صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 162

موضوع: بالا رفتن سن

2693 بازدید
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33361
    تشکـر
    64
    تشکر شده 56 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    3

بالا رفتن سن

سلام. من یه دختر24سالم که تاحالا هیچ خواستگاری نداشتم، همه دوستای دبیرستانم که دانشگاه های خوب مخصوصا دانشگاه آزاد بودن از همون ترم های اول دانشگاه با یکی دوست شدنو الان ازدواج کردن، ولی من متاسفانه براساس حرف بقیه یه دانشگاه افتضاح رفتمو رشته ای که دوست نداشتمو تموم این سالها با سرخوردگی زندگی کردم... بدون اینکه حتی یه نفر بهم پیشنهاد بده... توی پستهای کاربرای اینجا خوندم که نظر پسرا اینه که دخترای خوب زود میپرن و توی دانشگاه دنبال اینن که همسرشونو پیداکنن... الان ارشد میخونم یه دانشگاه خوب... ولی الان سنم رفته بالا... همه دختر پسرای اینجا رو می بینم با همن میگن میخندن یاد اون سالهای خودم میوفتم که چقد ب خاطر این دانشگا سرخورده بودمو تنها... واقعا دلم میگیره و فقط گریه میکنم... الانم صورتم خیس اشکه بخدا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    649
    تشکر شده 3,140 بار در 1,764 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بالا رفتن سن

سلام خانم مهناز
    وقتی عنوان تایپیکتو دیدم گفتم شاید یه خانمی باشه که 35 .40 سالشه و هنوز مجرده.ولی وقتی دیدم یه خانم 24 ساله اینو نوشته خیلی تعجب کردم .شما هنوز خیلی زمان داری چرا اینقدر نا امیدی؟؟؟

راستی یه سوال اگه قرار باشه بین این 2 گزینه یکیو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی؟؟؟

1. همین الان ازدواج کنی ولی ازدواجت 50 درصد ریسک داشته باشه ممکنه خوشبخت بشی ممکنه نشی

2. دو تا پنج سال دیگه ازدواج کنی ولی ازدواجت خوشبخت باشی

کدوم انتخابته؟

3. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 276 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    4

سلام

چه ربطی داره خب؟؟ اومدید کار رو درست کرنید زدید همه چیو خراب کردید که! یعنی چی مگه خانم 35 40 ساله باید ناامید از ازدواج باشه؟؟!!

اگه اینطور باشه پختگی یه خانم 35 ساله رو هم نمیشه تو یه خانم کم سن و سال پیدا کرد!

در مورد خانم مهناز هم بپرسم که چقدر تو جامعه هستید؟؟
    ویرایش توسط shahriar : 05-23-2018 در ساعت 08:37 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33361
    تشکـر
    64
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام خانم مهناز
    وقتی عنوان تایپیکتو دیدم گفتم شاید یه خانمی باشه که 35 .40 سالشه و هنوز مجرده.ولی وقتی دیدم یه خانم 24 ساله اینو نوشته خیلی تعجب کردم .شما هنوز خیلی زمان داری چرا اینقدر نا امیدی؟؟؟

راستی یه سوال اگه قرار باشه بین این 2 گزینه یکیو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی؟؟؟

1. همین الان ازدواج کنی ولی ازدواجت 50 درصد ریسک داشته باشه ممکنه خوشبخت بشی ممکنه نشی

2. دو تا پنج سال دیگه ازدواج کنی ولی ازدواجت خوشبخت باشی

کدوم انتخابته؟
    خب گزینه دو، ولی من دوس دارم عشق اول کسی باشم که باهاش ازدواج میکنم و همیشه دوس داشتم توی یه محیطی مثل دانشگاه باهاش آشنا بشم، دوس داشتم از زندگیم لذت میبردم ولی تو تموم این سالها فقط سرخورده شدم، از دانشگام متنفر بودم شاید زمان داشته باشم ولی اصلا حس و حال جوونیمو ندارم توی اون4سال دانشگاه به اندازه40سال پیر شدم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33361
    تشکـر
    64
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

چه ربطی داره خب؟؟ اومدید کار رو درست کرنید زدید همه چیو خراب کردید که! یعنی چی مگه خانم 35 40 ساله باید ناامید از ازدواج باشه؟؟!!

