نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عشقای دوران دبیرستان(دوران جاهلیت)

2217
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40574
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb عشقای دوران دبیرستان(دوران جاهلیت)

من خودم یه دبیرستانیم و دارم به چشم خودم میبینم بعضی بچه هامونو که عاشق هم دیگه میشن و...
    ولی من زیاد موافقش نیستم و فکر می کنم حماقت محضه و اسمشم عشق نیست اصلا یه مسخره بازی زودگذره

یکی از دوستای صمیمیم دوسال پیش بهم اعتراف کرد و واقعا دوستمم داشت ولی من نمیتونستم هیچ جوره باش کنار بیام همیشه پیشش معذب بودم تا اینکه اخرسال شد و من خیلی بد ازخودم روندمش(تو چت البته)بعدم ازون مدرسه رفتم از دوستاش میشنیدم که خیلی افسرده و داغون شده ولی من زیاد برام مهم نبودو می گفتم تموم میشه بالاخره ولی بعد از یه سال عذاب وجدان اومد سراغمو رفتم عذرخواهی ولی اون خیلی عوض شده بود سرد شده بود اما زیاد طول نکشید که منو بخشید الان باهم دوستیم ولی اون خیلی عوض شده ی جورایی دیگه نمیشناسمش حرف زدنش لباس پوشیدنش حتی سیگارم می کشه
    حالا من خودمو مقصر میدونم و همش تو فکرشم
    چی میشه که بچه ها تو این سنو سال میرن سراغ عشق و عاشقی؟؟من سوالم اینه....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : عشقای دوران دبیرستان(دوران جاهلیت)

بچه ها تو این سن به بلوغ میرسن و حس و هوای عاشقی سمتشون میاد
    یادش بخیر من خودم زمان دبیرستان عاشق یکی شدم اسمش میعاد بود با فکر این میعاد همه کاری میکردم حتی شبا تصور میکردم که تو بغلمه و این چیزا
    تو ادم منطقی ای هستی که فکر میکنی این چیزا چرته نمیدونم درست بگی یا نه ولی برا من لذت بخش بود
    الان من دانشجو هستم و دانشگاه دولتی هم همشون پسرن
    همیشه حسرت دوران شیرین راهنمایی و دبیرستان رو میخورم و میگم کاش کمتر خر خونی کرده بودم و رابطه هامو گسترش میدادم ...
    هعییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییی
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

3. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عشقای دوران دبیرستان(دوران جاهلیت)

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بهتر است دقت کنید که در این سن یک سری نیازهای فرد رشد بیشتری پیدا می کند و گرایش به جنس مخالف ، تجربه دوست داشتن، نیاز به استقلال ، نیازهای جنسی و... گاهی افراد دچار انحراف می شوندو روابط دوستی را با عشق بین یک زن و مرد اشتباه می گیرند و به علت کمبودهایی که دارند وابستگی افراطی به بعضی از دوستان خود پیدا می کنند و یا عاشق معلم و مشاور خود می شوند . بهتر است دقت کنید که این مورد دوست شما ربطی به شما ندارد و حتی اگر شما نیز به عشق او پاسخ ممثبت داده بودید کمکی به بهبود او نمی توانستید کنید و بلکه خودتان نیز وارد یک رابطه پر خطر می شودید . بهتر است در این گونه موارد از این روابط و دوستی ها خوداری کنید و برای زندگی و رسیدن به اهداف خودتان تلاش کنید . آن دوست شما نیز نیاز دارد که به روانشناس مراجعه کند تا مشکلات او مورد بررسی دقیق قرار گیرد و به او در این مسیر کمک شود .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)