مشاور
تبلیغات مشاور
احساس برده بودن    احساس برده بودن
احساس برده بودن    احساس برده بودن

احساس برده بودن

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: احساس برده بودن

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

احساس برده بودن

سلام. بنده ۲۵ ساله هستم . دوستانی دارم هم سن خودم که هر وقت همدیگر را میبینیم از من کار میکشند کاری که خودشون انجام میدن رو انجام نمیدن و به من میسپارند و مثلا میخواهند از کسی سوال کنند سوالشون رو به من میگن و من رو میفرستند که از طرف سوال کنم به من میگن سوال رو از طرف بپرس از این وضعیت رنج میبرم در ضمن اگر من بینشون باشم با من صحبت نمیکنند و با خودشون حرف میزنند اگه میشه کمکم کنید
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.77
    تشکـر
    147
    تشکر شده 280 بار در 203 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye

پاسخ : احساس برده بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط Carbar نمایش پست ها
    سلام. بنده ۲۵ ساله هستم . دوستانی دارم هم سن خودم که هر وقت همدیگر را میبینیم از من کار میکشند کاری که خودشون انجام میدن رو انجام نمیدن و به من میسپارند و مثلا میخواهند از کسی سوال کنند سوالشون رو به من میگن و من رو میفرستند که از طرف سوال کنم به من میگن سوال رو از طرف بپرس از این وضعیت رنج میبرم در ضمن اگر من بینشون باشم با من صحبت نمیکنند و با خودشون حرف میزنند اگه میشه کمکم کنید
    درود
    چه ربطی دارد به برده بودن؟
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.77
    تشکـر
    147
    تشکر شده 280 بار در 203 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye

چنانچه میبینید کسی با شما برخورد درخور شان و شخصیتتان ندارد بکوبید در دهنش ، خیلی تند و رک هم برخورد کنید حساب کار دستشان بیاید.
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

4. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بهتر است اگر این رفتار و درخواست های آنها به شما احساس خوشایندی نمی دهد بهتر است در احترام به آنها بیان کنید که بهتر است این کار را خودشان انجام بدهند و یا اینکه از آنها بخواهید که دلیل این درخواست را بیان کنند تا شما دلیل رفتار آنها را شناسایی کنید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.
    دقت کنید که رابطه دوستی دو طرفه می باشد و نیاز است هردو طرف به هنجارها و تفکرات و نیازهای یکدیگر احترام بگذارند در این صورت است که سازندگی و صمیمیت در دوستی بیشتر می شود و می تواند دوام بیشتری داشته باشد اما اگر یکی از طرفین تنها بخواهد به نیازها و باورهای خودش احترام بگذارد و از دیگران نیز این توقع را داشته باشد ممکن است دوستی دوام زیادی نیاورد و به فرد مقابل احساس خوشایندی انتقال ندهد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
احساس,  احساسنا بصورة,  احساس غريب,  احساس جديد,  احساسي,  احساس فظيع,  احساس الحب,  احساسنا بغنية,  احساس جميل,  احساس مجنون,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  منبج,  من فضلك,  من سيربح المليون,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  من دول البلقان,  منتدى الجلفة,  من التوابل,  میشه نگام کنی,  میشه,  میشه پرنده باشی,  میشه برگردی,  میشه بمیرم,  میشه یا نمیشه,  میشه نری,  میشه ضامنم بشی,  میشه شاهی کنی,  میشه برگردی بمونی کنارم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)