اگه اینطور باشه پختگی یه خانم 35 ساله رو هم نمیشه تو یه خانم کم سن و سال پیدا کرد!

خیلی توی اجتماعم ولی ن حوصله دارم و نه اعصاب... کاش هیچوقت پاموتو اون دانشگاه نحس نمیذاشتم از18سالگیم تاحالا6سال گذشته ولی خیلی عوض شدم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    649
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz100 نمایش پست ها
    خب گزینه دو، ولی من دوس دارم عشق اول کسی باشم که باهاش ازدواج میکنم و همیشه دوس داشتم توی یه محیطی مثل دانشگاه باهاش آشنا بشم، دوس داشتم از زندگیم لذت میبردم ولی تو تموم این سالها فقط سرخورده شدم، از دانشگام متنفر بودم شاید زمان داشته باشم ولی اصلا حس و حال جوونیمو ندارم توی اون4سال دانشگاه به اندازه40سال پیر شدم
    هنوزم دیر نیست و البته این بی حوصلگی ها طبیعیه شاید به خاطر فشار درس

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    649
    میزان امتیاز
    11

سلام

من جایی نوشتم خانم 35.40 ساله باید نا امید باشه؟؟؟

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 276 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    4

خیلی توی اجتماعم ولی ن حوصله دارم و نه اعصاب... کاش هیچوقت پاموتو اون دانشگاه نحس نمیذاشتم از18سالگیم تاحالا6سال گذشته ولی خیلی عوض شدم
    حوصله و اعصاب چیرو ندارید؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33361
    تشکـر
    64
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    هنوزم دیر نیست و البته این بی حوصلگی ها طبیعیه شاید به خاطر فشار درس
    شاید دیر نباشه ولی به نقل از یکی از پست های همینجا، پسرای خوب هم پریدن دیگه تاالان ، بی حوصلگی و بی انگیزگی رو باهم دارم، حس میکنم فقط گذران عمر کردم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33361
    تشکـر
    64
    میزان امتیاز
    3

حوصله و اعصاب چیرو ندارید؟
    تقریبا همه چی، دیگه اون آدم سابق نیستم

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,398
    تشکر شده 2,062 بار در 1,082 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام. من یه دختر24سالم که تاحالا هیچ خواستگاری نداشتم، همه دوستای دبیرستانم که دانشگاه های خوب مخصوصا دانشگاه آزاد بودن از همون ترم های اول دانشگاه با یکی دوست شدنو الان ازدواج کردن، ولی من متاسفانه براساس حرف بقیه یه دانشگاه افتضاح رفتمو رشته ای که دوست نداشتمو تموم این سالها با سرخوردگی زندگی کردم... بدون اینکه حتی یه نفر بهم پیشنهاد بده... توی پستهای کاربرای اینجا خوندم که نظر پسرا اینه که دخترای خوب زود میپرن و توی دانشگاه دنبال اینن که همسرشونو پیداکنن... الان ارشد میخونم یه دانشگاه خوب... ولی الان سنم رفته بالا... همه دختر پسرای اینجا رو می بینم با همن میگن میخندن یاد اون سالهای خودم میوفتم که چقد ب خاطر این دانشگا سرخورده بودمو تنها... واقعا دلم میگیره و فقط گریه میکنم... الانم صورتم خیس اشکه بخدا
    سلام دوست عزیز چند تا واقعیت هست که باید بپذیریش اینقدر با این حقایق نجنگ
    اول اینکه متاسفانه سن ازدواج بالا رفته به خاطر اینکه متاسفانه یکسری آقایون که درس نمیخونند کاره مناسبی پیدا نمیکنن و مشکل بیکاری دارند و یکسری هم که به سراغ درس میرن تا 30 سالگی همش درگیر درسو سربازی و این کارا باعث میشه دیرتر سرکار برن واسه همین کلن میانگین سن ازدواج بالا رفته
    مورد بعدی دخترایی هستند که به سادگی با آقایون دوست میشن و این باعث شده که آقایون به جای اینکه مسئولیت زندگی رو بپذیرن سراغ دوست بازی برن و دیگه تن به ازدواج ندن
    در ضمن هیچ وقت خودتو با هیچکس مقایسه نکن حالا اون دخترایی هم که زود ازدواج میکنن از کجا میدونی خوشبخت هستن ؟ پس چرا آمار طلاق اینقدر بالا رفته ؟
    ببین اگر قمستت نبود تاالان ازدواج کنی مطمن باش بهترین دانشکاه در بهترین شهرم قبول میشدی بازم تا الان مجرد بودی . کمترین حسن دانشگات این بود که حداقل بزرگترشدی و با تجربه تر شدی و سختی های زیادی کشیدی و بعدها با سختی های دیگه زندگی راحتتر کنار میای .
    فقط صبور باش و خودتو با هیچ کس مقایسه نکن و بزار قسمتت به موقش سر راهت قرار میگیره
    امضای ایشان
    " هر انسانی دارنده ی آن سرزمینی است که با چشمِ رویا می بیند "

