مشاور
تبلیغات مشاور
سردرگمی در رابطه دوستی    سردرگمی در رابطه دوستی
سردرگمی در رابطه دوستی    سردرگمی در رابطه دوستی

سردرگمی در رابطه دوستی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 44

موضوع: سردرگمی در رابطه دوستی

1. Top | #1

دلنوشته کاربر
    عاشق نباشی حس باران را نمیفهمی.... فرق یک قفس با یک خیابان را نمیفهمی.... عاشق نباشی میروی در جاده ها، اما.... معنای فصل برگ ریزان را نمیفهمی!!!
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mashghool

سردرگمی در رابطه دوستی

با عرض سلام

دوستان عزیز

اگر شما پسری را بسیار دوست داشته باشید و عشق و علاقه آن پسر هم به شما زیاد باشد، روزی می رسد که به دوست داشتن آن پسر( یعنی دوست پسرتان) شک کنید و خیلی مشتاق می شوید بی آن که پسر متوجه شک و تردید شما شود، بخواهید او را از نظر میزان دوست داشتن و حسش بسنجید، در این حال یک راه بطور ناگهانی پیش روی شما قرار می گیرد و آن راه این است که به او بگویی: "من دیگر نمی خواهم با تو س ک س داشته باشیم" آیا از نظر شما این راه منطقی است؟ اگر منطقی است امتحان کردن این راه برای چند روز می ارزد؟ اگر توضیحی دارین ممنون میشوم...
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. 3 کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

دلنوشته کاربر
    نه مرا طاقت غربت نه تو را خاطر قربت دل نهادم به صبوری که جز این چاره ندانم من همان روز بگفتم که طریق تو گرفتم که به جانان نرسم تا نرسد کار به جانم(مخاطب خاص)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.65
    تشکـر
    1,129
    تشکر شده 1,746 بار در 635 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

پاسخ : سردرگمی در رابطه دوستی

شادی عزیز من با اصل این موضوع چون مشکل دارم فقط دهنمو میبندم و نگاه میکنم پیام دوستانو
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

4. 3 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

دلنوشته کاربر
    عاشق نباشی حس باران را نمیفهمی.... فرق یک قفس با یک خیابان را نمیفهمی.... عاشق نباشی میروی در جاده ها، اما.... معنای فصل برگ ریزان را نمیفهمی!!!
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    214
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mashghool

چه مشکلی؟ ولی اگه دوست ندارین جواب بدین مسیله ای نیس!

6. Top | #4

دلنوشته کاربر
    هرکه خود داند و خدای دلش، که چه دردیست در کجای دلش...
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    0.75
    تشکـر
    5,006
    تشکر شده 3,608 بار در 1,092 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

منظور آقای خلیلی که منم باهاشون موافقم اینه که کلا دوستی شما با این آقا از بیخ و بن اشتباهه
    چه برسه به اینکه رابطه جنسی هم با ایشون داشته باشی

آیا این درسته که پسران با دختری که رابطه جنسی را تجربه کرده اند ازدواج نمی کنند ؟ چرا ؟

هم از نظر علمی این مسئله ثابت شده و هم نظرسنجی ها و البته از همه مهمتر آمار این را اثبات کرده که بیش از 87 درصد پسران حاضر نیستند با دختری که رابطه جنسی را با وی تجربه کردند ازدواج کنند .

