نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خانواده ای با افکار مذهبی

6604
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40561
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده ای با افکار مذهبی

سلام خسته نباشید
    من پسری 19 ساله هستم ،خداروشکر توی زندگیم اهداف زیادی دارم که بهشون رسیدم و باز هم اهدافی هست که برا رسیدن بهشون انگیزه کافی ندارم یعنی سوختم رو از دست دادمدوست زیاد دارم ولی طرف دوست عرق خور و مشروب باز نمیرم و از این دوستا متنفرم ،از طرفی هم به خودم قول دادم فعلا رو اهدافم تمرکز کنم و سمت دختر نرم،چرا بیخودی با احساسات یه دختر بازی کنم ؟
    اما خب نیاز روحی به یکی که باهاش صحبت کنم خیلی دارم من تک فرزند هستم و همیشه رویا داشتن یه داداش و خواهر عین یه زخم توی قلبم بوده ،مشکلی بابت سفر رفتن ندارم ولی تا به خانواده میگم سفر همش میگن سفر های زیارتی خو آخه سفرهای زیارتی هم خوبه ولی من سیاحتی میخام ،میخام بدن رو بزنم به دریاعشق صفااااا
    اما حیف که کل خانواده درجه یک همشون از دم مذهبین و با عقاید من که یه جوون امروزی هستم جور در نمیاد
    من برا خودم زندگی میکنم
    خودم از زندگی لذت میبرم نمیزارم هیچ تفکری منو درگیر کنه
    هیچ وقت هم دوست ندارم خودم رو با بقیه مقایسه کنم ولی خانواده هعی جلوم میگن فلانی چیز بهتر داره و اینطوری اعصاب منو میریزن بهم ....
    1-انگیزم یکم برا رسیدن به اهدافم کم شده یه راهکاری بهم بدید که سوخت بدنم برا رسیدن مجدد به اهدافم تنظیم بشه
    2-ادم های منفی نگر دووبرم زیادن (خانواده) من کلا مثبتم ،با این ادم های منفی نگر چیکار کنم ؟
    3-احساس تنهایی زیادی میکنم یه جورایی به یه همدم نیاز دارم (من برنامه نویس هستم و اوقات زیادی رو پشت سیستمم تنهایی میگذرونم)
    4-چطوری میشه خانواده ای با افکار مذهبی داشته باشی و خودت امروزی باشی و با این خانواده زندگی کنی ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چطوری انگیزمو زیاد کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zalatan نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من پسری 19 ساله هستم ،خداروشکر توی زندگیم اهداف زیادی دارم که بهشون رسیدم و باز هم اهدافی هست که برا رسیدن بهشون انگیزه کافی ندارم یعنی سوختم رو از دست دادمدوست زیاد دارم ولی طرف دوست عرق خور و مشروب باز نمیرم و از این دوستا متنفرم ،از طرفی هم به خودم قول دادم فعلا رو اهدافم تمرکز کنم و سمت دختر نرم،چرا بیخودی با احساسات یه دختر بازی کنم ؟
    اما خب نیاز روحی به یکی که باهاش صحبت کنم خیلی دارم من تک فرزند هستم و همیشه رویا داشتن یه داداش و خواهر عین یه زخم توی قلبم بوده ،مشکلی بابت سفر رفتن ندارم ولی تا به خانواده میگم سفر همش میگن سفر های زیارتی خو آخه سفرهای زیارتی هم خوبه ولی من سیاحتی میخام ،میخام بدن رو بزنم به دریاعشق صفااااا
    اما حیف که کل خانواده درجه یک همشون از دم مذهبین و با عقاید من که یه جوون امروزی هستم جور در نمیاد
    من برا خودم زندگی میکنم
    هیچ وقت هم دوست ندارم خودم رو با بقیه مقایسه کنم ولی خانواده هعی جلوم میگن فلانی چیز بهتر داره و اینطوری اعصاب منو میریزن بهم ....
    1-انگیزم یکم برا رسیدن به اهدافم کم شده یه راهکاری بهم بدید که سوخت بدنم برا رسیدن مجدد به اهدافم تنظیم بشه
    2-ادم های منفی نگر دووبرم زیادن (خانواده) من کلا مثبتم ،با این ادم های منفی نگر چیکار کنم ؟
    3-احساس تنهایی زیادی میکنم یه جورایی به یه همدم نیاز دارم (من برنامه نویس هستم و اوقات زیادی رو پشت سیستمم تنهایی میگذرونم)
    4-چطوری میشه خانواده ای با افکار مذهبی داشته باشی و خودت امروزی باشی و با این خانواده زندگی کنی ؟