13. 4 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    649
    میزان امتیاز
    11

شاید دیر نباشه ولی به نقل از یکی از پست های همینجا، پسرای خوب هم پریدن دیگه تاالان ، بی حوصلگی و بی انگیزگی رو باهم دارم، حس میکنم فقط گذران عمر کردم
    پسر خوب همیشه هست

15. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    تشکر شده 43 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    2

سلام ...عزیزم سنی نداری ک ؟!!!این همه نگرانی برای چی...باطن زندگیتو باظاهرزندگی
    دیگران مقایسه نکن اززندگیت لذت ببر وتولحظه حال زندگی کن ...اگه بخوایدقصه اون 4سال
    روبخوری ایندتم خراب میشه پس فراموش کن و مطمن باش قسمتت بیاد به چشم برهم زدن ازدواج میکنی....
    باارزوی بهترینها.

17. کاربران زیر از Yasaaaaaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,286
    تشکر شده 1,684 بار در 1,118 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام

من مثلاً برنامه ریزی داشتم که 22 سالگی ازدواج کنم ولی خیلی چیزا باعث شدن نتونستم.

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,286
    تشکر شده 1,684 بار در 1,118 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز چند تا واقعیت هست که باید بپذیریش اینقدر با این حقایق نجنگ
    اول اینکه متاسفانه سن ازدواج بالا رفته به خاطر اینکه متاسفانه یکسری آقایون که درس نمیخونند کاره مناسبی پیدا نمیکنن و مشکل بیکاری دارند و یکسری هم که به سراغ درس میرن تا 30 سالگی همش درگیر درسو سربازی و این کارا باعث میشه دیرتر سرکار برن واسه همین کلن میانگین سن ازدواج بالا رفته
    مورد بعدی دخترایی هستند که به سادگی با آقایون دوست میشن و این باعث شده که آقایون به جای اینکه مسئولیت زندگی رو بپذیرن سراغ دوست بازی برن و دیگه تن به ازدواج ندن
    در ضمن هیچ وقت خودتو با هیچکس مقایسه نکن حالا اون دخترایی هم که زود ازدواج میکنن از کجا میدونی خوشبخت هستن ؟ پس چرا آمار طلاق اینقدر بالا رفته ؟
    ببین اگر قمستت نبود تاالان ازدواج کنی مطمن باش بهترین دانشکاه در بهترین شهرم قبول میشدی بازم تا الان مجرد بودی . کمترین حسن دانشگات این بود که حداقل بزرگترشدی و با تجربه تر شدی و سختی های زیادی کشیدی و بعدها با سختی های دیگه زندگی راحتتر کنار میای .
    فقط صبور باش و خودتو با هیچ کس مقایسه نکن و بزار قسمتت به موقش سر راهت قرار میگیره
    الان به کیا دقیقاً تیکه انداختی؟

مشکل از پسرها نیست از ایمان ضعیف مردم به خداست.

خدا خودش گفته هر کی فقیره ازدواج کنه من روزیشو میدم ولی توی این جامعه کسی هست که به این حرف خدا ایمان داشته باشه؟

توی این جامعه پسر خوب کم نیست اما چون پول ندارن اصلاً دیده نمیشن.

معیار همه ازدواجها شده پول و برای همین آمار طلاقها زیاد شده.

20. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,398
    تشکر شده 2,062 بار در 1,082 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    الان به کیا دقیقاً تیکه انداختی؟

مشکل از پسرها نیست از ایمان ضعیف مردم به خداست.

