نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: درس خوندن در محیط شلوغ

1627
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46444
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درس خوندن در محیط شلوغ

سلام من یک دانشجو هستم میخوام برای کنکور ارشد که دو ماه دیگه اس درس بخونم همزمان با درس دانشگاه که وقت زیادی میگیره

اما خانوادم اصلا براشون مهم نیست هی میگن بریم بیرون بگردیم یا مثلا میریم مسافرت یا دکور خونه رو عوض میکنیم

هر وقت هم میگم من نمیام مامانم میگه اینقدر درس میخونی می خوای چی بشه حداقل یه رشته پول درآر میخوندی مثل پزشکی داروسازی ... ولی من به خاطر علاقه ام رشته ی مهندسی خوندم و دوستش دارم

یا هر وقت نشستم دارم درس میخونم مامانم میاد میگه نگاه کن وضعشو من گفته بودم داروسازی بخون یه چیزی بشی

یا میگه برو کار کن پول در آر در حالی که نمیدونم چه اصراریه ما اصلا مشکل مالی نداریم

من درس خوندن رو دوست دارم... هی همش انرژی منفی هست و نمیتونم تمرکز کنم من چیکار کنم مامانم رو متقاعد کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : درس خوندن در محیط شلوغ

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا خسته نمایش پست ها
    سلام من یک دانشجو هستم میخوام برای کنکور ارشد که دو ماه دیگه اس درس بخونم همزمان با درس دانشگاه که وقت زیادی میگیره

اما خانوادم اصلا براشون مهم نیست هی میگن بریم بیرون بگردیم یا مثلا میریم مسافرت یا دکور خونه رو عوض میکنیم

هر وقت هم میگم من نمیام مامانم میگه اینقدر درس میخونی می خوای چی بشه حداقل یه رشته پول درآر میخوندی مثل پزشکی داروسازی ... ولی من به خاطر علاقه ام رشته ی مهندسی خوندم و دوستش دارم

یا هر وقت نشستم دارم درس میخونم مامانم میاد میگه نگاه کن وضعشو من گفته بودم داروسازی بخون یه چیزی بشی

یا میگه برو کار کن پول در آر در حالی که نمیدونم چه اصراریه ما اصلا مشکل مالی نداریم

من درس خوندن رو دوست دارم... هی همش انرژی منفی هست و نمیتونم تمرکز کنم من چیکار کنم مامانم رو متقاعد کنم
    سلام. اگر در مورد رشته ها تحقیق کردی و به رشته انتخابی خود اطمینان داری موفق میشوی و حرف دیگران برایت مهم نباشد. هر وقت مادرتان و یا هر کس دیگری به شما سرکوفت زد و از اونجایی که در انتخاب خود مصمم هستی بیشتر بیشتر برای رسبدن به هدف خودت تلاش میکنی و موفق میشی
    هر اتفاق مهمی در دنیا افتاده اکثر افراد با فرد مخالف بودند ولی تلاش و پشتکار و مصمم بودن فرد سبب موفقیت فرد شده. کسی که در سختی ها رشد میکنی به درخت تنومنی تبدیل میشود که توفان ها نمیتونه تکانشش بده
    ویرایش توسط MohsenPSY : 03-23-2021 در ساعت 06:04 PM

3. کاربران زیر از MohsenPSY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)