داشتنه خواهر و برادر خوبه ولی توی این دوره و زمونه فقط بدرد دوران کودکی میخورن و سن که میره بالا همه میرن دنبال زندگی خودشون...
    اگر انرژی نداری میتونه دلیلش این باشه که کاراتو اولویت بندی نکردی... یعنی سعی و انرژیتو میذاری برای یه کاری و انجامش میدی ولی بعدش به جای اینکه آسودگی باشه می بینی کارای مهمترت مونده و دیگه انرژی انجامشون رو نداری و زمانی هم برات نمونده...
    همین که یه خانواده ای داری که دوستت دارن و پیششونی خداتو شکر کن... دنبال این حرفای روانشناسانه که سازگاری با هم نداریم و اینا نباش... خانواده هرجوری که باشن با هم سازگاری پیدا میکنن و غم همدیگه رو دارن...
    ویرایش توسط heh_heh : 05-03-2019 در ساعت 07:10 PM

3. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام فکر میکنم به خاطر سنتون که خانوادتون مخالف مسافرتای شما هستن اگه یکم خیالشون از شما جمع بشه و بفهمن دیگه از پس خودتون بر میاید بهتر میشه همه چیز
    چون سن شما الان حساسه و نگرانی خانوادتون به جاست

5. کاربران زیر از zahra ganji بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط zalatan نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من برا خودم زندگی میکنم
    سلام

مشکل اصلی شما اینه که چون برنامه نویس هستی عادت کردی همه چیزو منطقی میسنجی و منطقی برخورد میکنی ولی دیگران اینجور نیستن برای همین نمیتونی با دیگران اونجور که باید مانوس بشی.

نذار محدودت کنن کارایی که دوس داریو انجام بده تصمیم گیرنده اصلی زندگیه خودت باش، بقیه نهایتش یه مدت غر میزنن بعدش عادت میکنن.

7. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

مشکل اصلی شما اینه که چون برنامه نویس هستی عادت کردی همه چیزو منطقی میسنجی و منطقی برخورد میکنی ولی دیگران اینجور نیستن برای همین نمیتونی با دیگران اونجور که باید مانوس بشی.

نذار محدودت کنن کارایی که دوس داریو انجام بده تصمیم گیرنده اصلی زندگیه خودت باش، بقیه نهایتش یه مدت غر میزنن بعدش عادت میکنن.
    سلام صندوق دریافت پیام های من پر شده و پیام هام ارسال نمیشن چطور میشه خالی کرد ؟😕گزینه ی حذف هم ندارم متاسفانه بخاطر اینکه با گوشی میام و سایت برام کامل نمیاد

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40561
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    داشتنه خواهر و برادر خوبه ولی توی این دوره و زمونه فقط بدرد دوران کودکی میخورن و سن که میره بالا همه میرن دنبال زندگی خودشون...
    اگر انرژی نداری میتونه دلیلش این باشه که کاراتو اولویت بندی نکردی... یعنی سعی و انرژیتو میذاری برای یه کاری و انجامش میدی ولی بعدش به جای اینکه آسودگی باشه می بینی کارای مهمترت مونده و دیگه انرژی انجامشون رو نداری و زمانی هم برات نمونده...
    همین که یه خانواده ای داری که دوستت دارن و پیششونی خداتو شکر کن... دنبال این حرفای روانشناسانه که سازگاری با هم نداریم و اینا نباش... خانواده هرجوری که باشن با هم سازگاری پیدا میکنن و غم همدیگه رو دارن...
    اره ولی کلی خاهر و برادر دیدم که با هم حتی هنوز که بزرگ شدن خوبن
    دمت گرم اولویت بندیه رو زدی تو خال از این به بعد وقتی یه کاری میکنم سعی میکنم بعدش آسودگی باشه و خودم رو تشویق کنم
    سپاس

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40561
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

دمت گرم

11. کاربران زیر از zalatan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد