نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دروغ

1273
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4395
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دروغ

سلام . نمی دونم چی بگم خسته از خودم . خیلی . همش دروغ می گم . مثل کسی که کمبود داره . اما من دوتا رشته تحصیلی خواندم ودبیری و پیرا پزشکی.مادر خوب خانواده خوب ... شاید از حرف مردم .؟ البته از سال 85 سرطان گرفتم اما توجیح خوبی نیست . من 34 سال ام .شغل دارم .درامدمتوسط کارمندی قرار دادی. نیست . دوست گرفتنم بد نیست واقغا نمی دونم چی شد سر کار به دروغ گفتم از دواج کردم . اصلا مهم نیست که ازدواج کردم. یانه .همه میگن مهربانم اخلاقم خوبه.اما از این موضوع خسته ام دیگه نمی تونم بستم و اگر کسی بفهمه میگن این کلا دروغ گو . وقتی یکی بگی باز باز .البته اضطراب استرس فراوان دارم .می ترسم خیلی جه کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دروغ

همیشه صادق باشید حتی اگر به نفع شما نباشه و براتون ضرر داشته باشه . چون ضرری که در دروغ هست در صداقت نیست
    بهتره پیش کسی که دروغ گفته اید بروید و اظهار شرمساری و پشیمانی کنید و سعی در جلب اعتمادشان داشته باشید (اما نه از هر راهی )
    از خداوند طلب کمک کرده تا دچار دام دروغ نشید . اینم فراموش نکنید که سعی کنید هر طوری شده در هر برخوردتان با دیگران مخصوصا زندگی آیندتان صادق باشید حتی اگر به ضررتان باشد. امروز دروغ گفتید اما کلاف دروغ دراز نیست و بزودی از دست میرود و دروغگو رسوا میشود .
    بهتره کمی زودتر با توجه به سنتان بفکر ازدواج باشید .
    انشالله که دیگر دروغ نخواهید گفت . موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دروغ

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte_m7 نمایش پست ها
    سلام . نمی دونم چی بگم خسته از خودم . خیلی . همش دروغ می گم . مثل کسی که کمبود داره . اما من دوتا رشته تحصیلی خواندم ودبیری و پیرا پزشکی.مادر خوب خانواده خوب ... شاید از حرف مردم .؟ البته از سال 85 سرطان گرفتم اما توجیح خوبی نیست . من 34 سال ام .شغل دارم .درامدمتوسط کارمندی قرار دادی. نیست . دوست گرفتنم بد نیست واقغا نمی دونم چی شد سر کار به دروغ گفتم از دواج کردم . اصلا مهم نیست که ازدواج کردم. یانه .همه میگن مهربانم اخلاقم خوبه.اما از این موضوع خسته ام دیگه نمی تونم بستم و اگر کسی بفهمه میگن این کلا دروغ گو . وقتی یکی بگی باز باز .البته اضطراب استرس فراوان دارم .می ترسم خیلی جه کنم

راستش دوست عزیز اونقدر کلمات شما پس وپیش بود که بسختی متن شمارو خوندیم ...

اما در مورد دروغ گفتن ... راستش این دروغ شما به ضرر کسی نبوده و شما خواستید از شر سوال و جواب دیگران رها بشید...

البته دروغی که تو گفتی بیشتر به ضرر خودت بوده ... البته در مورد ازدواج وگرنه چیزی رو برای تو نه کم کرده و نه زیاد ...

شاید بشه این دروغ شمارو جزء دروغهای مصلحتی قرار داد .

که گاهی برای رهایی از فضولی بقیه مجبور میشی اینطوری حرف بزنی... پس الان نمیدنم نگران چی هستی ؟

گیریم کسی هم بفهمه اول از همه چه ربطی به دیگران داره که در مورد شما نظری بدن ...

پس بهتره از این فکر بیهوده خارج بشید و از زندگی لذت ببرید ...

این به اصطلاح دروغ رو میتونی بعنوان یه شوخی در نظر بگیری که با دیگران انجامش دادی ...

بله ... به همین راحتی ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)