خدا خودش گفته هر کی فقیره ازدواج کنه من روزیشو میدم ولی توی این جامعه کسی هست که به این حرف خدا ایمان داشته باشه؟

توی این جامعه پسر خوب کم نیست اما چون پول ندارن اصلاً دیده نمیشن.

معیار همه ازدواجها شده پول و برای همین آمار طلاقها زیاد شده.
    والا تجربه تو همش حرفای معنادار میزنی کی میتونه رو حرفه تو حرف بزنه
    امضای ایشان
    " هر انسانی دارنده ی آن سرزمینی است که با چشمِ رویا می بیند "

22. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 157 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    2

ببین اعتماد به نفس داشته باش....

اگه میبینی وضع تحصیلیت خوب نیست خب درستش کن

اگه میبینی وضعیت فیزیک بدنیت ایده الت نیست پس ورزش کن زوم کن رو ورزش

چیزی که میخوای رو بدست بیار .... زرنگ باش

هیچ پسری حاضر نیست با یه دختر ضعیف ازدواج کنه و هیچ دختری هم خاضر نیست با پسر ضعیفی زندگی کنه....

به این فکر نکن که بقیه ازدواج کردن من نکردم و اینا. اگه میگفتیم بقیه ازدواج کردن همگی خوشبختن اونوقت هر کاری که مردم میکردن ما هم باید میکردیم.... ولی اوضاع رو که نگاه بکنی کاملا برعکسه. یعنی طلاق خیلی بیشنر شده .... مردم قاطی ان. برای اینکه موفق باشی بیشتر وقتا باید برخلاف جریان اب حرکت کنی. البته تو این جامعه رو میگم.

اینکه برای یکی نمیدونم 40-50 تا خواستگار میاد دلیلی بر خوشبختی نیست

در این که عدالتی توی دنیا نیست اون که شکی نیست.

ولی باید سعیت رو بکنی اوضاع رو بهتر کنی.

تحصیلات رو ادامه بده ... یه رشته خوب.... تا اخر برو و کامل تمومش کن.

ورزش کن و به تناسب اندام توجه داشته باش و سعی کن بهترین تناسب اندام رو حداقل دور و بر خودت داشته باشی.

زرنگ باش... بیشتر به خودت برس... نمیدونم میخواستم یه چیزی رو بگم ولی ممکنه یا شما یا دوستای دیگه سر این موضوع بحث کنین: بیشتر ارایش کن ... بیشتر به خودت برس ... اگه که راضی بودی بیشتر امروزی شو.... البته شاید هم نخوای. این یه اپشن بود. چون الان مردم این کشور امروزی شدن و امروزی بودن رو ترجیح میدن اکثرا.

تو به موفقیت هات فکر کن و بهشون برس ... تو همین راه میبینی موردای زیادی دور و برت چرخ میزنن.

احساس میکنم یه تغییر مود اساسی نیاز داری ... یه تغییر جدی.

یه چیزی هم میخواستم بگم. نه به شما بلکه به دوستانی که بحث این رو کردن که کیس خوب میپره و این حرفا. این طرز فکر کاملا اشتباه مطلقه و اصلا همچین نگاه نباید داشته باشیم. توصیه میکنم کانال attractive men رو تو یوتیوب دنبال کنین تا بهتر این موضوع رو درک کنین.
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

24. 3 کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,505
    تشکر شده 1,510 بار در 1,080 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوست عزیزم

به نظرم بهتره اول روی خودتون کار کنین
    یعنی توانایی هاتون رو زیاد کنین و اونجوری که خودتون دوست دارین زندگی کنین
    حالا انتخاب رشته یا علاقه مندی ها یا انتخاب دانشگاه و شغل و ....

سعی کنید همیشه آراسته باشید
    با اعتماد به نفس بالا و مستقل
    همیشه شاد باش و از زندگیت لذت ببر
    ازدواج الزاما برای آدم خوشبختی نمیاره
    و دلیلی هم نیست کسی که مجرد باشه زندگی خوشبخت و شادی نداشته باشه
    اما خب توی قانون طبیعت و نظام خلقت ادم ها به خاطر تنها نبودن و رفع یه سری نیازها بهتره ازدواج کنن
    اما یه ازدواج عاقلانه و درست

بعد هم شما سنتون اونقدر بالا نیست که این موضوع براتون نگرانی ایجاد کنه
    سعی کنید تو جامعه بیشتر حضور داشته باشید
    تو جمع های خانوم ها ، ورزشی ،کلاس های هنری و ...

با توجه به نظر کارشناسان ازدواج و مشاوران سن ازدواج برای دخترها برای زمان حاضر
    بعد از 24-25 سالگی هست
    بعد هم عزیزم فکر نکن همه ی این هایی که زودتر از شما و سن پایین تر ازدواج کردن خوشبخت هستن

اگه یه نگاه به امار طلاق بندازی یا یه روز بری دادگستری شهرتون متوجه میشی همون دوستی ها و محبت ها سر از کجا درآوردن!
    دختر هم میشناسم از دبیرستان و دانشگاه کلی خواستگار داشت
    به قول یکی از دوستام تو دانشگاه پسری نبود که بهش پیشنهاد دوستی یا ازدواج بده رو رد کنه!
    بالاخره هم با یکی از هم کلاسی هاش ازدواج کرد
    و عروسیش هم خیلی مجلل بود و اون شب به کل مهمونا خوش گذشت
    اما بعد از دوماه قهر و دعوا و بعد حدود یک سال هم کارشون به جدایی کشید و الان به قول شما تنهاست!
    و البته هم این ها صد در صدی نیست
    دختر خوشبخت هم زیاد داریم

اما منظورم اینه آدم یک بار ازدواج میکنه پس دیر یا زودش زیاد مهم نیست ولی انتخاب درست مهمه
    من دختر میشناسم 16 سالگی ازدواج کرده و الان زندگیش خوبه
    دختر هم میشناسم با اینکه خواستگار هم زیاد داشت ولی همه رو رد کرد و 35 سالگی ازدواج کرد و الانم راضیه.
    خواستگار داشتن هم لزوما به معنی وصلت و ازدواج نیست
    بعضی وقت ها میبینی از بین چند تا خواستگار هر کدوم رو یه ایراد میگیری و میبینی هیچکدوم اونی که میخوای نیست!

پس زیاد خودت رو درگیر سن نکن
    بعد هم هر دختری معمولا خواستگارهایی داره
    حالا بعضا دیدیم که دخترایی تو سن پایین به خاطر اینکه هیکلشون درشت تر بوده یا بیشتر خوشگل بودن
    زودتر ازدواج کردن

فاکتورهای مختلفی با توجه به محیط زندگی و جامعه ای که فرد زندگی میکنه توی سن ازدواج موثر هستش
    مثل زیبایی دختر، اندامش، شخصیت و اخلاق، تحصیلات، خونواده و مواردی از این دست
    بعضی دخترها هستن از پنجم دبستان خواستگار داشتن
    بعضی ها هم از دبیرستان و بعضی ها هم بعد از دانشگاه و 20 سالگی به بعد

اما این ها نباید اونقدر بولد بشن که ایجاد نگرانی کنن.
    درسته تنهایی از یه سنی به بعد زیاد آسون نیست
    ولی اونقدر هم نباید ناراحت کننده باشه که شادی هات رو ازت بگیره و زندگیت رو تحت الشعاع قرار بده
    ضمنا نگران هم نباش
    پسر خوب درسته این روزا کم شده ولی تموم نشدن هنوز! و زیادن
    همونطور که دختر خوب هم زیاد پیدا میشه.

به امید خوشبختی
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-24-2018 در ساعت 12:54 PM

26. 3 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,505
    تشکر شده 1,510 بار در 1,080 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    سنی نداری دختر جون...
    توی سن تو فقط پسرایی که بابای پولدار داشتن پریدن... خوباش اتفاقا موندن...

چه رشته ای می خوندی مگه؟ من یه دبیرستان خیلی مذهبی درس می خوندم... تا چند سال پیش فکر می کردم عمرم اونجا تباه شده... ولی الان که بهش فکر میکنم می بینم هیچ فرقی نمیکرد، مدرسه ی دیگه هم میرفتم همون میشد...

باید وضعیت اقتصادیت رو بهتر کنی... تاثیرش اونقدر نیست ولی پسرا یه اصطلاحی دارن که میگه: آخرش یکی گیرمون میوفته که خرج ننه باباشم باید بدیم... این تمکن مالی باید توی وضعیت ظاهری خودش رو نشون بده...
    بعدشم پسر مگه میخواد چه گلی به سرت بزنه؟ خسته بیاد غر بزنه.... همه ش ازت انتظار داشته باشه و بگه تو منو درک نمی کنی... خوشم نمیاد اینجوری بپوشی... خوشم نمیاد با فلانی حرف بزنی... هزارتا خورده فرمایش دیگه

این غر زدن ها رو موافقم
    یعنی تنها ترین آدم دنیا باشی ولی یه شوهر غرغرو نداشته باشی!
    و همینطور زن غرغرو هم تحملش صبر ایوب میخواد!
    کلا غر زدن زیادی چیز خوبی نیستش!

یاد یکی از خانومای آشناهامون افتادم
    خانومه دوست یکی از برادرهام هستن و ما خونه شون رفته بودیم
    بعد فیلم عروسیشون رو گذاشت ببینیم که حوصلمون سر نره
    وقتی که داشت فامیلاشون رو معرفی میکرد
    برادر کوچیکم از یکی از دخترای جوون که پای ثابت رقص تو مجلس بود پرسید که کیه
    خانومه هم خندید گفت خواهرمه
    بعد شوهرش خندید به برادرم گفت چشمت رو گرفته؟
    داداشمم گفت قسمت رو چی دیدی شاید باجناق شدیم! البته بیشتر حرفا شوخی بود
    بعد خانومه گفت بابا ازدواج اون آش دهن سوزی نیست که آدم تو مجردی فکرشو میکنه!

حالا موقع شام به شوهرش گفت ظرف سالا رو بده پایین
    گفت من چرا بیارم خودت خم شو بیارش! یعنی دلم خواست برم موهای پسره رو بکشم!
    پسر خوبیه و خودمانی برخورد میکنه ولی خب بهتر بود خودش ظرف رو برای همسرش میاورد
    تا اینکه جلوی بقیه خم میشد
    بعد طفلک من و زن داداشم هر چی اصرار کردیم نمیذاشت ما ظرفا رو بشوریم
    خدایی خیلی مهمون نواز و خانومه
    منم گفتم اخه ما عذاب وجدان میگیریم کل آشپزخونه رو ریختیم بهم با این همه ظرف بعد هم بعدا زیاد میشن دست تنها اذیت میشی
    گفت نه بابا مخ مبین رو میزنم همه رو بشوره! گفتم اگه اینجوری باشه که خیلی عالیه
    کلا آرامشی که از کار کردن پسرا و مردها توی خونه میگیرم تو هیچ کار دیگه ای نمیگیرم!
    به خصوص اینکه خسته باشی بعد برات چایی بریزن یا تو پیک نیک هم باشه دیگه خیلی میچسبه

حالا تو مهمونی های خونواده ی ما گاهی فقط من و برادرم مجرد های جمع هستیم
    بعد که زن و شوهرا برای هم غذا میکشن و بهم تعارف میکنن
    من و برادرم هم نزدیک هم میشینیم و با کلی خنده و شوخی برای همدیگه غذا میکشیم و بهم تعارف میکنیم!

به نظرم درسته که یه ازدواج خوب و ایده آل میتونه برای دو طرف آرامش و خوشبختی و موفقیت بیاره
    ولی اینجوری هم درست نیست بگیم هر کی مجرده نباید شاد باشه
    به هرحال متاهل شدن هم همیشه ضامن خوشبختی نیست
    ولی ادم مجرد هم دست خودشه میتونه حسابی شاد باشه و اگه کسی که مد نظرشه پیدا شد باهاش ازدواج کنه
    حالا چند سال زودتر یا دیرتر.
    درست اینه یاد بگیریم از داشته هامون لذت ببریم و باهاشون شاد باشیم.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-24-2018 در ساعت 05:07 PM

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    153
    تشکر شده 270 بار در 195 پست
    میزان امتیاز
    2

پستم کوش؟ پاکش کردین؟
    اگر شما بی احترامی بلدید.... منم بلدم...

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد