مشاور
تبلیغات مشاور
کنکور    کنکور
کنکور    کنکور

کنکور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کنکور

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

کنکور

سلام من از روز کنکور شروع کردم به درس خوندن کتابای قلم چی داشتم دوم سومم فقط قبول شدم ینی کل سال اصلا درس نخونده بودم و درگیر دوست بازی با پسرا بودم پارسالم به مدت یک سال مریض شدم و واقعا درد میکشیدم و شبو روزم گریه بود بعد سه ماه ک کتابای قلم چیو خوندم خیلیا بهم گفتن خیلی کار اشتباهی میکنی تو ک دوم سوم نخوندی نباید قلم چی بخونی اون خلاصه هست واسه کسایی ک قبلا کتابای دیگه ای تست کار کردن منم اواسط مهر کل کتابامو عوض کردم و واقعا عالی میخوندم روزانه ۵ ۶ ساعت میخوابیدم (رشتم ریاضیه) و خیلی میخوندم ک ولی الان چون خواهرمم پشته ۷ ساله هیچیم قبول نمیشه امسالم نمیخونه اونم میبینم بدتر میشه میگم اون نمیخونه من چرا بیدار شم و اینکه حس میکنم تو کتابخونه چشمم زدن اصلا نمیتونم بیدارشم و اینکه خیلی به حرفم میگیرن میام خونه هم ما پرجمعیتیم مامانم خیلی به حرف میگیره منو ساعت ها میبینم حالش خرابه دلم نمیاد درس بخونم یه جوراییم فک میکنم کم شدن انگیزم باعث شده اینجوری شم و اینکه هر کاری میخوام بکنم قبل از اینکه بکنم به همه میگم من از اول بچگی همچین بودم کلا خیلی اشکالا تو رفتارمه و میبینم دقیقا از خانوادم یاد گرفتم
    واینکه کتابای قلم چیو ک میخوندم میدیدم چیزی یادنمیگیرم میگفتم اوایل درس خوندمه و این چیزا الان واقعا کتابای عالی دارم ولی آزمون شرکت نمیکنم و تا امروزم نصف عمومی نصف اختصاصی میخوندم کسایی ک میتونن بی زحمت کمکم کنن با پیشنهاداتشون
    ولی یه چیزیم هست اونم اینکه من از روزیکه پست موندن هرکاریییی کردم ولی صدای زنگ هشدار گوشیمو نمیشنوم خیلی تحقیق کردم راهی پیدا نکردم
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : کنکور

نقل قول نوشته اصلی توسط هیزل گریس نمایش پست ها
    سلام من از روز کنکور شروع کردم به درس خوندن کتابای قلم چی داشتم دوم سومم فقط قبول شدم ینی کل سال اصلا درس نخونده بودم و درگیر دوست بازی با پسرا بودم پارسالم به مدت یک سال مریض شدم و واقعا درد میکشیدم و شبو روزم گریه بود بعد سه ماه ک کتابای قلم چیو خوندم خیلیا بهم گفتن خیلی کار اشتباهی میکنی تو ک دوم سوم نخوندی نباید قلم چی بخونی اون خلاصه هست واسه کسایی ک قبلا کتابای دیگه ای تست کار کردن منم اواسط مهر کل کتابامو عوض کردم و واقعا عالی میخوندم روزانه ۵ ۶ ساعت میخوابیدم (رشتم ریاضیه) و خیلی میخوندم ک ولی الان چون خواهرمم پشته ۷ ساله هیچیم قبول نمیشه امسالم نمیخونه اونم میبینم بدتر میشه میگم اون نمیخونه من چرا بیدار شم و اینکه حس میکنم تو کتابخونه چشمم زدن اصلا نمیتونم بیدارشم و اینکه خیلی به حرفم میگیرن میام خونه هم ما پرجمعیتیم مامانم خیلی به حرف میگیره منو ساعت ها میبینم حالش خرابه دلم نمیاد درس بخونم یه جوراییم فک میکنم کم شدن انگیزم باعث شده اینجوری شم و اینکه هر کاری میخوام بکنم قبل از اینکه بکنم به همه میگم من از اول بچگی همچین بودم کلا خیلی اشکالا تو رفتارمه و میبینم دقیقا از خانوادم یاد گرفتم
    واینکه کتابای قلم چیو ک میخوندم میدیدم چیزی یادنمیگیرم میگفتم اوایل درس خوندمه و این چیزا الان واقعا کتابای عالی دارم ولی آزمون شرکت نمیکنم و تا امروزم نصف عمومی نصف اختصاصی میخوندم کسایی ک میتونن بی زحمت کمکم کنن با پیشنهاداتشون
    ولی یه چیزیم هست اونم اینکه من از روزیکه پست موندن هرکاریییی کردم ولی صدای زنگ هشدار گوشیمو نمیشنوم خیلی تحقیق کردم راهی پیدا نکردم
    سلام
    بهت خصوصی پیام دادم
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    Away with you
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلام،
    ممنون از تاپیکی که ایجاد کردین.
    اصلا به فکر این نباشید که کسی چشمتون زده.
    در خصوص آزمون بهتون بگم که بهتره یه آزمونی شرکت کنید (برای ارزیابی خودتون).
    شما قطعا موفق خواهید شد،
    کما اینکه قبلا هم موفق شده اید(وقتی یکدفعه از جمع دوستان فاصله میگیرید و شروع میکنید به درس خواندن ،خودش یه موفقیت بزرگی به حساب میاد).
    اصلا به این فکر نکنید که بی انگیزه شده اید.چون این فقط در ذهن شماست ،شما همچنان قوی هستید و با قدرت ر به جلو حرکت خواهید کرد و هیچکس نمیتونه شمارو از هدفتون دور کنه.
    به درس خوندن به عنوان یه لذت نگاه کنین (میدونم گوشتون از این حرفا پره ولی اگه این جمله رو باور داشته باشین مطمعا باشید که موفق خواهید شد.)
    به امید موفقیت
    Away with you

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط suho نمایش پست ها
    سلام،
    ممنون از تاپیکی که ایجاد کردین.
    اصلا به فکر این نباشید که کسی چشمتون زده.
    در خصوص آزمون بهتون بگم که بهتره یه آزمونی شرکت کنید (برای ارزیابی خودتون).
    شما قطعا موفق خواهید شد،
    کما اینکه قبلا هم موفق شده اید(وقتی یکدفعه از جمع دوستان فاصله میگیرید و شروع میکنید به درس خواندن ،خودش یه موفقیت بزرگی به حساب میاد).
    اصلا به این فکر نکنید که بی انگیزه شده اید.چون این فقط در ذهن شماست ،شما همچنان قوی هستید و با قدرت ر به جلو حرکت خواهید کرد و هیچکس نمیتونه شمارو از هدفتون دور کنه.
    به درس خوندن به عنوان یه لذت نگاه کنین (میدونم گوشتون از این حرفا پره ولی اگه این جمله رو باور داشته باشین مطمعا باشید که موفق خواهید شد.)
    به امید موفقیت
    خیلی ممنون بابت وقتی ک گذاشتین
    بله واقعا لذت میبرم از اینکه یه چیز تازه یادمیگیرم کلی خوشحال میشم واقعا درس خوندن بهترین کاریه ک میتونم تو زندگیم انجام بدم دعام کنید شاید شما نزدیکتر از من به خدا هستید بازم ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
کنکور 98,  کنکور,  کنکور ۹۸,  کنکور هنر,  کنکور ارشد,  کنکور آسان است,  کنکور 97,  کنکور زبان,  کنکور تجربی,  کنکورد,  کنکور 98,  کنکور ۹۸,  کنکور هنر,  کنکور ارشد,  کنکور آسان است,  کنکور 97,  کنکور زبان,  کنکور تجربی,  کنکور سراسری 98,  کنکور انسانی,  قلم چی,  قلم چی تخمین رتبه,  قلم چی صفحه شخصی,  قلم چی نفرات برتر,  قلم چی برنامه راهبردی,  قلم چی پاسخنامه,  قلم چی صفحه شخصی پشتیبان,  قلم چی دانلود برنامه راهبردی,  قلم چی نتایج آزمون,  قلم چی کاظم,  من ما كنتي تكوني,  من,  من و تو,  من فضلك,  منبج,  من سيربح المليون,  من الوزارات,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  منصور السالمي,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)