نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خسته

1033
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خسته

سلام.نمیدونم از کجا بگم اما تمامه مشکلاتم برمیگرده به بچگیم. دختری هستم 23 ساله ی خواهر و ی برادر دارم که تفاوت سنیم باهاشون زیاده و وقتی بچه بودم اونها ازدواج میکنن و میرن سر خونه و زندگیشون من میمونم و ی پدر مادر پیر با طرز فکر قدیمی و باید ها و نبایدهایی که در مورد دختر داشتن و باعث شد من فردی خجالتی و منزوی بشم من تو تنهایی خودم بزرگ شدم تا دانشگاه رفتم و تمامه انرژیم و هدفم شده بود درس نه دوست صمیمیه نه شیطونیی نه تفریحی هیچی از بس به من تلقین کرده بودن همه چی درسه و تفریح واسه ی دختر سبک بازی به شمار میاد منم دیگه عقیدم اونجوری شده بود و هیچ دوسته صمیمی نداشتم و ندارم من فقط درس میخوندم تا برم ارشد و...
    ترم 6 بودم که پدرم فوت میکنه کسی که خواهر و برادر و همه چیزم بودم دیگه انگیزمو از دست دادم واسه درس خوندن. فقط میخوندم پاس بشم. من موندمو کلی مشکلات بیماری مادرم، قسط و قرض و مسائل مالی به کنار بیشترین مشکلم تنهایی بود که از بچگی با خودم یدک میکشیدم و هر روز بیشتر میشد و با فوته پدرم بدتر شده بود درسم که تموم شد رفتم دنباله کار اوایلش خوب بود اما بعدش ی حسه پوچیی بهم دست داد که چرا باید کار کنم به خاطر همین رئیس شرکتم ازم ناراضی بود و اومدم بیرون و دیگه هرجا رفتم دنباله کار نتونستم کاری پیدا کنم دیگه همه چیز برام پوچ شده بود روی آوردم به دنیای مجازی الان یساله هر روز صبح تا شب میرم چت رومو فیس بوکو .... و با صدنفر که میدونم حداقل 80% شون دروغ میگن چت میکنم اما دیگه خسته شدم خیلی خستم چند وقت پیش با ی مشاور حرف زدم بهم گفت برو دنبال کار، ورزش ،ازدواج و .... دنباله هرچی که میگفت رفتم اما نشد بازم اون حسه پوچی با من بود واسه ازدواجم که من نباید برم اونه که باید بیاد دنبالم ولی فکر نمیکنم مشکله من حتی با ازدواجم حل بشه.شدیدا احساسه پوچی میکنم و.... خواهش میکنم فقط بگین چیکار کنم جز اینکه از صبح تا شب مرگمو از خدا بخوام.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خسته

سلام عاطفه جان

نگا کن . تو اینقدر تلاش کردی .درس خوندی .اینقد مشکلاتو به جون خریدی . آخرش بری طرف دنیای مجازی و چت کردن . که نمیفهمی دقیقه دقیقه عمرت چطور میگذره . عین برق دقیقه و ساعت میگذره (داخل فضای مجازی ) . تمام تلاش و درس خوندن بشه فضای مجازی ؟ تمام عمرت آخرش بشه فضای مجازی؟

خودت خسته شدی درست . اظهار ناراحتی میکنی درست . از حالا بیا تصمیم بگیر که اینجور نباشی . به نظرمن از خوده فردا برو دنبال کار . اول کار . بعدش سعی کن داخل زندگی ت یه تغییر و تحول اساسی بدی (مثلا نرفتن یا کم رفتن به این دنیای مجازی و چت کردن .که هیچی جز تلف کردن وقتت و عمرت نداره) . یه ورزش مثل یوگا یا هرچی .مثلا پینگ پونگ و شنا و هرچیزی دیگه که بتونه به روحیه ت کمک کنه . ازش لذت ببری .

خودت به خودت قول بده و بخواه که دیگه از این نوع زندگی کردن خسته شدی و میخوای تغییر و تحول جدیدی داخل روال زندگیت ایجاد کنی . فقط بخاطر خودت و جوونیت و روحیه ت ازهمه مهتر .سرزنده بودن خودت و ..... همش بخاطر خودته . پس خودن بخواه .تا نخوای هیچی درست نمیشه .

ازهمین الان تصمیم بگیر که فردای جدیدی شروع کنی. خودت قشنگ داری میگی از این نوع زندگی کردن خسته شدی . به حرفام گوش بده عاطفه خانم . بازم میگم .تاخودت نخوای هیچی درست نمیشه . فرداتونم مثل امروزتون هدر میره .

بعدش درمورد احساس پوچی . شما از فردا برید دنبال کار و حرفایی که زدم . بخواه که تغییر بدی روال زندگیتو . بعدش به جایی که رسیدی قانع باش . خودتو دست کم نگیر . اگر خودتو ضعیف بدونی و یا با دیگران خودتو مقایسه کنی و خودتو دسته کم بگیری . اونوقت احساس پوچ بودن بهتون دست میده.

بلندشو تصمیم بگیر . منم هستم .هرجا کم اومدی یا مشکلی داشتی .باهم صحبت میکنیم . هیچی مثل حرف زدن نمیشه .

ایشالا موفق بشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم امین جان همه اینایی که میگی رو قبول دارم خیلی رفتم دنباله کار خیلی اما جز منشیو بازاریاب کاره دیگه ایی پیدا نکردم الان 5 ماهه هر روز نیازمندی های روزنامه رو میگردم دنباله کار تو دو تا کاریابی اسم نوشتم اما هیچ فایده ایی نداشته که هیچ بدتر اعتماد به نفسمم دغون و داغونتر کرده
    میدونی مشکله من تنهاییه امیدوارم هیچ وقت تجربش نکنی خیلی سخته بدترین عذابه. وقتی میخوان ی زندونی رو مجازات کنن میندازن انفرادی واسه چی؟واسه اینکه سختتر از همه چی تنهاییه و بدتر از اون اینه که آدم به ی جایی برسه که تو هزار نفر آدم هم احساسه تنهایی کنه
    در مورد ورزشم فوقش یکی دو ماه میرم اما که چی بشه؟تابستون رفتم دنبالش اولش خوب بود اما بعدش دوباره این حسه لعنتی اومد سراغم کلاس زبان رفتم گفتم روحیم عوض بشه اما بدتر شد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

عاطفه جان .شما یه هدف واسه خودت درست کن . با خودت عهد ببند .بگو من باید کار پیدا کنم .کمی سخته ولی وقتی پیدا کردی جونت راحت میشه .قبول داری ؟

بعدش وقتی ورزش میری مثلا شنا یا پینگ یونگ و یا یوگا. و.. اصللا هرچی . دوست پیدا میکنی .باهاشون قرار میذاری که باهم برید و یا مثلا ( من این ساعت منتظرتم و....) البته دوست خوب . از تنهایی درمیای .

بعدش اگر بخوای برای هرسوالی که میکنیم یا همدردی که من انجام میدم . بهونه حتی منطقی ویا بگی اینکارارو کردم نشده و....
    هیچ فایده ایی نداره وبازم مشکلت سرجاش میمونه . یه هدف یه امید تو دلت واسه خودت به وجود بیار . ( تصمیم بگیر بگو .من واسه رهایی از این وضعم و زندگی خسته کنندم .از فردا دنبال کار میرم دنبال ورزش میرم و..... شما دختر عمه و دختر خاله و... ندارید که یه خورده از تنهایی دربیاید ؟) بخدا منم درد تنهایی رو کشیدم .میدونم هیچی بدتراز تنهایی نیست .ولی ادم تا یه جایی تحمل میکنه و دیگه از اونجا به بعد نمیتونه زندگی کنه .به مشکل برمیخوره . افسرده میشه . یا بی حوصلگی بهش دست میده . و...... خوب شما هموز 23 سالتونه .بشینید تصمیم بگیرید ایشالا موفق میشید .

بزار بهتون بگم. تا خودت نخوای بخندی . هزرتا کار خنده دارو حرف خنده دار جلوتون بزنن . نمیخندید و بی اهمیت از کنارش رد میشید . منظورم اینه هیچی به زور نمیشه . تا خودت نخوای هیچی درست نمیشه . خواستن هم به حرف زدن نیس که بگی بلشه .چشم . باید انجام بدی . چطوری ( اول طاقت و صبرتون رو بالا ببیرید و همچنین اراده تون رو . ) بعدش خودتون رو دسته کم نگیرید .

. خوب الانم مشکلی دیگه دارید ؟ یا بهونه جدید و دلایل جدید ؟ عزیزجان بشین یه خورده فکرکن . به همه چی . به زندگیت .به خستگیت به مشکلاتت .

گلم ایشالا موفق میشی
    من هستم .هرجا کم اوردی یا مشکلی داشتی .فقط حرف بزن . صحبت کن.

درپناه حق

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم امین جون تو خیلی مهربونی
    چشم دوباره سعیمو میکنم که خودمو از این باطلاق بکشم بیرون
    بازم بابته راهنماییهات ممنونم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

خواهش میکنم عاطفه جان . نظرلطفتونه

بذار یه خورده از این وضع زندگیت خلاص بشی . یه خورده شرایط ایشالا بهتر بشه . بعدش قول میدم افسوس بخوری که چرا زودتر تصمیم نگرفتی .

شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی اما حال که به آن دعوت شده ای تا می توانی زیبا برقص

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام .

امروز روز اول شما بودها . چه جور شروعش کردی ؟ مثل همیشه ؟ یا یه نوع دیگه ؟ به حرفام فکرکردی؟ نشستی تنهایی فکر کنی به زندگیت و مشکلاتت ؟
    من منتظرتم و پیگیرم . راستی جواب سوالامم میخوووووووووووووواام

ایشالا موفق باشید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

ehsase pochi be khatere naresidan be khastehate pas nahayate talasheto bokon va be rozhaye az dast rafte fek nakon

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)