مشاور
تبلیغات مشاور
عدم تمركز    عدم تمركز
عدم تمركز    عدم تمركز

عدم تمركز

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عدم تمركز

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

عدم تمركز

سلا دختر 18ساله اي هستم كه درسن 16سالگي دچار اذيت هاي جنسي توسط همسرخواهرم قرارگرفتم البته اتفاقي ازنظرجسمي وارد نشده اما بشدت ازلحاظ روحي اسيب ديدم بعد اون قضيه كه فقط خاله و وخواهردومم وهمسراين اقا كه خواهرم باشن اطلاع دارن ب روانپزشك مراجعه كردم اما به نتيجه نرسيدم وقرص هامو ترك كردم تو اين دوسال بطور وحشتناكي از لحاظ درسي افت كردم ومني كه عاشق درس خوندنم وبراي كنكورم برنامه ها ريخته بودم نتونستم امسال وسال پيش درس بخونم ومن امسال كنكور دارم واماده نيستم وقتي ميبينم من با اون همه انكيزه ومعدل خوب تبديل شدم ب ي ادم علاف حالم بدتر ميشه ناخوداگاه چندروز بي خود ناراحت ميشم لطفا كمكم كنيد من نميخوام ايندم نابود شه من عاشق رشته ي پزشكي هستم اما حالا فقط شاهد ازدست دادنشم همچنين رابطم باخدا ضعيف شده نمازام به شمارش افتاده اين منو ازار ميده چون من بشدت ب خدا وابسطم بشدت تنبل شدم اراده ندارم اعتماد بنفسم كم شده و.... منتظر كمكتون هستم ياعلي
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.49
    تشکـر
    3,160
    تشکر شده 1,582 بار در 1,054 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : عدم تمركز

سلام

شما باید توان جسمی و روحیتونو افزایش بدین با خوردن غذاهای طبیعی و میوه ها مخصوصاً خرما زیاد بخورید.
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.54
    تشکـر
    0
    تشکر شده 85 بار در 68 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما و اینکه شما در این اتفاق نقشی نداشته اید قابل درک می باشد . اثرات تجاوز جنسی شامل ترومای فیزیکی اولیه و همچنین آسیب‌های روانی می باشد که می تواند زندگی شخصیت را بسته به سبک شخصیتی او تحت تاثیر قرار بدهد. تجاوز می تواند برای افراد مشکلات روحی زیادی از جمله: یکی از رایج‌ترین عواقب روانی تجاوز جنسی، سرزنش خود است. قربانیان خود را برای نوعی مقابله مبتنی بر اجتناب در این تجربه از سرزنش کردن خود استفاده می‌کنند. دیگر عواقب عاطفی و روانی تجاوز جنسی عبارتند از:
    • احساس اضطراب شدید و استرس
    • افسردگی
    • فلش بک – یاداوری خاطره‌ی بد تجاوز
    • اختلالات شخصیتی
    • اختلالات خواب
    • اختلالات در اشتها
    • احساس گناه
    • عصبانیت و خشم
    • اختلالات و گسست هویتی
    • عدم اعتماد به دیگران
    • احساس ناتوانی شخصی- قربانیان تجاوز احساس می‌کنند که فرد متجاوز، کنترل بدن آن‌ها را به دست گرفته است.
    البته این موارد در افراد متفاوت است اما بهتر است دقت کنید که برای بهبود شرایط روحیتان در کنار اینکه بهتر بود مصرف داروها را خودسرانه قطع نمی کردید بهتر است به روانشناس مراجعه کنید تا به شما در بهبود این مشکلات و کاهش تمرکزتان برای درس خواند کمک کنند . این موضوعی است که نیاز به بررسی دقیق و طی پروسه درمانی دارد و روان درمانی و شناخت درمانی یکی از درمان های مفید در زمینه تجاوز می باشد که می تواند به شما کمک کند.
    گوشه گیری، کاهش تمرکز ، افت تحصیلی، بی انگیزگی ، کاهش اعتماد به نفس اینها مواردی هستند که شما در بالا به آن اشاره کرده اید و همانطور که بنده نیز توضیح دادم افراد بسیاری بعد از تجاوز ممکن است به آنها دچار شوند و تجربه روزانه این احساسات قابل درک است که سخت و دشوار می باشد اما دقت کنید که هنوز مسیر زندگی ادامه دارد و می توان شرایط بهتری را به کمک روانشناس به دست اورد تا بتوانید به سمت اهداف خود گام بردارید و تمرکز لازم را با توجه به استعدادتان برای رسیدن به هدفتان به کار گیرید .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790
    شاد باشید

4. کاربران زیر از dehghan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.80
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

شما باید توان جسمی و روحیتونو افزایش بدین با خوردن غذاهای طبیعی و میوه ها مخصوصاً خرما زیاد بخورید.
    این چرت و پرتا چیه تحویل ملت میدی ؟
    خرما بخوره خوب میشه ؟
    هزاران بار دیدم در این دنیای پست
    حرمت مردی به نامردی شکست

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش
    سرگرم خودت عاشق احوالت خودت باش
    یک لحظه مخور حسرت آن را که نداری
    راضی به همین اندک اموال خودت باش

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.49
    تشکـر
    3,160
    تشکر شده 1,582 بار در 1,054 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    این چرت و پرتا چیه تحویل ملت میدی ؟
    خرما بخوره خوب میشه ؟
    چرت تربیت آشغال توئه

کمی مطالعه کنی میفهمی بیسواد

تو اگه حرف بهتری داری بگو کسی جلوتو نگرفته
    ویرایش توسط dehghan : 04-17-2019 در ساعت 09:22 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)