آقایان علاوه براینکه از نظر فیزولوژیکی با خانم ها تفاوت دارند از نظر سایکولوژیکی نیز تفاوت های زیادی دارند مسئله اینجاست که اکسیتوسین نام هورمونیست که در خانم ها بعد از رابطه جنسی باعث ایجاد وابستگی و برانگیخته شدن احساسات می شود به همین منظور بعد از ارگاسم تمایل دارند مورد توجه بیشتری از جانب طرف مقابلشان قرار بگیرند اما این روند در آقایان اینگونه نیست و بلافاصله بعد از انزال و ایجاد فرامین لذت که توسط بادامه مغزشان صادر می شود و ترشح شیمائی برخی هورمونها که باعث لذت جنسی می شود بلافاصله عملکرد بخش منطقی مغز فعال می شود . یعنی اقایان بعد از رابطه جنسی خالی از احساسات قبلی می شوند که البته این حالت موقتی است وقتی دختری بدن خود را در اختیار پسری بگذارد بعد از مدتی پسر به این فکر میکند که این دختر مناسب ازدواج نیست وبخش مهم تر اینکه معمولا به علت نداشتن تعهد در دوران دوستی تنوع پذیریشون دو چندان می شود ، پس ادامه رابطه بعد از تجربه رابطه جنسی صرفا در جهت تامین همین غریزه است و پسر دنبال بهانه و فرصتی میباشد که فقط با آن دختر رابطه داشته باشد البته این هم غیر طبیعی نیست چون اساسا مرد اینگونه خلق شده و اگر رابطه به منظور ازدواج شکل گرفته باشد تقریبا بهانه برای عقب افتادن رسمی شدن موضوع از جانب پسر شروع می شود .

تاپیک کامل مطلب بالا را میتونی اینجا مطالعه کنی: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

7. 5 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    214
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mashghool

دوست عزیز تایپیکی که شما خوانده اید، راجع به من نیست. لطفا قضاوت نکنید. به هر حال ممنون از پاسختون.

9. Top | #6

دلنوشته کاربر
    هرکه خود داند و خدای دلش، که چه دردیست در کجای دلش...
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    0.75
    تشکـر
    5,006
    تشکر شده 3,608 بار در 1,092 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi.hedayat نمایش پست ها
    دوست عزیز تایپیکی که شما خوانده اید، راجع به من نیست. لطفا قضاوت نکنید. به هر حال ممنون از پاسختون.
    نظر به قضاوت نیست شادی عزیز... اینکه واضح بیان کردم به قصد جسارت نبود پس ناراحت نشید
    چون ذکر نکردید سوال از طرف شخص دیگه ایه خطاب به خودتون پاسخ داده شد ،
    خب وقتی ننوشتین متن نقل قول یا مثاله ما از کجا باید متوجه بشیم؟

10. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #7

دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,723 بار در 1,857 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

عزیزم این قضیه از پایه مشکل داره

" مردی که زنی را عاشقانه دوست داشته باشد تا قبل از ازدواج شرم داره برای ارتباط برقرار کردن با اون .. چون برای بدن اون زن احترام قایل است"

عزیزم این رابطه مشخصه که پایش رفع نیاز هست نه چیز دیگری امیدوارم اون دختر خودت نباشی

آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

12. 5 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    50
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    سیستم عامل و مرورگر

داشتن رابطه قبل از ازدواج به هیچ وجه درست نیست
    به خصوص برای دختر خانوما چون وابسته میشند
    واحساسشون باعث میشه نتونند تصمیم درست بگیرند
    و همون طور که میدونید دختر ها بعد از مدتی از اشنایی دنبال جدی شدن این دوستی هستند

دخترا وقتی میان و تمام اون چیزی که دارند رو نثار دوست پسرشون میکنند
    این باعث میشه دیگه دوست پسرشون به جدی شدن این رابطه انگیزه ای نداشته باشند
    چون تمام اون چیزی که میخواستند رو حالا گرفتند
    و دیگه این دوستی براشون به عنوان راهی برای رفع نیازه
    و بعد از یه مدتی و خسته شدن از کیس مورد نظر
    یا تقاضای دختر خانوم برای جدی شدن این دوستی
    شروع به بدخلقی و روش هایی برای کات کردن
    و بعدش دنبال کیس دیگه ای میگردند

نمی دونم دخترای عزیز ما میخوان با این دوستیا به کجا برسند
    طرز فکر پسرا با شما خیلی فرق میکنه
    پسری که قصد ازدواج با کسی رو داره هیچ وقت به خودش این اجازه رو نمیده که
    رابطه شون تا این حد جلو بره

