نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق زیاد ب شوهر

1610
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39760
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق زیاد ب شوهر

سلام.بیس سالمه و یک سال و نیمه ازدواج کردم.خیلی عاشق شوهرمم و خیییییلی خیییییلی حساس،با یک بی توجهی خیلی کوچیک بهم میریزم پیله میکنم تا دلیلشو یدونم ولی وضعو بدتر و بدتر میکنم.اون لج میکنه و من دیوونه میشم حتی خودمو میزنم.دست خودم نیس.واقعا حالم بد میشه.بدون توجه و محبتش نمیتونم زندگی کنم،نمیتونم بخوابم نمیتونم بیدار باشم.اصلا هیچی هیچی..اونم ازین رفتارم ناراحته، خسته شده، حقم داره.ولی آخه اونکه میدونی من با بی توجهیش اونجوری میشم نباید بیشتر مراعات کنه؟ ولی اعصابش خورد میشه.خیلی خورد.این دفه حتی خواست منو بزنه.من دارم داغون میشم.واقعا نمیتونم بی تفاوت باشم.ازش توجه فوقالعاده زیاد میخام و اون با اینکه اوایل خیلی انتظارمو برطرف میکرد حالا خسته شده... کمکم کنید من خییییلی وابسته م.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عشق زیاد ب شوهر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    انسان از افرادی که برایشان ارزش زیادی دارد و بیشتر دوستش دارد توقعات بیشتری نیز دارد اما گاهی این توقعات به سمتی می رود که قابل براوده شدن نمی باشد و طرف مقابل را نیز حساس و ناراحت می کند و وابستگی های افراطی می تواند باعث دور شدن افراد نیز باشد و گاهی بر روی کوچک ترین رفتارهای آنها نیز حساسیت نشان می دهد. با توجه به اینکه شما به حساسیت زیاد خودتان بینش دارید و از تاثیرات آن بر زندگی مشترکتان نیز آگاهید بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی با یک روانشناس صحبت کنید تا در این مسیر به شما کمک کند چون وابستگی افراطی می تواند تاثیرات زیادی بر خود فرد و اطرافیانش بگذارد و با آموزش و کمک یک روانشناس قابل درمان است.
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران کمک بگیرید.
    021-88472864
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل محمودی نمایش پست ها
    سلام.بیس سالمه و یک سال و نیمه ازدواج کردم.خیلی عاشق شوهرمم و خیییییلی خیییییلی حساس،با یک بی توجهی خیلی کوچیک بهم میریزم پیله میکنم تا دلیلشو یدونم ولی وضعو بدتر و بدتر میکنم.اون لج میکنه و من دیوونه میشم حتی خودمو میزنم.دست خودم نیس.واقعا حالم بد میشه.بدون توجه و محبتش نمیتونم زندگی کنم،نمیتونم بخوابم نمیتونم بیدار باشم.اصلا هیچی هیچی..اونم ازین رفتارم ناراحته، خسته شده، حقم داره.ولی آخه اونکه میدونی من با بی توجهیش اونجوری میشم نباید بیشتر مراعات کنه؟ ولی اعصابش خورد میشه.خیلی خورد.این دفه حتی خواست منو بزنه.من دارم داغون میشم.واقعا نمیتونم بی تفاوت باشم.ازش توجه فوقالعاده زیاد میخام و اون با اینکه اوایل خیلی انتظارمو برطرف میکرد حالا خسته شده... کمکم کنید من خییییلی وابسته م.
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز مشکل از شماست و اختلال شخصیتی که گریبان گیر شماست. برای تشخیص و درمان لطفا به یکی از همکاران حاذق روانشناس خانم ما در شهر خود رجوع کنید

موفق باشید
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم

هیچوقت نباید کاری کنی که همسرت بهش احساس خفگی دست بده تو زندگیتون

اما باعث خوشحالیه که سن کمی داری و میتونی از همین الان شروع کنی به یادگیری

به اینکه چطوری باید با همسرت رفتار کنی.

ازت می خوام تایپیک زیر رو با دقت بخونی نکته برداری کنی و سعی کنی خودتو اصلاح کنی

خیلی جدی بگیر حرفهامو این میزان وابستگی ممکنه زندگیت رو سرد کنه این هشدارو جدی بگیر

و اگر سوالی داشتی بپرس.

لطفا زن باشید
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)