نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلاتم با والدینم

824
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلاتم با والدینم

با سلام
    دیگه خسته شدم از این فرهنگ جامعه از این زندگی .
    سه سال پیش میامدم تو این انجمن میگفتم تنهام مشکل دارم با خانواده کسی درکم نمیکرد و میگفتن مادر پدر حتی سرتم برید تو سکوت کن .

من یک سوالی دارم مگه من با خواسته خودم به این دنیا امدم که باید فحش ناسزا گویی و زورگویی و.. از طرف مادرم تحمل کنم ایا من گناهی کردم. ؟

همه فکر. میکنن پدر مادرا شبیه همن نه این طور نیست پدر و مادر خوب یا بد داریم
    دارم زجر میکشم تو این جامعه چه ژور پدر مادر بعد ۱۸ سالگی میتونن از خونه بیرون کنن و فرزند باید در هر سنی مطیع پدر مادر باشن اما فرزند هیچ حقی نداره تا ی اتفاقی میوفته زنگ میزنن پلیس ... پلیسم که میاد حق به اونا میده

خیلی داستان اش درازه فقط خواهش دارم خواهش دارم دو بار تکراز کردم خپاهش کردنو یک مفر که با پدر نادر مشکل داره و درک میکنه منو لژفا پیام بده به من درد دل کنیم خیلی تنهام خیلی ...
    یکی میخوام باسه درکم کنه
    نه پول دارم که از دست اینا راحت شم نه قانون پشت منه و نه .....
    فقط همین انجمن از من نگیرید

منتظر پیام هستم تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : سال ها بدبختی و تنهایی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد و پدر و مادر به حکم این لقب نباید از هر رفتاری برای تربیت فرزندشان استفاده کنند که گاهی این از نا آگاهی آنها از سبک درست تربیتی می آید و می تواند آسیب زا باشد اما برای اینکه بتوانیم بیشتر به شما کمک کنیم نیاز است که به صورت دقیق تر در مورد مشکلات خودتان با خانوادیتان و دلیل اینگونه درگیری ها صحبت شود و اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354304
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد