نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خواهرم درکم نمیکنه

821
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهرم درکم نمیکنه

سلام ممنون از اینکه متن من رو میخونید و راهنمایی میکنید
    دختری ۲۰ساله هستم رشته تجربی دو ساله که به طور حرفه ای ورزش دومیدانی رو ادامه میدم راستش طی این دوسال مربی من شوهرخواهرم بود مثل برادرم دوستش دارم اون هم من رو مثل خواهرش دوست داشت طوری که هرچیزی که لازم داشتم ولی نمیتونستم بخرم یا هرچیزی که دوست داشتم رو حتی الامکان برام فراهم میکرد بعدا من هرموقع داشتم پولشو میدام و حتی برای ورزشی که انجام میدادم شهریه ای ازم نمیگرفت راستش پریروز دلو زدم به دریا وپیام دادم گفتم من دیگه نمیخوام بیام دومیدانی اونم گفت من این همه زحمت نکشیدم که تو حالا بخوای بگی نمیام و اینا کار تو خودخواهی محضه این اخرین باره که باهات حرف میزنم طوری که قرار بود بریم سفر و اون و خواهرم کنسلش کردن وخونمون هم نمیان و بلاکم کرده و خواهرم هم دیگه محلم نمیزاره و پیام داد اینقدر بی وجدانی که وسط راه برای کسی که این همه زحمت کشیده به یه جایی برسی و یه مقامی بیاری ول کنی??
    این ادم همه کاری برای من کرده حتی از پدرم هم بیشتر بهم کمک کرده همه جا راهنماییم کرده هرجا افتادم دستمو گرفته و راه درست رو نشونم دادم.ولی کاش یکی هم یکم به من حق میداد که دیگه نمیکشم ورزش حرفی ای ادامه بدم با خرج هایی که داره و بی میلی جدید شدید من به این کار و بعد از اینکه گفتم دیگه نمیام تصمیم گرفتم بچسبم به درسم تا یه رشته ی خوب قبول بشم و نشون بدم من بی دلیل و برای هیچ و پوچ از عزیزترین کسانم نگذشتم
    حالا شما هم فکر می کنید کار من خودخواهی محض بوده??من نامردی کردم وسط راه ولش کردم کسیو که همه کاری کرد برام تا یه مقام بیارم و مربیمو سربلند کنم??من لطف و محبتاش رو زیرپا گذاشتم??نباید این کارو میکردم??توروخدا یه چیزی بگید این جریان هرچند که بنظر ساده بیاد ولی من عزیزترین هامو از دست دادم و عذاب وجدانی دارم که نگفتنیه احساس گناهکار ترین ادم زمین رو دارم!
    خیلی ممنونم از وقت و ارزشی که برام قائل شدید🌷

Sent from my SM-C5000 using Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواهش میکنم شما قضاوت کنید!!!

سلام. من فکر میکنم نه کار بدی اصلا نکردید خیلی هم خوبه میخواید مستقل تصمیم بگیرید مخصوصا که برای ایندتون !!!
    میخواید برنامه بریزید و باید هم این کار رو انجام میدادید تا توی یک دانشگاه خوب پذیرفته بشیدو یه مورد رو بگم نظر من اونم اینکه درسته تو هر دانشگاهی قبول شه ادم میتوه مسیر موفقی بره ولی دانشگاهای خوب پذیرش گرفتن خیلی خیلی ادامه مسیر رو سهل میکنه برا تحصیل و موفقیتا و.... پس با ارزشه

اما بهتره این نظر رو بنحوی بیان کنید که اونا هم متقاعد شن و ببینن شما هم با دلیل اینکارو کردید
    مطمئن باشید اگر به پدر مادرتون و خونوادتون بگید میخواید یه فرصت موقت مثلا چند ماهه یا چند ساله رو اختصاص بدید برای تحصیل چون واقعا هم مهمه و بعد از کنکور باز دوباره تمرینارو اگر شرایط جور باشه شروع میکنید این خیلی منطقی.
    تجربه این مورد رو داشتم البته که گفتم.
    خودمم مسابقاتی بود.
    ولی خیلی از رقبای اصلی من تو مسابقات مختلف دقیقا از سوم دبیرستان به بعد مسابقاتو رها کردن چسبیدن به کنکور نتایج خوبی هم گرفتن واقعا . اینکه ادم بیاد گاهی بر اساس شرایط حالیش اولویت بندی کنه خیلی خوبه.
    ....
    کار شما درسته منتهی باید با دلیل واضح تر براشون بگید که هدفتون ترک کلا این رشته و فراموش کردن نیست بلکه موقتا برا خاطر شرایط ویژه ای که دارید و اولویتتون کنکوره فعلا تمرکزتون رو این مورده و ....
    امیدوارم نظرم مفید بوده باشه.
    ویرایش توسط Hamid70 : 01-29-2019 در ساعت 11:49 PM

3. کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    هریک از شما از از دیدگاه خودتان به موضوع نگاه می کنید و ممکن است نتوانید درست یکدیگر را درک کنید بهتر بود به صورت حضوری و در آرامش موضوع را برای ایشان توضیح می داید و اینکه علاقه دراید یک رشته درسی را نیز بخوانید ممکن بود با برنامه ریزی درست با کمک یکدیگر اگر خودتان نیز مقداری به این ورزش و قهرمانی علاقه دارید بتوانید هم در درس موفق بشوید و هم در یک رشته ورزشی موفق شوید. بسیاری از افراد در کنار درس برای گرفتن روحیه و انرژی بیشتر یک رشته ورزش و یا یک هنر دیگر را دنبال می کنند که می تواند اتفاقا به موفقیت آنها نیز کمک کند . بهتر است با ایشان در آرامش صحبت کنید تا از دیدگاهتان اطلاع پیدا کنند قضاوتی در این میان نمی شود کرد چون دیدگاههای مختلفی در این میان وجود دارد و قرار نیست کسی مقصر باشد چون هرکسی از سمت دیدگاه خودش به این موضوع حق دارد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    هریک از شما از از دیدگاه خودتان به موضوع نگاه می کنید و ممکن است نتوانید درست یکدیگر را درک کنید بهتر بود به صورت حضوری و در آرامش موضوع را برای ایشان توضیح می داید و اینکه علاقه دراید یک رشته درسی را نیز بخوانید ممکن بود با برنامه ریزی درست با کمک یکدیگر اگر خودتان نیز مقداری به این ورزش و قهرمانی علاقه دارید بتوانید هم در درس موفق بشوید و هم در یک رشته ورزشی موفق شوید. بسیاری از افراد در کنار درس برای گرفتن روحیه و انرژی بیشتر یک رشته ورزش و یا یک هنر دیگر را دنبال می کنند که می تواند اتفاقا به موفقیت آنها نیز کمک کند . بهتر است با ایشان در آرامش صحبت کنید تا از دیدگاهتان اطلاع پیدا کنند قضاوتی در این میان نمی شود کرد چون دیدگاههای مختلفی در این میان وجود دارد و قرار نیست کسی مقصر باشد چون هرکسی از سمت دیدگاه خودش به این موضوع حق دارد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید
    درسته هر کس یه دیدگاه متفاوت داره و در اولویت هرکس به خودش فکر میکنه .من دیگه انگیزه ای برای ادامه ورزشم نداشتم با وجود لطف هایی که بهم شد و گفتم این کارو بزارم کنار حتی شده یه مدت بی هدف بمونم تا برم به سمت یک هدف درست و خوب تا یه کاری که چندان بهایی بهت داده نمیشه البته اونا میخوان برن خارج ولی تضمینی نبود که به گفته خودشون منو هم ببرن چون موقعی که برن اینقدر سرشون شلوغ میشه که من به کل فراموش میشم و خودم میمونم تنها با کارهایی که باید انجام بدم و درواقع خسته شده بودم از این همه زحمت کشیدن واسه کارم .درسته گفته بودن برات برنامه ریزی میکنیم که هم به درست برسی هم به ورزشت ولی من به نظر خودم ورزشی,که داشتم انجام میدادم فقط وقتمو تلف میکرد هرچند حمایتم میکردن و چیزی برام کم نمیزاشتن.شاید هم حق با اونا هست و من ظالم ترین و ناحق ترین و نامردی ترین کار ممکن رو درقبال مهربونی ها و زحمت هاشون انجام دادم.ممنون از وقتی که گزاشتید و پاسخ با ارزشی که دادید⚘⚘⚘

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid70 نمایش پست ها
    سلام. من فکر میکنم نه کار بدی اصلا نکردید خیلی هم خوبه میخواید مستقل تصمیم بگیرید مخصوصا که برای ایندتون !!!
    میخواید برنامه بریزید و باید هم این کار رو انجام میدادید تا توی یک دانشگاه خوب پذیرفته بشیدو یه مورد رو بگم نظر من اونم اینکه درسته تو هر دانشگاهی قبول شه ادم میتوه مسیر موفقی بره ولی دانشگاهای خوب پذیرش گرفتن خیلی خیلی ادامه مسیر رو سهل میکنه برا تحصیل و موفقیتا و.... پس با ارزشه

اما بهتره این نظر رو بنحوی بیان کنید که اونا هم متقاعد شن و ببینن شما هم با دلیل اینکارو کردید
    مطمئن باشید اگر به پدر مادرتون و خونوادتون بگید میخواید یه فرصت موقت مثلا چند ماهه یا چند ساله رو اختصاص بدید برای تحصیل چون واقعا هم مهمه و بعد از کنکور باز دوباره تمرینارو اگر شرایط جور باشه شروع میکنید این خیلی منطقی.
    تجربه این مورد رو داشتم البته که گفتم.
    خودمم مسابقاتی بود.
    ولی خیلی از رقبای اصلی من تو مسابقات مختلف دقیقا از سوم دبیرستان به بعد مسابقاتو رها کردن چسبیدن به کنکور نتایج خوبی هم گرفتن واقعا . اینکه ادم بیاد گاهی بر اساس شرایط حالیش اولویت بندی کنه خیلی خوبه.
    ....
    کار شما درسته منتهی باید با دلیل واضح تر براشون بگید که هدفتون ترک کلا این رشته و فراموش کردن نیست بلکه موقتا برا خاطر شرایط ویژه ای که دارید و اولویتتون کنکوره فعلا تمرکزتون رو این مورده و ....
    امیدوارم نظرم مفید بوده باشه.
    دیگه اصلا با من حرف هم نمیزنن که فرضا من یه مدت دیگه بخوامم برگردم ذره ای بها بابت حرفم بهم داده نمیشه!نمیدونم شاید هم حق با اونا بوده و اشتباه بدی کردم ولی به نظرم باید بهشون نشون بدم که درسته بهم خوبی کردین دستتون هم بی نهایت دردنکنه ولی این مسیری که انتخاب کردم بهتره و وقتی که ببینن دارم موفق میشم میگن کار من اشتباه نبوده بلکه درست ترین انتخاب تو این شرایط بوده .بی نهایت ممنون از پاسخ با ارزشتون و وقت گرانبهایی که برای من گذاشتید⚘⚘⚘

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد