفی خالی کنید و بزارید خودشو ثابت کنه به هر مشاوره ای هم گوش نکنید بعضیا بدون داشتن دانشی هر چرتیو به اسم مشاوره میگن فقط مواظب باشید کار احمقانه ای انجام ندید چون با اون کارتون ممکنه باعث سرد شدنش از خودتون بشین آخرشم بشه همون چیزی ک ازش ترس داشتید یکم عاقلانه رفتار کنید سعی کنید بیشتر بهش محبت کنید پای حرفاش بشینید

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    داداچ من میخام زندگی رو طلاق بدم راهنماییم کن
    درود
    قرص هست ، ارتفاع هست ، گزلیک هست ، تپانچه هست...دلتان با کدام صاف است؟

11. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40183
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ای بابا بیخیال !مردا برای یک بار هم که شده حتی توی ذهنشون به ما خیانت می کنند.طبیعیه

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    قرص هست ، ارتفاع هست ، گزلیک هست ، تپانچه هست...دلتان با کدام صاف است؟
    همه اینها هست
    اما جرئت کو ؟
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد