نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: عشق محال

5732
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40387
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق محال

سلام من یه فرد هفده سالم که چند وقتیه گرفتار عشق شدم ...اونم نه یه عشق معمولی عشق به یه ادم معروفی که حتی نمیدونه من وجود دارم میدونم شاید مال سنم باشه که همچین چیز خنده داری سراغم اومده اما در حال حاضر زندگیمو مختل کرده من سال دیگه کنکور دارم فکر نمیکنم با این وضع بتونم موفق شم ...راهنمایی کنید لطفا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 34 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : عشق محال

نقل قول نوشته اصلی توسط ۱90ب نمایش پست ها
    سلام من یه فرد هفده سالم که چند وقتیه گرفتار عشق شدم ...اونم نه یه عشق معمولی عشق به یه ادم معروفی که حتی نمیدونه من وجود دارم میدونم شاید مال سنم باشه که همچین چیز خنده داری سراغم اومده اما در حال حاضر زندگیمو مختل کرده من سال دیگه کنکور دارم فکر نمیکنم با این وضع بتونم موفق شم ...راهنمایی کنید لطفا
    آنچه که اشاره کردین نوعی "هذیان" هست.

آیا افکار خاص دیگه ای دارید/انرژی تان چطوره/اشتها/خواب تان؟
    ویرایش توسط انترن پزشکی : 04-05-2019 در ساعت 10:03 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40387
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط انترن پزشکی نمایش پست ها
    آنچه که اشاره کردین نوعی "هذیان" هست.

آیا افکار خاص دیگه ای دارید/انرژی تان چطوره/اشتها/خواب تان؟
    خب منظورتونو از افکار خاص نمیدونم ولی واقعا از زندگی کردن خسته شدم هرشب که میخوابم میگم کاش دیگه بلند نشم قبلا انرژی زیادی داشتم اما الان کاملا خسته و بی حالم خوابم زیاد شده افکار رویاگونه زیاد دارم در کل یه بی انگیزه تمام عیارم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 34 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

خب منظورتونو از افکار خاص نمیدونم ولی واقعا از زندگی کردن خسته شدم هرشب که میخوابم میگم کاش دیگه بلند نشم قبلا انرژی زیادی داشتم اما الان کاملا خسته و بی حالم خوابم زیاد شده افکار رویاگونه زیاد دارم در کل یه بی انگیزه تمام عیارم
    از افکارتان بگویید
    رویاهایتان
    افکار مشابه
    مواقعی هست که انرژیتون زیاد و در مواقعی کم بشه؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40387
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط انترن پزشکی نمایش پست ها
    از افکارتان بگویید
    رویاهایتان
    افکار مشابه
    مواقعی هست که انرژیتون زیاد و در مواقعی کم بشه؟
    خب من از وقتی این اتفاق برام افتاده اینطوری شدم زندگیو خیلی به خودم سخت میگیرم ..مثلا میگم تو که به اون نمیرسی پس برو بمیر ..یا تو که خوش قیافه ترین ادم دنیا نیستی اون صد تا بهتر از تو براش هست بخاطر همین رو ظاهرم بیش از حد حساس شدم ...گاهی وقتا با خودم میگم از کجا معلوم شاید بهش برسم اون موقع خیلی پر انرژی میشم ولی شاید یه ساعت بعدش دوباره نظرم برمیگرده به خودم میگم محاله ...دوباره حالم بد میشه و خسته و کسل میشم....ولی من شنیده بودم کسانی که مثل منن تو رویاهاشون با طرف زندگی میکنن مثلا تو خیالشون حتی باهاش ازدواجم میکنن...ولی من اصلا اینطوری نیستم خیلی بهش فکر میکنم و دوستش دارم ولی اصلا به خودم اجازه نمیدم همچین فکرایی بکنم ..یعنی امکان داره منم اینطوری شم که تو خیالم باهاش زندگی کنم ؟ هنوز به اون حد نرسیدم ..میترسم واقعا ..خیلی سخته

