نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بی حواسم و فکر نمیکنم

5103
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40210
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی حواسم و فکر نمیکنم

سلام دوستان وقت بخیر
    دیگه این کمسائل داره اذیتم میکنه که من تیتر وار بهتون میگن و توضیح میدم

گاهی یه قیمت یادم نمیمونه

گاهی یه جنسی و نگاه میکنم تا میرم از انبار بیارم .میرم انبار یادم میره چی بود

یکارایی میکنم بعد اخرش میگم چرا من اینکارو کردم.اول کار بدون فکر سریع شروع میکنم

تمرکز ندارم
    یجورایی حافظه کوتاه مدتم خیلی ضعیفه

دیگه این مسائل ازار دهنده شده و ازتون کمک میخوام

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بی حواسم و فکر نمیکنم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    ممکن است تمرکز پایین و یا اضطراب ، نوع خلق و...باعث شود که شما در یادآوری مسائل دچار مشکل شوید و نتوانید مسائل را انگونه که نیاز است انجام بدهید بهتر است برای بررسی دقیق به صورت حضوری مراجعه داشته باشید تا بتوانیم مصاحبه بالینی انجام شود و دلیل مشکلتان شناسایی شود . دقت کنید بهتر است وقتی برای کاری مراجعه می کنید ان را یاداشت کنید یا نشانه ای برای آن در نظر بگیرید تا میزان فراموشی شما کاهش یابد چون حافطه بعد از دریافت برای اینکه موضوعی را فراموش نکند نیاز به تکرار دارد. در صوتری که اگر الان به شما موضوعی گفته می شود و شما چند ثانیه بعد از ان نتوانید ان را تکرار کنید این موضوع دیگری است که نیاز به بررسی دقیق تر بالینی دارد . کارهایی که بدون فکر و تمرکز و به صورت ناگهانی صورت می گیرد می تواند بخاطر جز رفتارهای تکانشی باشد که باعث می شود فرد دقت لازم را برای بررسی ان انجام ندهد و تایم کمی بعد از آن از کارکرد خود پشیمان شود بهتر است قبل از هر تصمیم گیری مهم کمی را به خود فرصت بدهید و از انتخابهای ناگهانی بپرهیزید چون احتمال شکست را افزایش می دهد از مشورت استفاده کنید تا میزان خطا پایین آید البته اگر اینر فتار شما به اندازه ای تکرار می شود که باعث شده است در کارکرد اجتماعی و شغلی و... آسیب وارد شود بهتر است مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد تا دلیل این رفتار شناسایی شود.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد