نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل شخصیتی

1939
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40007
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکل شخصیتی

سلام من یه جوون 29 ساله ام شاغلم متاهلم و همسرم هم شاغله تایم زیادیم تنها میمونم.همیشه سعی میکنم شاد باشم اما نمیشه سرحالیم موقتیه انگار یه غم بزرگی دارم.خیلی ساده و زود باورم هستم هرکی هرچی میگه گوش منم بدش برا خودم جنگ اعصاب درست میکنم چیزی میخرم با تمام تلاشی که میکنم بازم سرم کلاه میره دورو بریام سرکار دستم میندازن میشم سوژه خنده بهم جو میدن اما بیرون محل کارم ادم جدی هستم دیگه خسته شدم میشه کمکم کنید.در ضمن نمیتونم خوب حرف بزنم از حقم دفا کنم یه ترسی همیشه دارم ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل شخصیتی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    ممکن است اینکه در محیط کار دیگران به خود این اجازه را می دهند که شما را دست بیندازند به این دلیل باشد که شما از اعتماد به نفس پایینی برخوردار باشید و ایین موضوع باعث شود در جلوی همکاران خود در مقابل توهین هایشان سکوت کنید و بهتر است برای بررسی دقیق مشکلاتتان به صورت حضوری به یک روانشناس مجرب مراجعه کنید تا دلیل زودباوری شما و آن احساس غم مشخص شود چون ممکن است همه اینها به یکدیگر ربط داشته باشد و نیاز باشد شما یک سری آموزش ها نیز در این زمینه ببینید مثلا آموزش نه گفتن و نه شنیدن و همچنین بازسازی اعتماد بنفستان که می تواند تاثیر زیادی در روند کارکرد روزانه شما داشته باشد هرچقد شما از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار باشید می توانید راحت تر به داشته های خودتان افتخار کنید و در جمع بهتر ظاهر شوید و به این صورت کسی نمی تواند شما را مسخره کند . دقت کنید که ممکن است شما اشتباهات دیگران را که نمی توانید مقابل آنها از خود واکنشی نشان بدهید بر سر فرد دیگری خالی کنید مثلا همسرتان که این نوعی مکانیزم دفاعی می باشد که برای پس گرفتنقدرت شما استفاده می شود و البته اشتباه است و می تواند به زندگی مششترکتان نیز آسیب وارد کند .در کنار همه این ها راحل های حل مسئله می تواند کمک زیادی به شما کند تا مسیر درست تر را انتخاب کنید و حرفهای دیگران نتواند به راحتی بر روی شما تاثیر گذارد دقت کنید که هرچقد شما نسبت به شخصیت خود آگاهی بیشتری داشته باشید تاثیر دیگران بر شما کمتر خواهدشد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsm680 نمایش پست ها
    سلام من یه جوون 29 ساله ام شاغلم متاهلم و همسرم هم شاغله تایم زیادیم تنها میمونم.همیشه سعی میکنم شاد باشم اما نمیشه سرحالیم موقتیه انگار یه غم بزرگی دارم.خیلی ساده و زود باورم هستم هرکی هرچی میگه گوش منم بدش برا خودم جنگ اعصاب درست میکنم چیزی میخرم با تمام تلاشی که میکنم بازم سرم کلاه میره دورو بریام سرکار دستم میندازن میشم سوژه خنده بهم جو میدن اما بیرون محل کارم ادم جدی هستم دیگه خسته شدم میشه کمکم کنید.در ضمن نمیتونم خوب حرف بزنم از حقم دفا کنم یه ترسی همیشه دارم ممنون
    سلام عزیز

مطلب شما را خواندم با توجه به گزارشتون, که اگه دقیق و درست باشه. میشه گفت مشکل شما ضعف در حرمت نفسه, که باعث سوق دادن شما به طرف افسردگی شده و صد البته قابل حل و درمانه

البته توسط متخصص امر . پس پیشنهاد من رجوع کردن به یکی از همکاران حاذق روانشناسه جهت معاینه بالینی و تشخیص دقیق و درمان.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40007
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنماییتون اولین فرصت به روانشناس مراجعه میکنم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام عزیز

مطلب شما را خواندم با توجه به گزارشتون, که اگه دقیق و درست باشه. میشه گفت مشکل شما ضعف در حرمت نفسه, که باعث سوق دادن شما به طرف افسردگی شده و صد البته قابل حل و درمانه

البته توسط متخصص امر . پس پیشنهاد من رجوع کردن به یکی از همکاران حاذق روانشناسه جهت معاینه بالینی و تشخیص دقیق و درمان.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    شهرام داداچ مطلبشو خوندی چرا متاسف نشدی پس ؟
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)