نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سردرگمی

1262
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10876
    تشکـر
    45
    تشکر شده 76 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    10

سردرگمی

سلام دوستای خوبم فکر کنم چند نفری داستان منو که در آستانه جدایی از همسرم هستم رو میدونن الان 9 از ماجرای من که از خونه اومدم بیرون میگذره دیگه داریم توافقی جدا میشیم دیروز که باهاش تماس تلفنی داشتم خیلی مهربون شده بود الیته من بهش گفتم مهرم رو نیخوام 514 تا بود گفت نه من میخوام 14 روش بدم واسم اصلا فرق نمیکنه و میدونم که واسه اینکه منو خر کنه که کل مهر رو ازش نگیرم ولی یه دردی از دیروز تا حالا افتاده تو جوونم داره داغونم میکنه میدونم حتی اگه همین الان برگردم سر خونه زندگیم 2 ماه دیگه باز برمیگردم همین جا که الان هستم ولی خیلی سردرگمم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سردرگمی

سلام مجدد.رفتم مطلب قبلیتونو که راجب مهر بود رو خوندم.

شما مهرتون رو اجرا گذاشتین و به قولی پاتون به دادگاه هم باز شده.کمتر زندگی های بوده که تا این مرحله پیش رفتن و برگشتن و زندگی رو دوباره شروع کردن.شما همسرتون رو میشناسید و میدونید تا چقدر رو حرفاشون هستن و ثابت نظر هستن بنابراین حلاجی کنید ببینید این مهربانی برای بخشیدن مهریست یا برای ابراز پشیمونی و برگشتن به زندگی....
    اگه میدونیدکه دوماه دیگه برمیگرده سر نقطه اولش خب توجه نکنید و ب راهتون ادامه بدید.اگر نه میدونید که میشه رو حرفاش حساب کرد بهش فرصت بدید.

3. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردرگمی

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba.m نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم فکر کنم چند نفری داستان منو که در آستانه جدایی از همسرم هستم رو میدونن الان 9 از ماجرای من که از خونه اومدم بیرون میگذره دیگه داریم توافقی جدا میشیم دیروز که باهاش تماس تلفنی داشتم خیلی مهربون شده بود الیته من بهش گفتم مهرم رو نیخوام 514 تا بود گفت نه من میخوام 14 روش بدم واسم اصلا فرق نمیکنه و میدونم که واسه اینکه منو خر کنه که کل مهر رو ازش نگیرم ولی یه دردی از دیروز تا حالا افتاده تو جوونم داره داغونم میکنه میدونم حتی اگه همین الان برگردم سر خونه زندگیم 2 ماه دیگه باز برمیگردم همین جا که الان هستم ولی خیلی سردرگمم
    اگر قرار به طلاق و جدایی هست پس خواهشا" هیچ ارتباطی حتی تلفنی رو انجام ندید چون

همین رابطه ساده میتونه زن رو که بسیار عاطفی هست تحت تاثیر قرار بده

پس بهتره خودتون رو سردرگم نکنید و اگاه باشید چون متاسفانه در کشورهای سنتی و مذهبی مثل ایران طلاق رو پایان میدونن

در صورتی که طلاق میتونه شروعی دوباره و زیباتر از گذشته رو برای شما به وجود بیاره همونطور که خداوند وعده داده نترسید

چون پروردگار راه رو برای شما باز خواهد کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد