نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پرخوری عصبی

1618
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40016
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پرخوری عصبی

سلام خسته نباشید دختری مجرد 21 ساله و دانشجو ساکن تهران هستم حدودا16 کیلویی اضافه وزن دارم شایدم بیشتر یه چند وقتی بود چلوی خودمو راحت میگرفتم تا کمتر غذا بخورم مخصوصا شیرینی جات، پیاده روی هم میرفتم از امتحانا دیگه ولش کردم و الان دوباره مثل قبلا شدم ا الان چند وقت دوباره افسرده شدم همش به غذا فکر میکنم میخوام غذا بخورم با غذاها دوست شدم وقتایی که نروس و عصبی و افسرده باشم و موضوعی بشدت اذیتم کنه اینطوری میشم واقعا دیگه ناچار شدم با کسی درمیون بزارم از اواخر امتحانا دوباره حس بد و بشدت افسردگی در من تشدید شد به صورتی که امتحان اخرمو افتادم .الان هم همش هوس غذا میکنم از خودم بدم میاد از هیکلم به فکر این بودم برم باشگاه ثبت نام کنم ولی نرفتم . این حس بدم یه روزایی بیشتره یه روزایی کم یه روزایی حتی فکر خودکشی هم به سرم میزنه ولی بعد بیخیالش میشم نه جربزش و دارم نه هم اینکه تنها فرزند خانواده هستم و میدونم مامانم غیر از من کسی و ندارهحوصله هیچکاری رو ندارم 5 صبح خوابم میبره و 12 و خورده ای پا میشم یه روزایی هم هست که فقط دوست دارم بخوابم اصلا دوست دارم برم تو کما !! واین خلاصه ماجرا البته چیزای دیگه ای هستن که اذیتم میکنن ولی فعلا این مهمتره فکر کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : پرخوری عصبی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    افراد افسرده خود را از جامعه مخفی و منزوی می کنند، اشتیاق، هیجان و احساس لذت در این افراد بسیار کاهش می یابد. علائم واضح این بیماری به صورت خستگی مزمن، خواب آشفته به صورت بی خوابی یا خواب زیاد، تغییر در اشتها، سردرد، درد پشت، اختلالات گوارشی، بی قراری، تحریک پذیری، عصبانیت، از بین رفتن احساس لذت و احساس بی کفایتی و بی ارزشی است. بسیاری از این بیماران در مورد خودکشی و مرگ فکر می کنند. زمان این افراد به کندی پیش می رود و تمامی مسائل اطراف آنها توخالی به نظر می رسد. با توجه به علایمی که شما بیان کردید به نظر می رسد دچار افسردگی شده اید و در کنار آن بخاطر عدم عزت نفس کافی نمی توانید تغییرات لازم را بر روی اندام و درس و .. انجام بدهید . بهتر است برای دریمان افسردگیتان به صورت حضوری به یک روانشناس مراجعه کنید تا عوامل افسردگیتان مورد بررسی قرار گیرد و در پروسه درمان قرار بگیرید و در این مسیر برای کاهش وزن نیز می توانید انرژی بیشتری داشته باشید و پرخوری عصبی شما نیز کاهش می یابد و انرژی بیشتری برای ورزش و ... نیز کسب خواهید کرد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)