نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: سردرگمی!!!

1354
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

سردرگمی!!!

سلام.من یه دختر ۱۹ ساله هستم.هنوز کنکور ندادم.من یه دختر تقریبا مذهبی و معتقد هستم.خودم هیچوقت اهل چت کردن با پسرا و این داستانها نبودم و همیشه سعی میکردم کاری کنم که دوستامم دست از اینکارا بردارن.ولی خودم درگیر چیزی شدم که فکرشو هم نمیکردم.یه پسری بود که چندماه از من بزرگتر بود و ایشون هم هنوز کنکور نداده بود.اوایل که توی فضای مجازی باهاش آشنا شدم فقط ازش سوال میپرسیدم.معلوم بود درسش خوبه و واقعا هیچ هدفی نداشتیم.کم کم به هم علاقه مند شدیم.من واقعا فکرشو نمیکردم که کار به اینجاها برسه.اون گفت که از من خوشش میاد و...گفت بهش قول بدم که درس بخونم و یه دانشگاه خییلی خوب قبول بشیم.بهش قول دادم.کم کم فهمیدم ایشون واقعا به من علاقه داره و مدام میگه اگه توی یه دانشگاه قبول بشیم خیلی خوبه و...از لحاظ اعتقادات و اینا هم خیلی به هم میخوریم.نمیدونم به این رابطه ادامه بدم یانه؟میترسم بعدا پشیمون بشم.خودم هم بهش علاقه دارم.ولی نمیدونم!نمیدونم چیکار کنم.نمیدونم این حرفایی که بهش میزنم این قولایی که میدم درسته؟ میترسم از اینکه بیشتر از این بهش وابسته بشم و از هم جدابشیم!چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : سردرگمی!!!

سلام

شما این پسر رو از نزدیک دیدین؟

اگه از نزدیک ندیدینش پس داشتن وابستگی و حس عاشقانه درست نیست و بهتره فراموشش کنید و با جدیت درستونو بخونید.
    ویرایش توسط Experience : 01-12-2019 در ساعت 09:02 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    داشتن گرایش به جنس مخالف قابل درک است اما سعی کنید قبل از آنکه فردی را به طور کامل نشناخته اید به او دلبستگی پیدا نکنید و با توجه به این هردوی شما ممکن است هنوز دیدگاه هایتان و رشد عاطفیتان تغییر کند بهتر است فعلا خودتان را درگیر اینگونه بحث ها و آینده نگری نکنید .اینگونه روابط که مخصوصا تنها در دنیای مجازی می باشد می تواند باعث شود شما درست نتوانید فرد مقابلتان را بشناسید و شناخت کافی از او بدست آورید اگر شما وابستگی زیادی به این فرد پیدا کنید و بعد متوجه شوید که ایشان از خیلی جهات به شما برای ادامه نزدیک نیستنند ممکن است تنها بخاطر وابستگی آنها را نادیده بگیرد و همچنین ممکن است اینگونه روابط و وابستگی زیاد به بقیه اهدافتان نیز آسیب وارد کند و شما همه اهدافتان را به این فرد گره بزنید . بهتر است بر احساسات و روابطتتان مدیریت داشته باشید و برای رسیدن به اهداتان تلاش کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

4. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیحه رضایی نمایش پست ها
    سلام.من یه دختر ۱۹ ساله هستم.هنوز کنکور ندادم.من یه دختر تقریبا مذهبی و معتقد هستم.خودم هیچوقت اهل چت کردن با پسرا و این داستانها نبودم و همیشه سعی میکردم کاری کنم که دوستامم دست از اینکارا بردارن.ولی خودم درگیر چیزی شدم که فکرشو هم نمیکردم.یه پسری بود که چندماه از من بزرگتر بود و ایشون هم هنوز کنکور نداده بود.اوایل که توی فضای مجازی باهاش آشنا شدم فقط ازش سوال میپرسیدم.معلوم بود درسش خوبه و واقعا هیچ هدفی نداشتیم.کم کم به هم علاقه مند شدیم.من واقعا فکرشو نمیکردم که کار به اینجاها برسه.اون گفت که از من خوشش میاد و...گفت بهش قول بدم که درس بخونم و یه دانشگاه خییلی خوب قبول بشیم.بهش قول دادم.کم کم فهمیدم ایشون واقعا به من علاقه داره و مدام میگه اگه توی یه دانشگاه قبول بشیم خیلی خوبه و...از لحاظ اعتقادات و اینا هم خیلی به هم میخوریم.نمیدونم به این رابطه ادامه بدم یانه؟میترسم بعدا پشیمون بشم.خودم هم بهش علاقه دارم.ولی نمیدونم!نمیدونم چیکار کنم.نمیدونم این حرفایی که بهش میزنم این قولایی که میدم درسته؟ میترسم از اینکه بیشتر از این بهش وابسته بشم و از هم جدابشیم!چیکار کنم؟
    ببینید اینجور روابط مجازی در زندگی امروزی پیش میاد ولی اکثراً وابستگی که ایجاد میشه واقعی نیست و نباید برا خودتون زیاد پررنگش کنید.

6. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

به هر حال شما هم انسان هستین و ممکن الخطا ، بهتره این رابطه چتی و یا هرچی که اسمش هست رو پایان بدین ، چون ادامه دادنش فقط دلبستگی همراه داره و در این سن قلقیان احساساتی ایجاد میکنه که از حقیقت و دنیایی واقعی دوره .
    شما هیچ شناختی نصبت به ایشون ندارین ، پس نمیتونه یک انتخاب موفق باشه
    و باتوجه به اینکه بین شما یک رابطه احساسی شکل گرفته شناخت درست و حسابی نمیشه ازش کسب کرد.
    انتخاب همسر هم برای یک زندگی یک مسئله شوخی بردار نیست ، قول قرار های بدون تعهد که و از این قبیل که خیلی از دختر و پسر ها بین هم میگذارن که بازم هر اسمی خودتون میخواین روش بزارین در آینده چیزی جز نارحتی ، عذاب و... نداره .
    تصمیم نهایی رو خودتون باید بگیرین ، هر تصمیمی میگیرین باید مصمم و قاطعانه باشه که در آینده هیچ گونه افسوس یا پشیمونی درش نباشه.
    موفق باشید
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    این حسا زود گذرن یه مدت بهش فکر نکنی از سرت می پره .بهتره خودتو درگیر این رابطه های زود گذر واحساساتش نکنی .بافکر کردن بهش فقط آرامش خودتو بهم می زنی پس بهتره بیخیال اینا بشی
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

9. کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد