مشاور
تبلیغات مشاور
اولین رابطه    اولین رابطه
اولین رابطه    اولین رابطه

اولین رابطه

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اولین رابطه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اولین رابطه

سلام دوستان من یه سوالی داشتم من تازه ازدواج کردم با همسرم رابطه داشتم اولین بار بود رابطه داشتم بعد آلت کامل وارد شد اما هیچ خونی نیومد یکساعت بعدش تو لباسم خون بود متوجه نشدم من که اولین بارم بود درد خیلی شدید داشتم چرا خون نیومد کمک کنید لطفا
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.93
    تشکـر
    0
    تشکر شده 77 بار در 60 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : اولین رابطه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    پرده بکارت انواع مختلفی مختلفی دارد و بسته به نوع پرده بکارت میزان خونریزی وجود دارد و همچنین میزان اضطراب نیز در مقدار خونریزی تاثیر دارد اگر شما در رابطه آمادگی کامل داشته باشید و دهانه رحمتان به اندازه کافی باز شده باشد مقدار خونریزی کاهش پیدا می کند. برای برطرف شدن نگرانیتان و مشخص شدن نوع پرده بکارتتان می توانید به یک متخصص مراجعه کنید و راهنمایی کامل را دریافت کنید .
    شاد باشید
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دوستان کمک کنید لطفا

4. Top | #4

دلنوشته کاربر
    عشق فقط یک کلام حسین (ع)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    105
    تشکر شده 167 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

نقل قول نوشته اصلی توسط asal.banooo نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم من تازه ازدواج کردم با همسرم رابطه داشتم اولین بار بود رابطه داشتم بعد آلت کامل وارد شد اما هیچ خونی نیومد یکساعت بعدش تو لباسم خون بود متوجه نشدم من که اولین بارم بود درد خیلی شدید داشتم چرا خون نیومد کمک کنید لطفا
    پرده بکارت انواع مختلفی داره

نگران نباش
    جهت اطلاعات بیشتر به پزشک ماما مراجعه کن
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
اولین رئیس جمهور ایران,  اولین شب آرامش,  اولین رابطه زناشویی,  اولین علائم بارداری,  اولین فرودگاه ایران,  اولین دندان نوزاد,  اولین دانشگاه ایران,  اولین فضاپیما,  اولین دبیرکل اوپک,  اولین جنگنده ساخت ایران,  اولین رابطه زناشویی,  اولین رابطه جودا و اکبر,  اولین رابطه زناشویی من,  اولین رابطه زناشویی نی نی سایت,  اولین رابطه بعد از عقد,  اولین رابطه عمر و دفنه,  اولین رابطه از جلو,  اولین رابطه بعد از ازدواج,  اولین رابطه زناشویی باید چگونه باشد,  اولین رابطه با همسر,  من ما كنتي تكوني,  من,  منى فاروق,  من فضلك,  منبج,  منو تو,  من سيربح المليون,  من الوزارات,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  همسرم,  همسرم تاج سرم,  همسرم دوستت دارم,  همسرم روزت مبارک,  همسرم عاشقتم,  همسرم دوست دارم,  همسرم تولدت مبارک,  همسرم دنیامه,  همسر مهران مدیری,  همسر مرجان محتشم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)