نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دورویی چیز خوبیست؟

770
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21806
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دورویی چیز خوبیست؟

سلام
    اینکه ادما دائما در حال رنگ عوض کردنن خیلی آزارم میده یه شکل نیستن دو رویی بین مردم موج میزنه یعنی جامعه یه طوری شده که اصلا نمیتونی راست بگی همه برا پیچوندن هم دروغ میگن واقعا نمیدونم برای چی,همه در طول روز به دنبال این هستن که چه جوری همو دور بزنن...
    نمیدونم منشا این دورویی ها کجاست؟ در ضمن پولی که از دورویی و دروغ بخاد بدست بیاد آیا ماندگاری و خوشبختی به همراه دارد؟
    هر کی که این متنو میخونه خواهشا نظر بده

2. کاربران زیر از ghazanfari بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دورویی چیز خوبیست؟

سلام.موضوعی ک عنوان کردید خیلی گستردست.

ولی من ی گوششو میگم که بین دوستام متداول هستش.

جواب تلفن ندادن و دروغ گفتن راجب موقعیت مکانی که طرف هست و یا اینکه قرار هست یکی برای اون یکی کاری رو انجام بده تو ظاهر میگه باشه حتما ولی تو باطن اصلا همچین قصدی نداره ک انجام بده.

اینا هر کدوم علت و منشا داره.مثلا راجب اینکه جواب تلفن نمیدن ازرقصد.در اکثر مواقع خود طرف باعث میشه بپیچوننش بخاطر رفتار بد خودش.مثلا من ی دوستی داشتم معتاد بود و وقتی شنیدم ترک کرده لیشتر بهش بها دادم تا بفهمه وقتی سالم هست همه بیشتر تحویلش میگیرن.اما بعد ی مدت دیدم پاش لغزیدو دوباره شروع کرد.ز میزد که کجایی بیا بریم فلان جا من من میپیچوندمش.ی بار ز زد گفت موندم تو شهرستان برام پول بفرست (رفتم براش بفرستم ولی نفرستادم چون میدونستم میخواد مواد بخره...

یا یکی از دوستام خیلی اهل دور دورو گشتن هست و هر روز ز میزنه میگه بیا بریم بیرون من باهاش رودروایسی ندارم و رک میگم نمیام.اما اون یکی دوستام واسه اینکه ناراحت نشه بهانه میارن و میپیچوننش.

یا یکی از دوستام از من ی بار ۲م پول قرض گرفت با هزار بدختی اونم بعد از چند ماه چند قسطه پس داد.گند زد ب پولم رفت.دوباره ک ازم پول قرض خواست با اینکه میتونستم براش جور کنمو بدم اما واسه اینکه مستقیما نه نگمو ناراحتش نکنم پیچوندمش!

ی دوستی دارم تلفن ک میزنه خیلییییی پر حرفی میکنه از دست تو دماغ کردنش میگه تا چیزای بی ربط و با ربط آدم کلافه میشه.واسه همین وقتیوسط حرف زدنش شارژش تموم میشه من دیگه بهش ز نمیزنم.یا ی بهانه میارم تا تلفن رو قطع کنم...

اینارو گفتم ک بگم خیلی از این دو رویی یا پیچوندنا علتش رفتار غلط و توقعات زیاد و نداشتن جنبه نه شنیدن خودمون هست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)