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40265
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب من از وقتی این اتفاق برام افتاده اینطوری شدم زندگیو خیلی به خودم سخت میگیرم ..مثلا میگم تو که به اون نمیرسی پس برو بمیر ..یا تو که خوش قیافه ترین ادم دنیا نیستی اون صد تا بهتر از تو براش هست بخاطر همین رو ظاهرم بیش از حد حساس شدم ...گاهی وقتا با خودم میگم از کجا معلوم شاید بهش برسم اون موقع خیلی پر انرژی میشم ولی شاید یه ساعت بعدش دوباره نظرم برمیگرده به خودم میگم محاله ...دوباره حالم بد میشه و خسته و کسل میشم....ولی من شنیده بودم کسانی که مثل منن تو رویاهاشون با طرف زندگی میکنن مثلا تو خیالشون حتی باهاش ازدواجم میکنن...ولی من اصلا اینطوری نیستم خیلی بهش فکر میکنم و دوستش دارم ولی اصلا به خودم اجازه نمیدم همچین فکرایی بکنم ..یعنی امکان داره منم اینطوری شم که تو خیالم باهاش زندگی کنم ؟ هنوز به اون حد نرسیدم ..میترسم واقعا ..خیلی سخته
    سلام
    این اتفاقا تو شرایط سنی شما برای همه پیش میاد حتی خود من ک الان ۲۷ سالمه تو سن شما گاهی درگیر میشدم و خیلی زیاد دیدم ادمایی ک مثل شما بودن، مثلا یکی از دوستان مجازیم عاشق انجلینا جولی بود و کلی گریه میکرد براش، این مسایل گذراست نگران نباش
    حالا بازم هر کسی روش خودشو داره من اونقدر توی اینطور عشقا غرق نشدم ولی دو سه تا از دوستام بعد ازینکه فن پیج زدن برای اون ادم معروف تونستن اون عشقا رو بذارن کنار، ینی یه جورایی اشباع شدن از طرف و فهمیدن زندگی خودشون از رویا پردازی مهم تره. از طرفی باعث میشه انرژی محبتیت به اون ادم تخلیه شه چون هر چی یه چیزی رو تو ذهنت بپرورونی و در موردش حرف نزنی برات بزرگ تر میشه ولی وقتی مینویسی ازش انگار تازه میبینی همچین چیزی هم نبود و انرژی های احساسیت تخلیه میشن. اگه دوست داشتی این روش رو امتحان کن 🙂

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40387
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba.s نمایش پست ها
    سلام
    این اتفاقا تو شرایط سنی شما برای همه پیش میاد حتی خود من ک الان ۲۷ سالمه تو سن شما گاهی درگیر میشدم و خیلی زیاد دیدم ادمایی ک مثل شما بودن، مثلا یکی از دوستان مجازیم عاشق انجلینا جولی بود و کلی گریه میکرد براش، این مسایل گذراست نگران نباش
    حالا بازم هر کسی روش خودشو داره من اونقدر توی اینطور عشقا غرق نشدم ولی دو سه تا از دوستام بعد ازینکه فن پیج زدن برای اون ادم معروف تونستن اون عشقا رو بذارن کنار، ینی یه جورایی اشباع شدن از طرف و فهمیدن زندگی خودشون از رویا پردازی مهم تره. از طرفی باعث میشه انرژی محبتیت به اون ادم تخلیه شه چون هر چی یه چیزی رو تو ذهنت بپرورونی و در موردش حرف نزنی برات بزرگ تر میشه ولی وقتی مینویسی ازش انگار تازه میبینی همچین چیزی هم نبود و انرژی های احساسیت تخلیه میشن. اگه دوست داشتی این روش رو امتحان کن 🙂
    مرسی حتما امتحان میکنم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38795
    تشکـر
    32
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم این مسایل تو این سن فوق العاده عادی هستش و مطمئن باش که به سال کنکورت نمیکشه پس ازین بابت نگران نباش و اینکه تو مدت کوتاهی همه چی یادت میره فقط این مسئله ارو برای خودت بزرگ نکن و خودت رو کم نبین جانم
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد