مشاور
تبلیغات مشاور
حساس شدن    حساس شدن
حساس شدن    حساس شدن

حساس شدن

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: حساس شدن

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

حساس شدن

سلام و خسته نباشید
    من و نامزدم قراره 2 ماه دیگه نامزد شیم..و 4 ماه بعد ازدواج کنیم. یک ماهی میشه رفتیم وسایل برقیمون خریدیم. تلویزیون برادر شوهرم خراب شده. از نامزدم خواسته تلویزیون ما رو ببره خونشون نصب کنه.. من یه کم ته دلم راضی نیستم. دوست داشتم وسایلمون تو خونه خودمون باز کنیم ولی از یه طرف میگم اشکال نداره...کلا چون عقد نیستم نمیتونم زیاد دخالت کنم تو این موضوع.
    به نظرتون حساسیتم الکیه😟
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.20
    تشکـر
    2,181
    تشکر شده 2,240 بار در 1,069 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

پاسخ : حساس شدن

سلام دوست عزیز حساسیتتون الکی نیست به همسرت بگو که برات ناخوشاینده این مسئله و دوست داری حریم شخصی توی زندگیتون داشته باشید چه توی رابطه چه توی وسایل خونه اگر از همین الان اجازه بدی که در این حد وسط زندگیه شما قرار بگیرند دیگه وای به حال بعدش در ثانی ربطی نداره که عقد هستی یا نه اتفاقا الان که عقد نیستی بهتره که یه سری چیزا رو بفهمی و از شوهر و خانواده ی شوهرت شناخت پیدا کنی و ببینی به درد زندگی میخوره یا نه
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

3. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون از راهنماییتون.
    کلا نامزدم خیلی از خانوادش حرف شنوی داره. مخصوصا از زن داداشش. البته حرف غیر منطقی نشنیدم بزنه. کلا از خانوادش حرف نمیزنه. فقط بعضی وقتا ازشون شکایت میکنه میگه نمیزارن برا خودم تصمیم بگیرم و بهم زور میگن. البته بیشتر پدر و مادرش منظورشه. این قضیه منم اذیت میکنه. چون دوست دارم نامزدم مستقل باشه. حتی اختیار پولشم نداره. همش میترسه تردش کنند.

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دوستان بیشتر راهنماییم کنید

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.54
    تشکـر
    3,152
    تشکر شده 1,571 بار در 1,045 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام

از نظر من رابطه نرمال رابطه ای هست که توش رودروایسی نباشه.

شما باید بتونید حرفتونو راحت بگید.

7. Top | #6

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.77
    تشکـر
    0
    تشکر شده 78 بار در 61 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    شما می توانید با همسرتان و ناراحتی هایتان با ایشان صحبت کنید و اینکه شما الان به صورت رسمی نامزد هستید و خرید وسایل بین شما مشترک است و برای هردوی شما محسوب می شود . درصورتی که خودتان با این موضوع مشکلی ندارید اهمیتی ندارد ولی اگر ناراضی هستید باید بدانید شما از همین زمان شریک زندگی ایشان محسوب می شوید و میتوانید نظرتان را بگوید البته با احترام و توهین نکردن به خانواده نامزدتان . سعی کنید حریمهای شخصی بین زندگی مشترکتان و خانواده همسرتان را حفظ کنید . بعد از ازدواج همسرتان باید مدیریت مالی زندگی خودش را برعهده بگیرد و ششما نیز به ایشان کمک کنید .
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
حساسية الجلد,  حساسية القمح,  حساسية الانف,  حساسية العين,  حساسية الدم,  حساس الكرنك,  حساسية,  حساسية الاطفال,  حساسية اللاكتوز,  حساسية الاسنان,  حساس شدن دندان به سرما,  حساس شدن به بوها,  حساس شدن به صدا,  حساس شدن پستانها نشانه چیست,  حساس شدن به بو,  حساس شدن پوست سر,  حساس شدن دندان,  حساس شدن چشم به نور,  حساس شدن پوست به لمس,  حساس شدن گوش به صدا,  موضوع,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع عن الام,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير عن نهر النيل,  موضوع تعبير عن الرياضة,  موضوع تعبير عن حب الوطن,  موضوع عن بر الوالدين,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)