دوست داشتن به زبون بازیه پسرا نیست به محبت کردنشون نیست
    چون که اغلبشون شگرد هایی برای خام کردن دخترای معصوم ماست
    اینا دوست داشتن نیست اینا هوسه

کاش که دخترای ما ارزش خودشون رو بدونند
    قدر نجابتشون رو بدونند
    با دوتا دوست دارم گول نخورند
    بدونند که اینده ای با این کارا نخواهند داشت
    جز شکست و پشیمونی

و در اخر هم دوستی ها فقط برای اشنایی برای ازدواج خوبه
    اونم زیر نظر خانواده
    چون تنها کسی که اسیب میبینه شمایید
    ویرایش توسط losi : 07-23-2015 در ساعت 09:43 PM

14. 5 کاربران زیر از losi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #9

دلنوشته کاربر
    نه مرا طاقت غربت نه تو را خاطر قربت دل نهادم به صبوری که جز این چاره ندانم من همان روز بگفتم که طریق تو گرفتم که به جانان نرسم تا نرسد کار به جانم(مخاطب خاص)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.65
    تشکـر
    1,129
    تشکر شده 1,746 بار در 635 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi.hedayat نمایش پست ها
    با عرض سلام

دوستان عزیز

اگر شما پسری را بسیار دوست داشته باشید و عشق و علاقه آن پسر هم به شما زیاد باشد، روزی می رسد که به دوست داشتن آن پسر( یعنی دوست پسرتان) شک کنید و خیلی مشتاق می شوید بی آن که پسر متوجه شک و تردید شما شود، بخواهید او را از نظر میزان دوست داشتن و حسش بسنجید، در این حال یک راه بطور ناگهانی پیش روی شما قرار می گیرد و آن راه این است که به او بگویی: "من دیگر نمی خواهم با تو س ک س داشته باشیم" آیا از نظر شما این راه منطقی است؟ اگر منطقی است امتحان کردن این راه برای چند روز می ارزد؟ اگر توضیحی دارین ممنون میشوم...
    راستش من که خدمتتون گفتم با اصل قضیه مخالم ولی توصیه میکنم به اون خانم بگید بجای هدیه رابطه جنسیشو با آقا قطع کنه تا ببینه این عشق چقدر دوم میاره.درواقع عیار دوست داشتنو میسنجه.بنظرم نمیشه کتمان کرد این عشق وابستگی مستقیم به رابطه جنسی داره و حتی با کم شدن این رابطه جنسی تحت الشعاع قرار میگیره چه برسه قطع شدنش.
    این موضوع ( دوست داشتن ) حتی در فرهنگ غرب که بعضا بعنوان یه فرهنگ متمدن قلمداد میشه نیز صادقه.یعنی اگر دختر و پسر به قصد ازدواج باهم باشن نوع رابطه با رابطه ای که بعنوان دوست دختر و دوست پسره کاملا متفاوته

16. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #10

دلنوشته کاربر
    من آن توام ، مرا به من باز مده ..
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    74
    تشکر شده 46 بار در 36 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Motarez

سلام
    از لحاظ منطقی هنوز که عشق سنج اختراع نشده

سنجیدن عشق هم کار دوسه روز نیست بلکه ماه ها وسال ها می گذرد
    بخاطر همین قبل از ازدواج باید مدتی عقد شد

و در کل ارتباط زیاد برقرار کردن قبل ازدواج ممکن ضرر برسونه

18. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 544 بار در 260 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

فکر بدی نیست. مسلما اگه دوستتون داشته باشه سعی می کنه دلیل این کارتون
    رو پیدا کنه
    ولی میتونید خیلی مسقیم هم بهش بگید. بگید که احساس می کنید اون علاقه
    همیشگی رو بهتون نداره. مسلما اگه عاشقتون باشه برای اثباتش هر کاری می کنه
    و از این به بعد بیشتر هواتون رو داره

19. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.70
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,279 بار در 639 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام. دوست عزیز من نمیخام سرزنش کنم یا بگم اینکار درست یا نادرست . فقط یک جمله میگم اونم اینکه کاملا ازش جدا بشه ببینه برای بدست اوردنش چکار میکنه اگر کاری کرد پس دوستش داره برای زندگیش و اگر نه فقط برای رفع مسائل جنسی خودش بود و بس . ادامه دادن این ارتباط بیشتر از هر چیری به خود اون خانم ضربه میزنه . موفق باشید

20. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    8.08
    تشکـر
    10,730
    تشکر شده 13,477 بار در 6,868 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

سلام

تو تایپک.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

پست 10 گفتم

ولی ادامه هم بگم

نمیدونم چرا هر دختر و پسری باهم. دوست میشن و هدفشان ازدواج ..چرا رابطه جنسی باید داشته باشن؟؟؟

چطور دختر به این راحتی اجازه میده بکارتشو از بین ببره؟؟؟

اصلا من میگم 100 درصد همو میخوان و صدرصد به هم میرسن و س ک س هم میکنن پرده بکارت دختر از بین رفته

1 درصد احتمال بدید فردا یه اتفاقی افتاد و این رابطه تموم بشه
    اینجا ایران دختری که پرده بکارت نداشته باشه خوب نمیدونن و بخاطر همین پرده بکارت که نداره فردا دیگه نمیتونه با کس دیگه ای ازدواج کنه اگه هم ازدواج کرد پسره زجر کشش میده

( تعداد پسرای کمی داریم که گذشته دختر نداشتن پرده دختر براشون مهم نیست و فقط میخوان از وقتی دختر میاد تو زندگیشون دیگه مثل گذشته نباشه )

پسر هرچقدر دختر و دوست داشته باشه قبل ازدواج و عقد بکارت و از بین نمیبره باهاش رابطه جنسی برقرار نمیکنه. چون یه پسر انقد دختر و دوست داره با خودش میگه من پرده بکارتشو دست نمیزنم شاید فردا بهم نرسیدیم ولی عشقم حق داره با یکی دیگه ازدواج کنه و خوشبخت شه ولی اگه من. باهاش رابطه برقرار کنم ممکن دیگه کسی باهاش ازدواج نکنه

و شادی جان دختر این حق و داره که بگه دیگه س ک س
    نکنیم ...از اولش نباید برقرار میکرد که الان بخواد اینجوری شک دوست داشتن پسر تو دلش بیافته

همیشه اون یک درصد احتمال رو تو زندگیتان بدید حتی اگه. رابطه عشق دو طرفه باشه
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

22. Top | #14

دلنوشته کاربر
    همه زندگی من خدا
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 42 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal

سلام
    یعنی چی این حرف
    اصلا مگه شما باید با اون پسر س ک س داشته باشی تا بهت علاقه داشته باشه که اگه بگی نه اونم بره یا نره
    وای عزیزم این اشتباه رو نکن خواهش میکنم هیچ وقته هیچ وقت جسمتو به هیچ پسری از رو عشق نده هیچ وقت
    چون در آخراون میره وتو میمونی ویه منه بی ارزش
    اگه باهاش تا حالا س ک س داشتی خواهش میکنم ازت این رابطتتو قطع کن وبرگرد به زندگیت
    این موضوع خیلی بهت آسیب میزنه
    ببین شادی جون اصلا رابطه دوستی باپسر حتی اگه از لحاظ جنسی هم مسله ای وجود نداشته باشه بازم در نهایت ضربه خودش رو میزنه
    عزیزم خواهش میکنم اشتباه من رو تکرار نکن سخت پشیمون میشی
    رابطه ات رو با این آقا کات کن پسری که توروبخاد به هیچ وجه حاضر نمیشه که جسمت رو بهش بدی اگه انقد دوست داره وتوسن ازدواج رو داری واون هم شرایطش رو بیاد خواستگاریت
    در غیر این صورت با روح وروان خودت بازی نکن
    ارزشت خیلی بالاتر از این حرفاس

