نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: غم درد نداشتن آرامش

358
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

غم درد نداشتن آرامش

من چندسال از خشونت کلامی و فیزیکی توی رنج هستم ،حتی یادمه سال اول کارشناسی می خواستم خودکشی کنم بعد تصمیم گرفتم مسیرش رو به سازی عملش برسونم رفتم کاراتری از مادرم شکایت کنم که منو تاحد مرگ زد به خاطر پدرم و نیازهایی که برآورده نمی شد (نیاز به محبت و تفریح )پدرم جمکران می رفت و می ره هر پنج شنبه ولی نه باماوقت می گذروند و نه مارو هیج گونه تفریحی می برد و ما از نظر خانوادگی منزوی هستیم خلاصه درد داشتم و حرفم حق مادرم طرف پدرم رو گرفت و چون جوابی نداشت آنقدر منو زد واز جاهایی که نباید. تحقیر شدم خورد شدم حس کردم دارم میمرم کمک خواستم ولی نه خواهرم کمکم کرد ونه کسی صدام رو شدید کلانتریم رفتم خانواده ام رو می شناختن گفتن نه اونا آدم های خوبین برو خونتون دختر تمام ومن موندم و تحقیر و درد و نگاه پدری که انگار بهش بدهکار بودم البته همیشه این طوری نگاهم می کنه طلبکار بامنت ،حالا چرا بعد ۴سال یادش اوفتادم چون امشب برادر افسرده ام که ۱۳تا قرص می خوره و بی اعصابه جوری دستم رو پیجوند که از درد به خودم پیچیدم فقط به این خاطر که فیلم رو زدم جلو که صحنه داشت بره و بعد هفته ها داشتم تلویزیون نگاه می کردم و قرار بود چون بی حوصله است بامن ببینه ولی هم چین پرید وکنترل و گرفت و دستم رو پیچوند و این که ۶سال پیش به خاطر برادرم و فیلمی که اتفاقی دیدم آسیب روحی خیلی بدی خوردم (فیلم مستهجن)بود وحالا از این که دارم صحنه هارو رد می کنم عصبانی می شه البته به جز نگاه هایی که گاه و بی گاه به آدم می کنه و آدم حس انزجار بهش دست می ده از این همه شهوت خلاصه تصمیم گرفتم باتوجه به امکانات زیاد اتاقم و زندگیم که خالی از آرامشه برم خوابگاه دانشجویی تا روحم آروم بشه از این همه درد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : غم درد نداشتن آرامش

کسی نیست جواب بده؟ 😢😢😢😶

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

البته زندگی در خوابگاه هم مشکلات خودشو داره ولی بنظر میاد تا مدتی دور بودن از محیط افسرده کننده براتون خوب باشه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک است و اینکه شما دوست دارید در احترام و استقلال باشید اما بهتر بود بجای رفتن به کلانتری به مشاور مراجعه می کردید تا با بررسی آسیب های که در این مدت از طرف خانواده و برادرتان به شما وارد شده است بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید و در صورت نیاز با خانواده شما نیز صحبت شود و تحت خانواده درمانی قرار گیرند. ممکن است بودن در خوابگاه بتواند کمی شما را از محیط پرتشنج دور کند و احساس آرامش بیشتری کنید اما بهتر است کنار آن به صورت حضوری وارد پروسه مشاوره شوید . خشم و پرخاش شما می تواند به دلیل آسیب هایی باشد که به روان شما وارد شده است و نیاز است اول آنها شناسایی شوند و راحل های کنترل خشم و مدیریت حل مسئله را نیز کنار آن آموزش ببینید تا بتوانید کنترل بیشتری بر موقعیت داشته باشید و همچنین احساس آرامش بیشتری کند . در این مسیر روان درمانی و شناخت درمانی می تواند کمک زیادی به شما کند.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من اتفاقا رفتم پیش مشاور و اصرار کردم به پدر و مادرم که بریم ولی پدر و مادرم اصلاح ناپذیرن ،هرحرفی مشاور بزنه اونا می گن نمی فهمه و ما می دونیم و اینا پدر ومادرم من خودشون رو خدا می دونن حرف هیچ کس رو قبول نمی کنن حتی یه زمانی که رفتیم مشاوره یه مشاور بی شعور به تورمون خورد که به جای حل مسلئه از پدر من خوشش اومده بود و داشت از وضع زندگی ما می پرسید و نحوه ی روابط زناشویی پدر ومادرم که من دیگه پیشش نرفتم و به مادرم نگفتم چرا ،
    و جاهایی که پدرم مقصر ۱۰۰درصد بود اونو بی گناه نشون می داد وقت نذاشتناش زودجوش بودنش تحکم و کنایه اش ، ودرآخرم به جای حل مشکل که خیلی واضح بود و به پدر ومادرم مربوط می شد ،و انجام ندادن وظایف پدر ومادری به من می گفت باید قرص بخوری منم گفتم برو به جهنم تویی که چشت دنبال مال و اموال قیافه پدر منه چه به روانشناسی متاسفانهروانشناس خوب در منطقه ای که ماهستیم نیست .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من اتفاقا رفتم پیش مشاور و اصرار کردم به پدر و مادرم که بریم ولی پدر و مادرم اصلاح ناپذیرن ،هرحرفی مشاور بزنه اونا می گن نمی فهمه و ما می دونیم و اینا پدر ومادرم من خودشون رو خدا می دونن حرف هیچ کس رو قبول نمی کنن حتی یه زمانی که رفتیم مشاوره یه مشاور بی شعور به تورمون خورد که به جای حل مسلئه از پدر من خوشش اومده بود و داشت از وضع زندگی ما می پرسید و نحوه ی روابط زناشویی پدر ومادرم که من دیگه پیشش نرفتم و به مادرم نگفتم چرا ،
    و جاهایی که پدرم مقصر ۱۰۰درصد بود اونو بی گناه نشون می داد وقت نذاشتناش زودجوش بودنش تحکم و کنایه اش ، ودرآخرم به جای حل مشکل که خیلی واضح بود و به پدر ومادرم مربوط می شد ،و انجام ندادن وظایف پدر ومادری به من می گفت باید قرص بخوری منم گفتم برو به جهنم تویی که چشت دنبال مال و اموال قیافه پدر منه چه به روانشناسی متاسفانهروانشناس خوب در منطقه ای که ماهستیم نیست .

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    اینکه ایشان در مورد روابط پدر و مادرتان پرسیده اند ممکن است دلیل خاصی داشت باشد و بهتر است برداشت بدی انجام ندهید . اما در صورتی که بخواهید می توانید از مشاوره تلفنی کانون مشاوران ایران استفاده کنید حداقل برای آرامش خودتان و کنترل خشم ممکن است پدر و مادرتان قابل تغییر نباشند اما شما می توانید با کمک یک روانشاس مجرب مسیر بهتری را تجربه کنید و مدیریت خشم و راحل های حل مسئله بیشتری آموزش ببینید . هرچقد زودتر وارد پروسه مشاوره شوید می تواند به شما کمک بیشتری شود مخصوصا اگر هنوز افکار خودکشی و علایم افسردگی و یا خشم نسبت به خودتان و خانواده وجود دارد و بر عملکرد شما تاثیر می گذارد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله حتما استفاده می کنم اما من پیش مشاوره رفتم گفتن که مشکل از پدر ومادر شماست و تاآن ها میاین خل نمی شه و بهم راه حل دادن برم خوابگاه.ومنم دنبالش هستم.ولی می ترسم اجازه ندهند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد