نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بدگمانی

4406
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بدگمانی

سلام عرض ادب خسته نباشیدمن۳۳سالمع وصاحب دوتاپسرم تقریبادوسالی میشه ب همسرم بدگمان شدم ی روزخوبم پیش خودم میگم اشتباه میکنم ولی بازیه بایه فکرکاذب همون بدگمان میشم بااینکه اینم میدونم واقعاچیزی توکارهمسرم نیست امابازفکرم خرابع .ازاونورم دست ب هرکاری میزنم بدشانسی میارم ازهیچ جاوهیچ کسی شانس نمیارم زن وبچه هام وبیشترازاوناخودموکلافه کردم دیگه خسته شدم ازبس خودخوری میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرماییدزندگیم شده جهنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بدگمانی

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک می باشد که شک و سوء ظن می تواند برای خودتان از نظر روحی و هم برای خانواده و فرزندانتان مشکلاتی زیادی را ایجاد کند در کنار اینکه این فشارهای روحی عملکرد همه شما را تحت تاثیر قرار می دهد .
    با توجه به اینکه شما بیان می کنید هیچ مدرکی دال بر خیانت همسرتان وجود ندارد و بیشتر افکار شما در این زمینه می باشد که باعث می شود که بدگمانی را تجربه کنید می توانید با داشتن بینش به اشتباه بودن مسیرتان برای بررسی یک سری تشخیص گذاری ها و همچنین بررسی طرحواره هایتان به رواننشاس مراجعه کنید .
    دقت کنید که این افکار اگر حالت شدید و وسواسی پیدا کنند می توانند برا یخود شما و دیگران آسیب زا باشند و با نادیده گرفتن و یا انکار و یا گذشت زمان به تنهایی برطرف نمی شود و نیاز به روند درمانی دارد تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    زندگی شمات پر از انرژی منفیه و واقعا هم جهنیمیه واسه خودش
    اخبار که عامل اصلی انتقال انرژی منفی هستند رو نبینید و از ادم هایی که همش انرژی منفی منتشر میکنن به شدت دوری کنین ،

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط mucikamraee.03 نمایش پست ها
    سلام عرض ادب خسته نباشیدمن۳۳سالمع وصاحب دوتاپسرم تقریبادوسالی میشه ب همسرم بدگمان شدم ی روزخوبم پیش خودم میگم اشتباه میکنم ولی بازیه بایه فکرکاذب همون بدگمان میشم بااینکه اینم میدونم واقعاچیزی توکارهمسرم نیست امابازفکرم خرابع .ازاونورم دست ب هرکاری میزنم بدشانسی میارم ازهیچ جاوهیچ کسی شانس نمیارم زن وبچه هام وبیشترازاوناخودموکلافه کردم دیگه خسته شدم ازبس خودخوری میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرماییدزندگیم شده جهنم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . احساس شما قابل درک هست واینکه شما و خانواده تحت فشار این افکار هستید کاملا واضح. اما دقت کنید در این مسیر با توجه به حالت وسواسی بودن این نگرش ها و ذهنیت هاتون بهتره با مراجعه حضوری به روانشناس اقدام کنید تا مداخلات لازم انجام بشه

5. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد