نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سردرگمی

1157
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47579
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمی

سلام لطفا هر کس میتونه منو راهنمای بکنه بدجور سردرگم شدم😔من یه اقای ۴۰ ساله هستم متاهل هستم و دو تا هم بچه دارم ، من حدود شش سال پیش با یه زن مطعلقه مخفیانه وارد رابطه شدم ، رابطمون نامشروع نبود ما هر بار ۶ ماهه سیغه موقت میخوندیم اینم بگم شهر ما باهم یکم دور هست اون تو ارومیه هست من در تبریز ، من واقعا دوستش دارم هنوز هم این همه کار که سرم اورده باز نمیتونم فراموشش بکنم ، اینم بگم اون هم با مادرش و دختر کوچیکش که حالا ۱۰ سالش هست تنها زندگی میکنن برادر و پدرش تو یه شهر دیگه میشن و اصلا خیلی به ندرت به اینها سر میزنن تنها امیدشان تو همه مراحل زندگی من بودم ، اوایل همه چیز خوب بود اما رفته رفته متوجه شدم در غیاب من بهم خیانت میکنه 😔چند بار گفتم بریم پرنت در بیاریم یا هر کار که گفتم اعتمادم را بهم برگردانه انجام نداد ، بعد دو سه سال از خانه خودم متوجه رابطه من با اون زن شدن چند ماه هم تو خونه خودم اختلافم شد اما بعدش باز همه چیز درست شد و ما باز مخفیانه زندگی میکردیم ، البته تو خونه خودم هم تا به امروز همیشه بهم شک میکنن و بعظا مشاجره ای هم بین خانم خودم میشود ، من نتونستم اونو ترک بکنم چون میدونستم اگه ترکش بکنم اون زن هم به راهای بدی احتمالا و شاید هم یقیقا بیفته 😔چون من روز اول اشنایمان قول دادم هیچوقت ترکش نکنم چند ماه پیش من کرونا گرفتم و نتونستم بهش سر بزنم و ماهیانه اش هم نتونستم بدهم چون حالم خراب بود البته قبلا ها هم در ماه چند بار میتونستم برم یا بعظا اون هم میامد ، اما بعد که مریض شدم دیگه جوابهام نداد حتی بلاکم کرد اما من در واتساپ دیگه میدیدم شب روز انلاین میشه مطمعن بودم نفر سومی بین ما قرار گرفته ، من حالم که خوب شد رفتم پیشش گفتم اگه دوست نداری بیا اول فسخ کن بعد برو هر طور دوست داری زندگی بکن و اونم گفت اره فسخ بکنیم ، یک هفته پیش باهم در واتساپ تا به دیروز باهم حرف زدیم من با اینکه سیغه هم فسخ کرده بودیم باز ماهیانه هاش یجا همش پرداخت کردم خواستم بلکه متوجه اشتباهش بشود من بهش گفتم از خودت عکس بده خیلی وقته ندیدمت بهم گفت دیسک دارم حوصله ندارم حتی نمیتونم کار خونه بکنم دیروز رفتم ارومیه دیدم تو کوچه عروسی بود دو ساعت تو سرما تو کوچه ایستاده بود عروسی نگاه میکرد چند تا هم ماشین بود انگار با یکی بهمدیگه اشاره میکردن و تو گوشی چت هم میکرد از اونجا برگشتم بهش گفتم برای عکس فرستادن دیسک داشتی اما برای چت کردن و عروسی دیدن دو ساعت تو گوچه بودی ، دیروز دیگه دعوا کردم اونم بلاکم کرد ، من مطمعنم بهم خیانت میکرد و باز میکنه، من خودم باور دارم چون من خودم به زنم خیانت کردم حالا تقاصش هم اینجوری دارم پس میدم 😔زن خودم خیلی خوبه از روز اول زندگیمان هیچ اشتباهی نکرده حتی بخاطر من با خواهر و مادر و خانواده خودش هم دعوا میکرد قطع رابطه میکرد واقعا زن خودم یه فرشته هست درسته اون یکی زن از زن خودم خوشگلتره اما زن خودم واقعا کاملترین انسان هست من از اینکه به زنم هم خیانت کردم حالا پشیمان هستم درسته اون منو اون زمان بخشید اما من باز اشتباهم را ترک نکردم 😔از این طرف هم عذاب وجدان میگیرم که اون زن را هم ترک کنم درسته اون ترکم کرده اما اگه من نباشم خیلی کارها سرش میاد و یروز پشیمان میشود 😔من واقعا با اینکه اونهمه بهم خیانت و بدی کردی اما باز دوسش دارم و نمیتونم فراموشش بکنم 😔تو را خدا راهنماییم بکنین🙏🙏🙏😔😔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : سردرگمی

سلام دوست محترم
    تنها راهش این است که کلا او را فراموش کنی. و با تمام وجود به خانواده خودت توجه و خدمت کنی. دلسوزی برای آن فرد هیچ توجیهی ندارد.

3. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47579
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگمی

سلام ممنون از راهنماییتان ، فقط مشکل فراموش کردن هست بنظرتون چکار بکنم راحت فراموشش بکنم در حالی که من عمیقا خودم از خیانتی که به زنم کردم پشیمانمتو این شرایط خیلی سخته ، بهترین راه برای فراموش کردن چیه ممنون از اینکه درکم کردین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، هم، اون، تو،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد