نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پیدا کردن دوست صمیمی

674
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14880
    تشکـر
    139
    تشکر شده 109 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

Unhappy پیدا کردن دوست صمیمی

با سلام خدمت دوستان من یه مدت هست که خیلی احساس تنهایی میکنم و در واقع دوست صمیمی ندارم که بتونم بعضی مسائل رو باهاش در میون بزارم چون در بعضی موارد واقعا نمیشه یه چیزایی رو با خانواده مطرح کرد و در واقع امتحان کردم و از طرف خانواده مورد تمسخر قرار گرفتم چون برای مثال مادرم معتقد هستن که موضوعاتی که من به اون ها فکر میکنم خیلی مسخره است و اصلا نمیشه به اون ها مشکل گفت. نمیدونم ولی احساس میکنم که اگر یه دوست صمیمی داشتم باشم حالم بهتر میشه و یه سال به خاطر یه بیماری عقب افتادم و ضربه روحی خوردم و از دوست هام جدا شدم و خلاصه خیلی اذیت شدم.
    دوستان زیادی دارم اما باهاشون اونفدر راحت نیستم که بتونم این مسائل رو باهاشون در میون بزارم و یه تجربه هم از محبت به یه آدم بی تفاوت دارم به نظرتون ممکنه اعتماد نکردن من به اتفاقایی که افتاده ربط داشته باشه ؟؟؟
    الان کار درست چیه و من باید چیکار کنم ؟؟؟
    ویرایش توسط Motazedi Fard : 06-13-2015 در ساعت 08:28 AM
    امضای ایشان
    جاده زندگی نباید صاف و مستقیم باشد
    خوابمان می گیرد!
    دست انداز ها نعمت اند ...!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : پیدا کردن دوست صمیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Motazedi Fard نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من یه مدت هست که خیلی احساس تنهایی میکنم و در واقع دوست صمیمی ندارم که بتونم بعضی مسائل رو باهاش در میون بزارم چون در بعضی موارد واقعا نمیشه یه چیزایی رو با خانواده مطرح کرد و در واقع امتحان کردم و از طرف خانواده مورد تمسخر قرار گرفتم چون برای مثال مادرم معتقد هستن که موضوعاتی که من به اون ها فکر میکنم خیلی مسخره است و اصلا نمیشه به اون ها مشکل گفت. نمیدونم ولی احساس میکنم که اگر یه دوست صمیمی داشتم باشم حالم بهتر میشه و در ضمن باید بگم که من الان کلاس هشتم هستم ( 15 سالمه ) و یه سال به خاطر یه بیماری عقب افتادم (سال پنجم ) و ضربه روحی خوردم و از دوست هام جدا شدم و خلاصه خیلی اذیت شدم.
    دوستان زیادی دارم اما باهاشون اونفدر راحت نیستم که بتونم این مسائل رو باهاشون در میون بزارم و یه تجربه هم از محبت به یه آدم بی تفاوت دارم به نظرتون ممکنه اعتماد نکردن من به اتفاقایی که افتاده ربط داشته باشه ؟؟؟الان کار درست چیه و من باید چیکار کنم ؟؟؟
    عزیزم مادر شما تجربه های زیادی داره به همین خاطر میدونه چیزی که برای خودتون فکر و خیال کردید واقعا" ارزش فکر کردن نداره

برای شما بهترین دوست مادرتونه که میتونه تجربه های خودش رو به شما منتقل کنه

الان کار درست تعیین یک هدف در زندگیه که بتونید براش برنامه ریزی کرده و به زندگیتون جهت بدید

ورزش کنید و دوستان جدیدی رو برای خودتون پیدا کنید ... شما در سنی هستید که ورزش میتونه روی تناسب اندام و روحیه اتون تاثیر خوبی بذاره

زندگی جدید نیاز به انگیزه جدید داره پس انگیزه رو برای خودت ایجاد کن

3. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)