23. Top | #15

دلنوشته کاربر
    همه زندگی من خدا
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 42 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal

شادی جون ببخشید من فکر کردم خودت رو میگی
    در کل آجی گلم این رابطه با این آقا ی نوع رابطه شرطی هست دوست داشتن در ازای تقدیم جسم به اون آقا
    و به نظر من علاقه هست اما صرفا به خاطر ارضای نیازهای جنسی عادت کردن بهم دیگه
    این رابطه باید کات بشه
    اگه اون پسر علاقه اش واقعی بود ک البته من قضاوتی نمیکنم هیچ وقت از عشقش جسمش رو نمیخاس هیچ وقت

24. کاربران زیر از sanaz23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #16

دلنوشته کاربر
    چه بگویم؟
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    266
    تشکر شده 143 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

والا اونچه که من از پسرای نزدیکم میبینم، برقراری رابطه دوستی از طرف پسر دو حالت داره، یکی آقا کارش تور کردن دختر هست و شما مورد جدید هستید و ایشون دلش کشیده و یا پسره هم به دلیل حالا مسائلی عاطفی و این چیزا دنبال یه همدم و همزبون میگرده و کارش رسیده به اینجا.
    در حالت اول که کار تموم شده و ماموریت با موفقیت انجام شده و این به نظر من دختر هست که داره این رابطه رو کش میده ، یه رابطه دوستی وقتی به س ک س برسه، فقط س ک س هست که میتونه ادامش بده (نقطه)
    در حالت دوم هم اگه این دوستی به این مرحله برسه هر دو طرف توی منجلاب گیر افتادن و نه راه پس دارن و نه پیش و ضربه میخورن، چون این دوستی که از اول واسه ازدواج نبوده، مسلما پسر وقتی اومده این رابطه رو شروع کرده و پیشنهاد داده یک درصد به فکر مسائل اصلی ازدواج و اینا نبوده و بعید میدونم به ازدواج کشیده بشه. اصولا اینجور پسرایی هم هنوز شرایط ازدواج ندارن و اگه بخوای قضیه رو بکشی به ازدواج هی بهونه میارن و اینا که خودش داستانی هست ....

26. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    175
    تشکر شده 79 بار در 61 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اینا چیه؟س ک س واسه دو تا دوست چه معنایی داره؟زنا حد شرعی داره و حدش مرگ هست.واسه کسی که خدارو قبول داشته باشه س ک س فقط با همسر مجازه.

27. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

منم دقیقا موافقم

28. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

البته منظورم این بود با نظر سمیراه جون و همه کسایی که مخالف دوستی هستن موافقم.به نظر منم مردی که دختری رو بخاد به چشم ناموس خودش نگاش میکنه..چه برسه به اینکه بخاد اصلا قبل از ازدواج ارتباطی باهاش داشته باشه..و در کل دخترا باید حواسشونو زیاد جمع کنن که هرکسی ازشون سو استفاده نکنه

29. Top | #20

دلنوشته کاربر
    چه بگویم؟
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    266
    تشکر شده 143 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

نقل قول نوشته اصلی توسط نازک نمایش پست ها
    در کل دخترا باید حواسشونو زیاد جمع کنن که هرکسی ازشون سو استفاده نکنه
    من اینو قبلا به یه نفری گفته بودم که داره ازت سوء استفاده میشه و چهار سال شما بازیچه بودی و ... گوش نکرد که نکرد و در جواب بهم گفت که تو از عشق هیچ سر در نمیاری و این حرفا و ایه قران و این چیزا واسم آورد که توی زندگی مردم سرک کشیدن خطا هست خلاصه ما خطا کار شدیم

حالا بعد از چند ماه خودش فهمیده که چهار سال نقاب برچهره اون شخص بوده و به حرف من رسید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)